Stříhání nehtů na nohou v těhotenství. Jak to děláte?

lukin
29. říj 2007

Ahoj. Jelikož mi teď dost narostlo bříško, tak se nějak nemůžu ohnout k nehtám na nohou. Jak to řešíte ostatní? Stříhá vám je manžel, nebo jsem jenom já "vadná", že to prostě nejde? Omlouvám se za připitomělý dotaz, ale vážně by mě zajímaly názory ostatních.

pavlinka3
29. říj 2007

no tak to by mě teda taky zajímalo ......
a taky holení nohou a intimních míst ......
už týden se potýkám s bolestivým tvrdnutím břicha, kdy si pomalu nejsem schopná ani nazout boty 😅 a to ještě nemám tak velké břicho (bude hůř)

lukin
autor
29. říj 2007

pavlinka3: No s obouváním bot to je taky hrůza. Jinak než v sedě se už neobuju. No a s holením jak by smet.

evi3
29. říj 2007

No, tie nechty zvladam sama, turecky sed je na to ako stvoreny 😀 , ale len pre stastlivcov ako ja, co nas takmer nic neboli.
A co sa tyka intimnym miest - uz sa na to vyprdnem, zverila som sa pred 2 tyzdnami svojmu kreativnemu manzelovi... a to uz teda radsej pockam na holenie pred porodom 😀

mama04
29. říj 2007

ahojky, stříhání nehtů jsem nechala na profesionálce a bylo to i s masáží nohou 😀

jandalinka
29. říj 2007

Já jdu za chvíli rodit 😅 a musím říct,že jsem si akorát dnes dělala takový kosmetický den.Holení lýtek,ale předek snad tak poslepu. 😀 Stříhání nehtů na nohou v tureckém sedu,ale narychlo,dlouho jsem to nevydržela 😅 a holení intimních míst-třísel už nezvládám a opět jen tak poslepu s pomocí zrcátka 😀 ,zatím se neodvažuji otravovat manžela,i když ten by mi tam určitě udělal nějaký originální vyholené místo 😀
Ale musím říct,že bříško mi začalo růst až tak v nějakém 7.měs.,takže nemám třeba takový banďórek jak někdo,kdo už se i v 5.měs.nemůže ohnout,hm.U každého je to různě. ☹

mobina
29. říj 2007

Já si zatím vychytala, že je lepší sanitární práce provádět po ránu, kdy nemám takové bříško. Takže zatím zvládám všechno v pohodě 🙂

monaberuska1
29. říj 2007

Ahojky holky🙂
tak tohle je fakt super téma, máme to těžký že?Já teda holení na intimních místech už nezvládám, to dělá můj manžel🙂a nehty to nejlépe v tureckém sedu🙂mě začlo růst bříško od 3 měsíce takže🙂

antony
29. říj 2007

ahojky, tak s těma intimníma místama jsem to vychytala. Zjistila jsem, že nejlíp to jde na bidetu. Vedle něj postavím na malej odpaďáček zrcátko a jede to samo. 😉 Jen to nechce lenošit a pustit se do toho poctivě každý týden. Pak je to parádička. Zdar bidetům! 😀 A nehtíky hezky po sprše, když jsou nehtíky měkký.

monaberuska1
29. říj 2007

antony:jo to máš pravdu, chce to každý týden a je to paráda🙂a navíc já se holím nebo teda to vyžaduji po manželovi každý týden, kdyby náhodou, nikdy nevíte kdy pojedete tak aby mě neholili v porodnici. moji sestru ošklivě pořezali ☹ takže ať je člověk radši oholenej🙂

caira
29. říj 2007

tak ja uz se ted taky holim poslepu { teda spis po hmatu} 😀 puvodne jsem si myslela, ze by se zapojil manza, ale ten se na to nejak netvaril.. strihani nehtu na nohou me zatim ani nenapadlo, ze by delalo problem..ach jo..zase neco navic 😉

S bidetem dobry napad, to pak asi taky vyzkousim...jinak taky souhlasim s tim, ze je lepsi se holit pravidelne.. taky jsem slysela story z porodnice, ze kamaradku pekne porezali..

vivian
29. říj 2007

Já si stříhám nehty na nohou tak, že se postavím k vaně, nohu si dám na okraj vany a postavím se trochu bokem, aby to břicho tak nepřekáželo... a jde to úplně v pohodě. A břicho mám teda mega 😀
Intimní partie si holím v podřepu ve vaně. Naslepo 😀 Hladkost oholení kontroluju jen ručně. Třísla si holím taky naslepo a potom je zkontroluju se zrcátkem, jestli jsem nikde nic nevynechala 😎

monaberuska1
30. říj 2007

jojo ono to asi pak jinak nejde než poslepu 😀

bramburka
30. říj 2007

Jo já to taky zvládám tak jakoby z boku, jednou mě stříhal nehty manžel a já jsem z toho byla uplně nervozní, takže už neriskuju. Holit se prostě nedokážu, s pomocí zrcátka to nezvládám a raději se nechám oholit u sestřičky než u manžela, takže prostě nic no...

eleonora
30. říj 2007

tak to ja mam dobry me holi manzel a ty vytvory co tam kolikrat dela 🙂 az mam nekdy strach co na to rekne doktor 😖

monaberuska1
30. říj 2007

jojo, ještě že ty naše chlapi máme co??🙂 😉 🙂 😀 😵

pavlinka3
30. říj 2007

teda holky, vy se tam dole necháváte holit od manžela žiletkou??? to nemáte strach??? teda manžel strach má, že mě bude "muset" holit a já teda docela taky..... nebo holíte strojkem???

sisstin
30. říj 2007

pavli: holila jsem strojkem..poslepu..a pak depilátorem 😅 😅 ale žádný tvary tam nedáš 😅

monaberuska1
30. říj 2007

Pavlí, to se neboj🙂je to docela i zábava🙂on mě holí a když mě holí dole tam mu řeknu ať veme rovnou i nohy 😀 jo a co sem to jojo že když on mě holí tak já si k tomu vezmu nějakou baštu a to je teprv sranda🙂je to O.K a navíc mího manžela to děsně baví, tak je to oukej🙂

pavlinka3
30. říj 2007

no mě ani tak nejde o tvary, jako o to, abych tam neměla bobra 😀 jednou do měsíce holím komplet a pak nechávám ostrůvek, než je z něj zase bobr 😀

ještě mě napadl ten holící krém.....

monaberuska1
30. říj 2007

já teď když se blíží porod, tak holíme každý týden🙂a úplně na holátko🙂No tvary radši od manžela ne 😀 kdoví co by mi tam udělal🙂 😀

pavlinka3
30. říj 2007

monaberuska ty se máš..... a kde to praktikujete? na gauči na ručníku? si to nedovedu představit 😅

monaberuska1
30. říj 2007

jo na gauči natáhnu pod sebe osušku.manžel si přinese gel holítko a lavor s vodou já roztáhnu nohy 😀 načnu si dobrotu kterou jsem si přinesla k tomu a jde se holit 🙂 😀 😵

pavlinka3
30. říj 2007

no zní to zajímavě 🙂 tak to zkusím někdy navrhnout.....abych ho zaučila, dokud si tam ještě sama vidím a dokážu případné "chyby" opravit 😀 díky

monaberuska1
30. říj 2007

jojo 😀 5eknu ti, že ty chlapi to mají v sobě jen se jim musí do toho trochu chtít jít🙂ten můj je skoro profesional 😀 🙂

pavlinka3
30. říj 2007

😀 všechno je jednou poprvé 😀 tak ať se chlap snaží 😀

monaberuska1
30. říj 2007

jojo 🙂 😀 😵

mobina
30. říj 2007

Taky na to manžela předem připravuju, jestli si to nějak nevychytám sama. S bobříkem se mi žít nechce 😀 😉

monaberuska1
30. říj 2007

joj bobřík je hlavně nepříjemný, pokud někdo na něj není zvyklí 😝 🙂

caira
30. říj 2007

mono ja uz vidim manzu jak by z toho byl na vetvi.. ja mu sice rikala, ze me bude muset ke konci holit ale kdyz jsem videla ten vydeseny vyraz na jeho tvari tak jsem to fakt vzdala.. pry by mi tam nerad neco urizl 😀

tak doufam, ze to i nadale pujde po hmatu 😀

monaberuska1
30. říj 2007

hmat to jistí🙂tak uvidíte, já se přiznám jsem v těhu šílený kopyto, teda až teď nějak mi všechno padá a nějak se nikam nedostanu a ještě holit??to bych opravdu nezvládla 😀 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru