Stěr z děložního čípku. Je bezpečný ve 25. týdnu?

saraca
22. kvě 2022

Ahoj holky, je bezpečný stěr z děložního čípku ve 25 týdnu těhotenství? Jsem po ivf a do 9 týdne jsem špinila, tak se bojím zásahu.

tasimia
22. kvě 2022

@saraca myslím si, že ano. Špinění se neboj, je to celkem běžný jev, ja spinila až do porodu ;).

xnikax1
22. kvě 2022

@saraca Já byla na steru ve 36tta vše ok, žádné špinění nic a to jsem měla ve 12 tt prasklý hematom a krvacela jsem.

europa00
22. kvě 2022

@saraca asi zakezi z jakého důvodu… Jen tak do toto nesla

saraca
autor
22. kvě 2022

@europa00 roční běžný test

europa00
23. kvě 2022

@saraca nesla bych… k čemu by jim teď byl výsledek, i kdyby se nebo málo na cytologii ukázalo neřešilo by se to teď. Rakovina čípku se vyvyji třeba i deset let, takže pokud nemáš problémy které by ti odhalili již dříve tak vůbec nevidím důvod.. s něčím vážným by té ani nenechali těhotnět. Za mě ster z čípku určitě ne, nikdy nevíš, ve většině případu se nic nestane ale určitě riziko tqm určitě je pokud se tam sejde více věci o kterých třeba ani nevíte nebo náhoda . Navíc po porodu se nálezy na čípku úplně mění, toto vyšetření během těhotenství mi vždy přišlo mimo

saraca
autor
23. kvě 2022

@europa00 přesně, taky si myslím.

martiniquest
23. kvě 2022

V tehotenstvi? Co je to za nesmysl? Pochopila bych jeste v prvnim trimestru, ale pozdeji bych odmitla.

saraca
autor
24. kvě 2022

Díky za vaše odpovědi a rady ❤️🌞🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru