Svalové křeče v těhotenství

radkan91
18. čer 2018

Ahoj, jsem ve 29. týdnu těhotenství a už přes týden mě trápí bolestive křeče v horní části břicha,jakoby pod prsy,a také po stranách břicha. Už jsem byla v nemocnici,kde jsem dostala kapacku s hořčíkem,ta trochu zabrala,hořčík nyní užívám v tabletách,ale křeče stále nevymizely. Užívám také železo. Máte s křečemi někdo zkušenost,co vám případně pomohlo? Děkuji...

katushenka
18. čer 2018

pomohlo mi porodit 🙂..... tam už taky trochu pracují nervy takže jsou třeba i blokády žeber atd. navíc spolu s kopáním prcka, se změnami vlivem zvětšujícího se pupíku... Ale já to měla hlavně z nervů a zjistila jsem to až když mi magnesium s béčkem nepomáhalo bolest šla až pod lopatky....(ale samozřejmě, že ne každý si to připustí🙂)

stefanovamarket
18. čer 2018

Taky mám pocit brutálně namozenych svalů na boku bricha a pod žebry,37.tyden. Hořčík už neberu,tak se utesuji,že porodem všechny tyhle neduhy odezni 😊Ale je to děs,hlavně v noci při pretaceni.

radkan91
autor
18. čer 2018

@katushenka jo při kopání mimca je to horší...nezdá se mi,že bych měla nervy,ale jak říkáš,kolikrát je to podvědomě 🙂

radkan91
autor
18. čer 2018

@stefanovamarket taky si říkám,že nejdéle s porodem to snad zmizí,jen mě čeká o trochu déle...u mě to samé,přetočit se v posteli z boku na bok je utrpení...

microfon
31. črc 2018

měla jsme to samé, křeče v celé m břiše, že jsme se ani otočit na posteli nemohla, natož vstát z ní a chvíli chodit .... vysoké dávky hořčíku na to ale zabraly do týdne .... škoda jen, že od 36 už se brát nesmí, tak si to užívám znova zas naplno ted ty poslední týdny .... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru