Tak holka nebo kluk?

bublee
18. pro 2021

Ahojky,
byla jsem na posledním screeningu, kde mi pan doktor řekl, že je to 100% holčička. Na tom by nebylo nic divného, kdyby mi celou dobu všichni netvrdili, že to je kluk, což dle ultrazvuku viz fotky mi připadá jako jasná věc. Fotky jsou z 26tt ze 4D. Moc děkuji za názory 😂
PS. Vím že 100% se dá potvrdit až po porodu jen se mi to furt honí hlavou :D

zrzeckas
18. pro 2021

Ja v tom vidim kluka 😃

verais
18. pro 2021

Taky bych na první šup řekla kluk, ale může to být pupečník 😉 no já do 21tt čekala kluka až na 2 screeningu mi řekli, že to je jasná holka a taky se mi i holka narodila ono i lékař se může plést počkala bych do další kontroly jestli bude stále tvrdit holka 🤔

bublee
autor
18. pro 2021

@zrzeckas já právě taky :D

bublee
autor
18. pro 2021

@verais právě že to asi na ten pupečník vypada, nebo spíš to většina tvrdí. Beru to spíš s úsměvem, priorita je zdraví 🤗🙏 a i doktoři samozřejmě nejsou vetstci to chápu.

luckawm
18. pro 2021

@bublee oni to prý poznají podle nějaké kůstky. Nám říkala dr na screenengu když si manžel myslel, že je to kluk tak že prave naopak holky mají takový výběžek co nám připadá jako pinďa, ale není to tak 😂😂🤷‍♀️. Máme dvě holky 😁.

misaa56
18. pro 2021

@bublee taky vidím kluka 😁 ani mi to jako pupečník nepřijde, hlavně na te první fotce 😄 ale třeba to opravdu je😅 Ale jak píšete, hlavně ať je mimi zdravé😇

sorboni30
18. pro 2021

@bublee vidim kluka 😀 To je zajimave.. A prave par dni ted resim jestli se dr muze splést v 21tt.. Rekl nam ze cekame holcicku, tak jsem si rikala, zda to mam brat jako hotovou vec nebo se na to neupinat 😀 Je to 50/50 a myslim, ze jistota je asi az se mimi narodi.. ze 😉🙏

daasqua
18. pro 2021

U mé fotky z UTZ v 22tt taky všichni říkali, že je to kluk (doktor mi to neřekl, páč chtěl úplatek). A v 34tt mi jiná doktorka řekla jasná holka, narodila se holka 🙂

95newmommy2020
18. pro 2021

Ty wogo, však je to jasnej pytel. 😂

zrzeckas
18. pro 2021

@sorboni30 ne jeden dr se muze splest... Vzdy, kdyz, se o tomto tady bavime, tak pisu situaci kamaradky.... Krasny prijlad, jak se x ruznych doktoru muze splest 😃 kazde vysetreni utz, co podstoupila ji dr rekl kluk a narodila se Anicka, takze ze zacatku chodila v modrem 😃😃

odeta07
18. pro 2021

@bublee mám jednu úplně stejnou fotku v tom 2D a mám chlapečka. Jen mi přijde doktor, že by to nepoznal, ale upřímně tam jsou krásné vidět kuličky i pinďa 🤔🤷🏻‍♀️😁

bublee
autor
18. pro 2021

@misaa56 na té první fotce je zamereno na 2D a pak preklikla na to 4D a tam to vypadalo jako to dole 😂😂 ale prostě mi to taky přijde jako jasnej chlapak. 🤦‍♀️

bublee
autor
18. pro 2021

@sorboni30 no já stále věřím v toho kluka protože výbava pro kluka už 😂 jsem už 34tt
Hele splést se můžou vždycky jsem toho důkazem, at už jeden doktor nebo druhej 😂😂

bublee
autor
18. pro 2021

@daasqua to fakt nechápu ale, přitom ten pinďa jde většinou dobře poznat.... Ale jak vidím tak asi ne 😂😂

bublee
autor
18. pro 2021

@95newmommy2020 no myslím si to samé. Ale na screeningu po tom 30tt opravdu ultrazvukem najel a jasný kávový zrno jakoby pinda nebyl 😂😂

bublee
autor
18. pro 2021

@zrzeckas může se splést a je to to nejmenší 😊 jen je to zajímavé no 😂

bublee
autor
18. pro 2021

@odeta07 no nevím, je to divné 🤦‍♀️😂

95newmommy2020
18. pro 2021

@bublee nás měl taky kavovy zrno. Ale oni to byly koule z podhledu. Oni tam maj takovou čárku mezi kulkama. A to někdy prave tak vypadá. Zkusím dohledat fotku

95newmommy2020
18. pro 2021
misaa56
19. pro 2021

@bublee zajímalo by mě co se nakonec teda narodí 😃🍀

odeta07
19. pro 2021

@misaa56 no pořád to máš jen 50:50 🤣👌🏻

odeta07
19. pro 2021

@95newmommy2020 úplně upřímně. Viděla jsem UTZ spoustu a řekla bych, že se význam, ale tomuto vůbec nerozumím 😁. To je z jakého týdne? Bych řekla i tak 7-8tt?

95newmommy2020
19. pro 2021

@odeta07 Nene, tohle je zadek z podhledu v 18 tt. Ta sipka ukazuje na pindu. 😆

odeta07
19. pro 2021

@95newmommy2020 tak to je super postavení mimi 👌🏻🤣. Tak zase budu dovzdělaná 😁

daasqua
19. pro 2021

@bublee Jo, tady je naše fotka z UTZ (screenshot z videa, kvalita nic moc, ale na videu aspoň mohl člověk velmi dobře zkoumat, fotky bývají někdy zavádějící)... všichni včetně mě tipovali kluka (manžel holku, ale UTZ pořádně neviděl, on to měl pocitově)... všichni říkali "vždyť tam jsou kulky jako blázen, jasnej kluk!"... a ona holka a kávové zrno 🙂
Já u tebe nevím, ona to holka klidně být může, víc by byl ten pytlík dole u zadečku, kdyby to byl kluk myslím... těžko říci...

sorboni30
20. led 2022

@bublee kdy máš termín? Zajímá mě jak to dopadne 😉😀Držím palce

bublee
autor
21. led 2022

@sorboni30 31.1 čekáme každým dnem 😂🙏

sarinka120
Autor odpověď smazal
Zobraz
daasqua
20. únor 2022

@bublee Tak co, byla to ta holka? 🙂

bublee
autor
21. únor 2022

@daasqua nee nakonec opravdu ten chlapeček ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru