Těhotenské vitamíny. Může být z nich vyšší pH?

19. kvě 2022

Ahoj, jsem 19+3tt dnes jsem byla u Dr na kontrole a z moči mi vyšlo větší pH sestra se zeptala jestli beru ještě nějaký vitamíny, že to je z toho. Beru Chytré miminko 2. Na internetu jsem nic o tom nenašla, tak mě zajímá jestli ste se s tím taky někdo nesetkal?

petulkadodo
19. kvě 2022

Já jsem brala chytré miminko celé těhotenství a s ph moči to nikdy nic neudělalo. Myslím, že je to nesmysl.

l01991
19. kvě 2022

Tak to je podle mě blbost... prvni dvě navštěvy jsem měla vyšši ph (7 a 10tt) dala mi na to globule,vi že beru (už od 4/21 femibion a vubec se nezminila.Jinak od cca 11tt mam ph naprosto v pořádku

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
20. kvě 2022

Dobře, děkuji, budu to teda nejspíš řešit přímo s doktorkou. V prvním jsem brala femibion a složení je skoro stejný a nic, tak mi to přišlo divný. Už to říkala minule na kontrole ale to se jen ptala jestli beru nějaký vitamíny o pH nic neříkala. Až včera.

xnikax1
22. kvě 2022

Brala jsem chytré miminko celé těhotenství a s ničím takovým jsem se nesetkala.

terkync
22. kvě 2022

Mě tohle těhotenství na jednou zjištěné vyšší pH asi taky v 20/25tt sestra řekla, že mám víc pít, že určitě piju málo 🤷😁 a určitě je to tím. Piju 3 litry vody, někdy víc.. tak babo rad 🤷

autor
22. kvě 2022

@terkync no tak je fakt že já málo piju🤔 včera i dneska jsem testovala moč doma a přišlo mi že je to v normě. Tak nevím 🤷😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru