Tak mám dvě dělohy, jsem v tom sama?

zuzik106
30. kvě 2014

Tak jsem zjistila že mám dvě dělohy...doktor z toho byl úplně paf..v jedné mám mimi...a říkal že by bylo fajn kdybych měla oplodněnou i druhou a prej by to šlo i z jyným chalpem🙂 no bájo... jen doufám že donossím aspon jedno mimi..ale tvrdil že by to mělo být v poho ikdyž s tím nemá žádné zkušenosti.. tak uvidíme..

pampalin
30. kvě 2014

Minulý týden dávali v TV pořad, kdy maminka měla skutečně 2 dělohy - ale jen dělohy, a povedlo se jim s tatínkem to, že měla opravdu v každé děloze mimíska. Donosila obě dvě holčičky v pořádku.
Jinak já jsem asi ještě větší exot než Ty (promiň, nemyslím to zle). Já totiž původně dle doktorů měla 2 dělohy, pak po porodu mi napsali, že mám jednu, ale přepaženou a v další zprávě mám, že mám dělohu dvourohou.
Tak jsem z toho jelen, daněk a kdo ví,co ještě, v jednom!

sarriku
30. kvě 2014

@zuzik106 No to nejspíš řekl proto, že by ho to zajímalo z odborného a medicínského hlediska, badatel jeden😀.
Ať je hlavně všechno v pořádku a buď ráda, že nemáš i dvě pochvy😀
Zajímalo by mě, jak to vlastně teď budeš mít? Protože jsi těhotná, tak se vlastně zastaví ovulační cyklus i druhé dělohy, že? Zajímavé 😉

wendy_
30. kvě 2014

Znama ma taky dve delohy. Je to jedina zena o ktere vim, ze to tak ma. Priroda je holt zahadna a obcas dela drobne chybky. 🙂

martina_z
31. kvě 2014

@zuzik106 Pred nejakou dobou tu byla pani se dvojitou delohou; deti ma 2, akorat pro jistotu rodila cisarem.

zuzik106
autor
31. kvě 2014

Jo sama jsme na to zvědavá...jj doktor je takovej badatel..hrozně ho ta práce baví hlavně s ultrazvukem...a tohle by rád zkoumal...hned to ukazoval aj sestřičce..říkal že by to byl zázrak kdyby se nám podařila oplodnit i druhá děloha...ovulace by neměla být..ale nějaká šance tam prej je...o porodu jsem se zatím nebavili..tak ještě sama nevím..tak doufám že to bude všechno v pořádku zatím jsem v 7 týdnu..takže ještě vyhráno nemám...ale říkal že by to mělo být v pořádku

zuzik106
autor
31. kvě 2014

@pampalin jo ten pořad jsem taky viděla... tak jsem se tomu divala že je to mazec...a pak mi doktor řekne že mám to stejný...ale v tom pořadu vím že potratila napřed...tak mě se to snad vyhne..doktor něco říkal že je to vlastně jako dva rohy a v každým děloha...myslím že už se těší na další kontrolu víc než já 🙂

janefales
31. kvě 2014

Bylo by vtipný, kdyby si fakt otěhotněla a měla děti kterému by bylo třeba 30. tt a druhému třeba 10. tt, ale rozhodně bych ti to nezáviděla

pampalin
31. kvě 2014

V tom případě si myslím, že asi nemáš vyloženě 2 dělohy, ale jednu tzv. dvourohou (uterus bicornis - kdyby sis o tom něco chtěla "vygooglit").

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru