Těhotenství 3 měsíce po porodu 🙂 Stalo se vám?

keckemet
2. črc 2011

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo otehotnel 3 mesice po porodu????????? Pripadne i po SC?
Diky za odpovedi.....

kaleilah
2. črc 2011

otěhotněla jsem 4 měsíce po porodu...

keckemet
autor
2. črc 2011

kaleilah -JOOOOO? A tehotenstvi v poradku? JA jsem mela ted naposledy sc, kvuli abrupci placenty.
A ted se mi zda, ze na testu je duch //......pockam za par dni.....MS nemam, kojim takze se nemam podle ceho jineho orientovat.....Miminko mi nevadi.......ale zvlastni pocit tohle..no uvidime

keckemet
autor
2. črc 2011

Joo vlastne, mela jsem neco jako MS.....Asi pred 3 tydny...ale ja si prave myslim, jestli to nebylo implantacni krvaceni, pac atk zadna.....

ivaanka
2. črc 2011

Já jsem otěhotněla 3 měsíce po porodu císařem. Rodit mám za 2 měsíce, tak uvidíme, jestli to pak přežiju 😀

keckemet
autor
2. črc 2011

ivaanka- a porod bude zase sc? nebo te nechaji normal?

hansed
7. črc 2011

Tchýně otěhotněla 3 měsíce po porodu, manža je na konci srpna a švagrovka v půlce září následujícího roku 😀
Co se týče SC tak radí počkat minimálně rok, kvůli regeneraci....

nikissek28
31. srp 2012

@ivaanka ahoj, jak dopadl druhý porod? taky císař? mám totiž asi ten samý "problém" 😀

ivaanka
31. srp 2012

@nikissek28 ahoj,porod dopadl dobre, byl to zase cisar, tentokrat planovany. Vse uplne v klidu a mladsi bude mit za tyden rok 😉

nikissek28
31. srp 2012

@ivaanka super, děkuju 🙂

evahubackova74
9. lis 2012

Moje ségra má kluka 7.8. a holka 18.7.po necelém roce.Oba porody spontální děti vpořádku a matka v pohodě.Dnes už sou skoro dospělý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru