Těhotenské nevolnosti - holčička, bez nevolnosti - kluk?

estrela113
26. čer 2012

Ahojte maminky, četla jsem zajímavou diskuzi kde zaznělo, že pokud je mamince v těhu hodně nevolno, čeká holčičku, a pokud ji nevolnosti netrápí, čeká maminka chlapečka. U mě, mé sestry a mých 3 kamarádek se to potvrdilo, těhu nevolnosti žádné nebo jen vyjímečné a všechny jsme měly kluka. Jak jste to měly vy? Na každém šprochu je pravdy trochu 😉

maybe72
28. črc 2012

U první lentilky jsem vůbec nevěděla, že jsem těhotná, žádné nevolnosti, u druhého těhotenství jsem byla schopná zvracet i po otevření obyčejného pytlíku s moukou a výsledek? Dvě zdravé holčičky 😉 Tak nevím 😉 😉

xsenova
28. črc 2012

4 mesiac som zila takmer zo vzduchu 😀 a bude to dievcatko 😀

nikollita
28. črc 2012

Mě bylo blbě celý první trimestr, skončilo to až v 15tt, ze dne na den. Je fakt, že jsem nikdy nezvracela, i když jsem si to kolikrát přála (možná by přišla úleva). Nemohla jsem nic jíst, ze všeho mi bylo zle, už při pohledu na jakékoliv jídlo. Do všeho jsem vždy jen kousla, ať má mimi aspoň nějaké živiny. Hlavně jsem pořád ležela, točila se mi do toho všeho ještě hlava. Tak jsem se těšila na holčičku 🙂 a máme 3x potvrzeného chlapečka 😀

nevestapetulka
7. čer 2013

Nevolnosti do 5,5 měsíce, čekáme holčičku..

kacka_88
7. čer 2013

Já jsem měla celé těhotenství bez nevolností a máme holčičku. Ale měla jsem pořád hroznou chuť na skladké, podle toho kolegyně v práci soudily, že to bude holka.

tublatanka
22. črc 2013

u mne 2těhu, o ubou jsem netušila,co je to nevolnost, a máme 2holčičky, ted třetí těhu a poznala jsem,co to ta nevolnost je ☹ , ale myslím,že podle takových příznaků je to nesmysl.

jasminy
22. črc 2013

Mně špatně vůbec nebylo, kdybych neměla bříško, ani bych nevěděla, že jsem těhu a mám holčičku.
@kacka_88 Já měla chuť na slané, mastné a maso. Myslím, že všechno jsou jen pověry.

saminomimino
22. črc 2013

mám holky i kluka a nikdy jsem nezvracela,myslím že je to nesmysl 😉

terkaz
22. črc 2013

Mne nebylo spatne ani u jednoho a mam parecek 🙂

majka1976
22. črc 2013

Já mám 2 holky a u jedné jsem blula a u druhé nic, tak nevím....

loafeer
22. črc 2013

tak já vyloženě nezvracela, ale prvních 13.tt si nic nepamatuju. Bylo mi špatně, nemohla jsem jídlo ani vidět, sotva jsem lezla...a mám kluka:o)

nerreidda
22. črc 2013

já bez nevolností a mám kluka, ségra první celé těhu problila a má holku a druhé docela bez problémů a má kluka 🙂

mmaarrket
23. črc 2013

naprosto bez nevolností, můžem vše a nic nám nevadí a čekáme kluka, takže na tom něco asi bude 😉

monasek84
23. črc 2013

uplne bez nevolnosti a problemu a vcera nam potvrdili kluka 😉

miilaa
11. srp 2013

Mně to teda vyšlo.Poprvé mi bylo tak zle, že vše, co mělo nějaký zápach muselo z domu a narodila se hočička. Teď podruhé mi špatně bylo minimálně a čekáme kluka. Ale našla jsem na internetu hlasování a podle většiny to nefunguje:
http://pohlaviditete.cz/index.php/v-tehotenstvi...

valuvka
14. srp 2013

Tak já tedy měla obrovské nevolnosti a to tak, že jsem celé první 3 měsíce proležela v nemocnici, protože jsem nebyla schopná pozřít cokoliv. No a máme kluka jako buka 🙂 Takže u mě neplatí 🙂

ratatooy
14. srp 2013

u prvniho kluka bez nevolností,u druhyho kluka na umření

fishtamin
18. srp 2013

@estrela113 Jéé, tak to by měl manžel radost! 😀 první dvě těhotenství jsem opravdu nevěděla, co jsou nevolnosti.. máme dva kluky. Zato nyní.... první čtyři měsíce hrůza hrůz, nemohla jsem vůbec nic, ani vodu ani hořký čaj 🤐 zvracela jsem skoro nonstop i v noci po probuzení.. Pak se to sice trochu zlepšilo, ale až tak do 31.tt jsem stejně chodila pravidelně ráno aspoň dvakrát 🙄 pohlaví jsme vědět nechtěli, takže to opravdu bude překvapení! Někdo tipuje holku podle úplně jiného průběhu těhotenství, jiný zase kluka podle toho, jak vypadám.. Už to se to naštěstí brzy dozvíme.. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru