Stříhání nehtů na nohou v těhotenství. Jak to děláte?

lukin
29. říj 2007

Ahoj. Jelikož mi teď dost narostlo bříško, tak se nějak nemůžu ohnout k nehtám na nohou. Jak to řešíte ostatní? Stříhá vám je manžel, nebo jsem jenom já "vadná", že to prostě nejde? Omlouvám se za připitomělý dotaz, ale vážně by mě zajímaly názory ostatních.

pufina
31. říj 2007

ahoj holky, mj tip na holení intimních partií je použít veet nebo nějaký depilační krém, který máte vyzkoušený - pak si tam nemusíte vidět a cholupky jen opláchnout vodou. Mě to funguje super - mám citlivou kůži takže pak okamžitě nanáším bepanten a paráda ...

berynka
31. říj 2007

Ahoj ve spolek, tak tohle byl fakt problém 😀 ! Nehty mi nakonec stříhal manžel a holení jsem šidila, jak to šlo. Nakonec jsem si skoro nemohla oholit ani nohy 🙂 Bohužel nejvíc těhotná jsem byla, když už bylo teplo a v dlouhých kalhotech chodit nešlo.

makinka.1
31. říj 2007

Ahoj.Taky me to napadlo,jak se dudu holit s pandirkem. 😀 Koukam,ze to mate vychytany.Ja to mam blby,ze pritel je mesic pracovne pryc a mesic doma.Tak se na nej nemuzu spolehnout na 100% a budu to muset zvladnout.Uz jsem zvedava,jak to budu nacvicovat.Smrt bobrum! 😀

vivian
31. říj 2007

Já bych se asi bála nechat si tam sáhnout s žiletkou někoho cizího (ať už manžela nebo sestru v nemocnici), ani ta představa není příjemná... Já už mám na to grif a zvládám to v pohodě, akorát to holt dýl trvá 😀

makinka.1
31. říj 2007

Treba to taky nebudu potrebovat. 😀 Ale kdybych si mela vybrat,tak radeji pritel,nez cizi sestra. 😉

mobina
31. říj 2007

Makinko viď. Škoda, že na čas těhu a 6nedělí nemůže bobřík vypelichat 😀
Já myslím, že z celého porodu je tohle nejmenší, ale taky se budu snažit přijet už oholená 😉

monaberuska1
1. lis 2007

no holky nějak tak🙂je to asi nejmenší z toho🙂ale nevím nedokážu si ani představit že bych šla s bobrem na gyndu 😝 Cítila bych se tak jako ani nevím...takový divný🙂takže se budu snažit abych k porodu šla pěkně připravená🙂

sisstin
1. lis 2007

no..já byla oholená..ale pár chloupků jsem tam měla...jak jsem si tam už neviděla 😝 .tak mi to vzala..a na sucho 🤐 si neumím představit, že bych nebyla..a brala by mi to celý na sucho 😅 😅 😅

monaberuska1
2. lis 2007

Sisi fakt tě brala na sucho jo? 😢 😨 ježiši ještěže holky ty manžely máme🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru