Těhotenská průkazka. Nosíte ji stále u sebe?

alca22
1. bře 2011

Nosíte stále u sebe těhu průkazku? Třeba když jedete jen kousek od domova jen na 2 hodiny.

ja.na81
2. bře 2011

urcite jsem ji mela sebou, kdyz jsme jeli na dovcu a nebo proste nekam pryc... ale uprimne, kazdy den jsem ji sebou nenosila - zapominala jsem ji prendavat z kabelky do kabelky 😉

andy80
2. bře 2011

Jistě, průkazku by měla mít každá těhulka u sebe pořád. Odpovědi tipu je to snad občanka, přijde mi to ujetý jsou fakt zcestný. Kdyby se nějaké těhulce někde něco stalo, tak doktoři v průkajdě najdou vše co je třeba. Jde o zdraví dítěte i mainky, problém jí mít neustále u sebe snad není ne?

kacci
3. bře 2011

Nosím pouze k doktorce a když odjíždíme dál..třeba k rodičům na Moravu. Jinak myslím, že v případě potřeby dokážu já nebo manžel spoustu informací předat, spousta se jich dá obratem zjistit a jinak se dá pro ni vždy dojet.

madormi
3. bře 2011

já jí nosím, mám krevní mutaci a musím si píchat heparin a zprávy mám v pouzdře u průkazky takže to sebou nosím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru