Těhotenství bez příznaků. Měly jste to tak?

hanna
22. únor 2009

Ahoj holky máte to některá taky tak?Mě prostě vůbec nic není,jen mám trochu citlivá prsa jinak vůbec nic.žádná únava ani nevolnosti a časté močení snad ani taky ne,protože piju přes den dost takže chodím tak jak předtím.Já sem z toho celkem nervozní,když si tady pročítám komu co je 😝 Připadám si jako rarita.Jo a jen na začátku mě [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolelo v podbřišku]],ale to po deseti dnech přestalo.Holky díky za vaše reakce,zajímá mě jestli nejsem jediná 🙂

kocour1
7. dub 2015

Záleží v jakém jsi týdnu...já jsem u prvního těhu neměla v podstatě žádné příznaky celou dobu, u druhého jsem neměla nic a pak to začalo někdy kolem 12týdne - lehké nevolnosti asi dvakrát. Ale každopádně buď ráda, ono není o co stát🙂))...a myslím, že ke konci si užiješ nepohody dost určitě🙂.

sunshine125
8. dub 2015

Děkuji holky. Ted bych mela byt 5+5tt . Kdyz jsem čekala dceru,tak jsem taky žádné extra příznaky neměla. Už abych šla na ten ultrazvuk.

melien
8. dub 2015

@sunshine125 Ono je to nepříjemné když člověk to male v sobě necítí pořád přemýšlí co se tam asi děje... a každé vyšetření je vždy v nedohlednu.. ale jak jsem napsala.. opravdu snaž se se hodit do pohody.. a uvidíš.. bude to prospěšné ne jen tobě ale i tomu malému... =)

djscrech
6. led 2016

Dobry den .Chela jsem se zeptat s pritelem se snarime o miminko a nemam zadne priznaky jen mi je obcas na zvaceni a mam pod briskem tvrde brisko a neboli mne ani prsa a vadi mi kdyz mi na nenpritel saha furd bych jen spala ale chute ani nic dalsiho za priznaky nemam dekuji 😢

lebakaj
15. lis 2016

Holky, děkuju za tuhle diskuzi. Dělám si starosti, že něco není v pořádku... Včera jsem byla u doktora a potvrdil, že jsem těhotná. Když jsem si udělala test cca v 5tt, měla jsem citlivá prsa, bolelo mě břicho jako před menstruací, bylo mi trošku špatně a unavená jsem byla tak, že jsem si myslela, že i v práci usnu.
Teď jsem 7tt a jsem jen unavená, břicho nebolí, špatně mi není, prsa začínají být čím dál tím víc v pohodě a já si dělám starosti, že není něco v pořádku. Test je sice stále pozitivní, ale vím, že to nemusí nic znamenat.
Lékař mi ani nevystavil těhotenskou průkazku, že mám přijít příští týden, aby řekl, zda je všechno v pořádku. Nevím, jestli je to normální nebo ne, ale moc mi to na klidu nepřidalo.
Díky vám se zkusím přestat stresovat, ale je to hrozně těžké, když vůbec nevíme, na čem jsme...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru