Těhotenská průkazka, kdy jste ji dostaly?

pavluska88
14. kvě 2013

Ahoj holky, kdy jste dostaly těhotenskou průkazku? Já jsem teď dle MS 11+6, dle oplodnění 11+1, a ve čtvrtek mám jít na kontrolu. Myslíte, že už mi ji dají?
Díky moc za příspěvky 🙂

kacenka1987
14. kvě 2013

jj to už Ti ji dají 🙂

pavluska88
autor
14. kvě 2013

já už se nemůžu dočkat. Ptám se takhle blbě, protože jsem předtím měla zamlklé těhu a nedočkala se vůbec, tak teď doufám, že bude vše v pořádku 🙂 Děkuju za odpověď.

angelsb
14. kvě 2013

Hned jak viděl srdíčko7+1😉 už jí dostaneš určitě.

pavluska88
autor
14. kvě 2013

ja jsem tam byla v 9+1 tt a jeste mi ji nedal, ted jdu uz ve ctvrtek na 3 prohlidku. Dal mě hned na rizikovku kvůli predeslemu zamlklemu tehu, mam hodne stresovou praci, tak i proto. Tak doufam, ze vsechno dopadne dobre.

lucykote
14. kvě 2013

Držím palce, ať vše dopadne dobře. Já jsem 8+1 a průkazku ještě nemám, prý až po prvním trimestru...

pavluska88
autor
14. kvě 2013

@lucykote Děkuju, taky Ti držím palce, ať vše dopadne dobře 🙂

blannie
14. kvě 2013

Mě ji dali až ve 14tt... zdálo se mi to jako věčnost, každou kontrolu jsem čekala, jestli někam šáhne a ten poklad vyndá. Ale měla jsem hrozící potrat, tak možná proto tak dlouho čekali.... Hodně štěstí, určitě se zítra dočkáš!!! 😉

janesafari
15. kvě 2013

U prvního těhu-PŘED 10 LETY sem si průkazku odnášela už v 5tt... 😅 A ted mě Dr.dala průkazku až na třetí prohlídce v 9+1....Asi se to fakt hodně liší dobou i Dr. a taky situací....
Pěkné těhulkování všem 😀

mafeska
15. kvě 2013

já jí dodstala s prvním ultrazvukem mám takový pocit, myslím 9. týden. Nosila jsemji pořád u sebe hlavně konci, jako mojí druhou občanku. Bylo to pak takový divný když mi jí s příchodem do porodnice sebrali a už nevrátili.MYslela jsem že budu mít nějakou památku a ono ne.

pavluska88
autor
15. kvě 2013

@mafeska To je smutný, já myslela, že ji nechávají na památku ... Až ji dostanu, nedám ji z ruky ani až budu rodit 🙂

speedygon
15. kvě 2013

@pavluska88 odevzdat se bohužel musí, ale někde Ti ji vrátí sami nebo na vyžádání...a na gyndě záleží na dr, kdy ji dá....

mafeska
15. kvě 2013

@pavluska88 budeš muset ji dát. na jednu stranu jsem myslela že si jí budu moct nechat, na druhou co bych s tim dělala když jsem stejně nevěděla o čem tam píšou, doktoři škrábou a ty zkratky mi nic neříkaly 😀 jediný čemu jsem rozumněla byly týdny a přírůstky váhy

l.u.c.i.e
15. kvě 2013

@mafeska, nám jí v porodnici vrátili, záleží na nich. Předem se zeptej, kdyžtak si jí ofoť.

mafeska
15. kvě 2013

@l.u.c.i.e škoda že jsem to nezjistila dřív, ani mě to nenapadlo po tom pátrat 🙂 já už další průkazku hodně dlouho mít nebudu 🙂

pavluska88
autor
15. kvě 2013

@l.u.c.i.e To je moc dobrý nápad 🙂

pavluska88
autor
15. kvě 2013

Holky, tak mi držte pěstičky, ať zítra dostanu tu průkazku a mimi bude v pořádku. Doufám, že to nedopadne jako minule. To mi sestra vypsala kartičku a pak mě pan doktor řekl, že mi ji bohužel dát nemůže ... ☹

paracka
15. kvě 2013

já dostala průkazku až po 1. velkém ultrazvuku a odběrech takže ve 13. tt

leikkka
16. kvě 2013

na gyndě, po ukončení 12tt, mně na památku zůstala u obou dětech, dali mi ji automaticky při propuštění

qitecek
21. kvě 2013

nekdy v 10tt myslim 🙂

melis7
21. kvě 2013

@pavluska88 v HK v porodnici ti ji vrátí automaticky po porodu zpátky.Mám obě o svých dětí a dokonce jsem našla svojí vlastní, mamka taky rodila v HK.Takže tam ji vrací zpět.
Jinak už ti jí asina kontrole vystavili,že jo?

pavluska88
autor
23. kvě 2013

@melis7 jj, už mi ji vystavili, mám z ní strašnou radost 🙂

lucyvivien
23. kvě 2013

v 9 tt 🙂

olfice24
26. kvě 2013

Ahojky holky,mam takovy dotaz nebo spise problen. Zjistila jsem,ze jsem tehotna,sla k doktorovi asi na dve prohlidky. Pak jsme se s pritelem rozhodli,ze budeme zit v Nemecku a na pravidelne prohlidky jsem chodila tam. Nyni jsme se museli z rodinnych duvodu vratit a zrejme budu rodit tu ( termin 3.6. ) bohuzel mi do toho vseho byla odcizena kabelka,takze nemam teh.prukazku,ani jine dokumenty o prohlidkach. Nevim ted,co mam delat. Zazadat si o duplikat,to ale nevim,jestli stihnu nebo jit k nejakemu doktorovi nebo rovnou do nemocnice?? Mam strach,ze me bez tehu. prukazky do porodnice nevezmou. Poradite??

letadlo13
24. čer 2014

Hned při první návštěvě, 8tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru