Těhotenství bez příznaků. Měly jste to tak?

hanna
22. únor 2009

Ahoj holky máte to některá taky tak?Mě prostě vůbec nic není,jen mám trochu citlivá prsa jinak vůbec nic.žádná únava ani nevolnosti a časté močení snad ani taky ne,protože piju přes den dost takže chodím tak jak předtím.Já sem z toho celkem nervozní,když si tady pročítám komu co je 😝 Připadám si jako rarita.Jo a jen na začátku mě [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolelo v podbřišku]],ale to po deseti dnech přestalo.Holky díky za vaše reakce,zajímá mě jestli nejsem jediná 🙂

kessiee
22. únor 2009

ahoj hanni, mne tiez na zaciatku nic nebolo a celkom som sa tomu tesila. teraz je tomu trosku inak, ale da sa to prezit. bud rada, ze to mas bez problemov, drzim palce, nech ti to tak aj vydrzi 😉

hanna
autor
22. únor 2009

Děkuju moc,snad to bude dobrý,je to moje první těhotenství tak mám strach asi jako každá 🙂 takže děkuji a tobě taky přeju at je všechno Ok 😉

misule82
22. únor 2009

ahoj, já jsem také bez těch typických těhu příznaků, každou píchá v bříšku, mně zatím nic
🙂 taky jsem se kvůli tomu bála, ale každá to máme prostě jinak, užívej si, že ti nic není 😉

hanna
autor
22. únor 2009

Misule díky za povzbuzení takže nejsem sama uff 🙂 už máš pěkného mimíska 😉 mrkla sem do albíčka

momin
22. únor 2009

Ahoj. Žádný strach.Ja sem takhle prožila celé těhotenství.. Žádné nevolnosti..prostě nic.Jenom kolem 20tt mě začalo bolet v zadech ale to trvalo tak 14 dni. Dokonce ani ted ve 35tt se nic hrozneho nedeje..Trosku častěji musim na wc.Jinak nic neboli-jenom když mimi poradne kopne..ale to mám spíš radost ze se tak hlásí... 😉 Drzte se.... 🙂

janaagimova
22. únor 2009

ahoj beruškoo hani: neboooj jsem asi o 2 týdny starší mamča 🙂)) povím ti jak to bylo u mě: mi s manželem dětátko plánovali takže jsem přehnaně sledoala svoje tělo. bolelo mé v podbříšku jako při začínající ms. to pak po čase přestalo a čas od času to ucítím zas. prsa mam velmi citlivé. ale neblinkám nic. akorát jsem měsíc asi měla pocit že nemám na nic hlad. ani na sex jsem neměla chut . ale vše je ok už a kdybych neměla ten pupíček ani nevím že jsem v tom

hanna
autor
22. únor 2009

děkuji moc 🙂 jani i momin pořád sem hledala na internetu nějaké informace jestli to tak má víc holek a skoro nic,tak sem založila tuhle diskuzi která mě víc než uklidnila 🙂 děkuju vám

achalteke
22. únor 2009

ahoj no tak mě tak 6 - 9tt bolely prsa, občas mi bylo i špatně a poslední 2 týdny jak když utne: nic mě nebolí, špatně mi není, chutě nijak extra nemám a nejsem ani unavená nějak, možná chodim častěji na WC, ale nic moc. A cítím se moc fajn a nijak moc se tím nestresuju, protože cítím jak mi nenápadně roste bříško 😵

janulazaynab
24. únor 2009

Ahoj 🙂 Musím říct, že když se mně každý ptá, jak se cítíš a já odpovím, že mi je fajn, čučí na mně jak na puk 😀 V poslední době mám jen divné pocity od žaludku, ale nezvracím (za celou dobu ještě ani jednou a to jsem skoro v 10tt). Úplně na začátku mě šíleně bolely prsa, ale teď už se to srovnalo. Občas mám v podbřisku pocit jako před menstruací a nedávno mě tam tak píchlo, že jsem už chtěla sedat do auta a jet k doktorovi, jestli je všechno v pořádku.. Naštěstí jsem dnes byla na kontrole a mrňous je pěkné třeštidlo - furt mávalo rukama a kopalo kolem sebe 😝 😀
Když si čtu příručky na netu nebo poslouchám některé holky, někdy ani nemám chuť podělit se o svoje "neproblémy" 😅 Moje mamina ale říkala, že u ní to bylo stejné a všechno ji začalo od čtvrtého měsíce, tak jen doufám, že mně tohle nečeká 🙄 😒 😀

hanna
autor
24. únor 2009

Ahoj janulazaynab 🙂 tak to sme na tom stejně,leknu se při každým píchnutí.No ale co včera?večer sem šla čůrat a na toaletáku světle růžový výtok,asi si dokážeš představit jak mi bylo.Dnes sem hned ráno šla k doktorovi a naštěstí všechno ok,miminko má už skoro 6cm a dnes sem poprvé viděla krásně ručičky a nožičky no nádhera 😵 😵 Jinak mě bolí jen prsa a sem tam ale opravdu sem tam mě píchne v podbřišku,jinak nevolnost?nevím co to je 🙂 jinak ti přeju krásné a pohodové těhotenství

janulazaynab
24. únor 2009

hanna: Teď jsem se na Tebe mrkla a koukám, že čekáš mrňouse taky 24. září 😉 Dnes jsem byla u doktora na kontrole a musím říct, že to moje škvrně má 2,4cm, ale jak se dívám, jsi o jeden týden popředu, takže těch Tvých šest cenťáků doženem 😝 Mrňous mi na ultrazvuku mával jako zběsilý - asi si mě chtěl posichrovat, že už hned dával najevo radost z našeho setkání na monitoru 😀 😝 Můžu říct, že když mně tak píchlo v podbřišku, pořád jsem chodila na WC a kontrolovala, jestli mi neteče krev a když jsem šla dnes na ultrazvuk a ten mrňous tam fakt byl, spadl mi kámen ze srdce 😉

luci_enka
25. únor 2009

Ahoj holky, hlavne budte v klidu, kdyz jsem byla na zacatku tehotenstvi, bolelo me tak 2 tydny dost intenzivne bricho - od 9 tydne jako kdyz utne a od te doby doted absolutne bez priznaku (zadne nevolnosti, zadne chute, zadne pachy, proste VUBEC nic, krom toho, ze mi roste bricho 🙂) a to uz se pomalu chystam rodit 😎 Byla jsem z toho ze zacatku strasne nervozni (vsechny tehotne kolem me mely vsechny mozne priznaky a nevolnosti), porad jsem na internetu hledala, zda je to vubec mozne... a je! 🙂 Takze budte v klidu, zadny stres a uzivejte si to, ze vam nic neni a ze mate pohodove tehotenstvi!!! 😉

jenniffer
25. únor 2009

Hanna: jéééééé, ty se ale máš. 😵 😵 😵 Naprosto nepokrytě závidím. 😉 🙂 Já jsem v 6 tt ležela v nemocnici se špiněním, pak následovalo do 13 tt celodenní zvracení, nebyla jsem kromě ležení v posteli schopná ničeho. 😠 Až pak se to srovnalo. Hezky si to těhulkování užívej a buď ráda, že se ti tyhle těhotenstké "libůstky" vyhnuly. 🙂

hrdulka
26. únor 2009

Ahojky holky 🙂
luci_enka:Já to mohu jen potvrdit.Taky mám těhu absolutně bez příznaků.Ze začátku mě to hodně stresovalo ale ted už jsem to hodila za hlavu a užívám si pohodové těhu.Kdyby mi nerostlo břicho a malej nekopkal,tak ani o to m těhotenství nevím 😀

petra123
26. únor 2009

Ahojky holky chtěla jsem se vás zeptat hledala jsem téma ale nenašla jsem tomu co potřebuji vědět 🙄

Tak v pátek 23.2 jsem měla dostat MS ale nedostala pač mam i nepravidelny,ale v pondělí jsem si zašla na vyšetření na chlamidie a gyndař mi udělal stěry a pak prohlídku a pak ultrazvuk ale na ultrazvuku prí nic nebylo jen připrava prí na MS tak jsem dostala ve 13h injekci na vyvolání a říka že to dostanu ,ale kamoška mi řekla že pokud to nedostanu do 48h tak jsem těhu.Mam strach si udělat test bo nechci být zase zklamana,ale taky kdybych byla těhu nemam žadné příznaky sice trochu unavena a trochu mě bolí prsa a myslím si že i bradavky změnily pigment ale to je vše??Poradíte mi někdo??Díky moc nechtěla jsem rušit vaši diskuzi ale nevím koho se zeptat pá Petra

pikusa
26. únor 2009

Ahoj holky,
tak já mám celé těhu jaksi bez příznaků.....
žádný nevolnosti,přecitlivělost na pachy,žádný chutě...i když teda ted asi měsíc musím nutně mít salátové okurky 🙂
neříkám,že občas žaludek nezazlobil a nebo nestávkoval,ale jinal mi je prostě dobře 🙂

matsek
4. pro 2010

Ahoj holky,mám dotaz,možná jsem na úplném začátku těhu,po ránu mi bývá špatně,ale prsa mě vůbec nebolí. A z toho co jsem tu pročítala,je to spíše naopak,spíš Vás bolí na začátku těhu prsa ,ale nebývá Vám špatně,tak vůbec nevím,nerada bych něco zakřikla.

vean
4. pro 2010

když jsem čekala dcerušku.tak jsme ani o tom nevěděla,že jsem těhulka,ms jsem dostala,měla normálně.nebylo mi špatně,nazvracení,prostě nic....

beata.n
5. pro 2010

ahojky,já jsem těhu a taky zatím bez příznaků,ani mi není špatně-zvracela jsem teda nějak hned z kraje,ale to jsem ještě ani nevěděla že jsem těhu,jinak opravdu nic ale popravdě mám taky strach jestli je vše v pořádku,u syna mi bylo docela dost zle ze začátku.na kontrolu jdu až 30.prosince tak nezbývá než to vydržet

Matsek a kdy to máš dostat?radím udělat test,nebo dojít k dr jediné spolehlivé věci které ti řeknou jestli opravdu těhu jsi nebo ne.přeju at je to tak jak si přeješ 😵

mkr
5. pro 2010

když jsem čekala Zuzku, tak mi špatně nebylo a teď taky ne, spíš si hlídám, abych pravidelně jedla, když dlouho nejím udělá se mi zle

anysek85
6. pro 2010

Taktéž zatím vůbec nic... 🙂 Zvracení, citlivost...nic. Jen mi chvíli nechutnalo kafe. Toť vše 🙂. Strach nemám, nevidím důvod. Jsem mladá, zdravá, fit, maminka měla všechna těhotenství bez problémů, tak jsem za totéž ráda a neřeším to 🙂.

petrullina
6. pro 2010

Buďte rády,že si užíváte těhu bez příznaků 🙂 ...u prvních dvou to bylo naprosto v pohodě a teď při třetím přes 3 měsíce celodenní zvracení,15 kg dole..není o co stát,fakt 🙂 ...bezpříznakovým těhotenstvím bych si hlavu nelámala 🙂

gejbule1
26. pro 2010

Ahoj holky taky jsem na začátku cca 5týden a vůbec nic mi není.Jen mám malinko citlová prsa jinak vůbec nic.Mám trochu strach aby bylo vše v pořádku protože mám za sebou několik nezdařených těhotenství.
Přeju vám pohodové těhulkování.

dimi
26. pro 2010

Ahojda,
budte v klidu-kazda to mame jinak... Mne na zacatku temer nic nebylo-jen unava a asi 3 tydny “blbe z hladu“-to jsme s muzem vychytali tim,ze jsem fakt musela cca kazde 2-3 hodinky jist. Take jsem do 3.mesice chodila jednou za noc na WC,ale od te doby kliiidek a spim jak kaminek. I ted-v 36 tt zadne problemy-otoky,nic... Jen prcek se obcas zavlni 😵
Preji vam vsem takove tehu 😉

skurinka
26. pro 2010

Ahojky tak ja jsem v 5tt a taky me nic neni jen trosku prsa zaboli ale to je tak vse 🙂
moje prvni teh.to jsem byla uplne vyrizena do 20tt jenom zvraceni a unava jsem porad spala.druhe bylo lepsi to jsem byla jen trochu unavena ..tak jsme chodili spinkat po obede ze synackem a to jsme treba spali 4h v kuse hruza.
Tak ja jen pevne doufam ze tedkom to bude uplne super a s zadnyma problemama.

jinak preju vsem tehulkam hodne zdravicka a rozkosna mimnka 🙂

sunshine125
5. dub 2015

Damy,znovu oteviram tuto diskuzi ,potrebuji uklidnit. Podle mych vypoctu a MS bych mela byt 5+1tt ,ale me ani neboli prsa! Obcas me v nich pichne nebo jakoby pne,ale to je tak vse. Spatne mi nijak neni,na zachod nechodim,jen jsem trosku unavenejsi. V lednu jsem potratila v 8tt,pricemz mimi se prestalo vyvijet 5+3tt. A taktez jsem nemela prinaky. Tak jsem neskutecne na nervy. Na gyndu jdu az 15.4. Je tu nekdo kdo to tak mel a mimi bylo v pohode? Dekuji za odpovedi

sasanka033
5. dub 2015

@sunshine125 ahoj, ja jsem ted poprve v zivote tehotna a do 6tt jsem o tom fakt nevedela.

endys876
5. dub 2015

Priznaky o nicem nevypovidaji.Taky jsem mela hrozny strach,ale kontrola ukazala,ze naprosto zbytecne.Zadne klasicke priznaky tehotenstvi (zvraceni,unava...) nemam doted.

melien
7. dub 2015

Ahojky, jsem teď taky poprvé těhotná a neměla jsem příznaky až do 10tt a to se mi pak jen zpevnily prsa a začal mě trochu zlobit žaludek na vodě.. a žádné jiné příznaky jsem neměla.. Takže bych byla zatím v klidu.. a taky hlavně stres není dobrý v těhotenství vůbec.. tak se zkus uklidnit.. udělej si něčím radost aby jsi se dostala do větší pohody.. Držím palečky, aby to vyšlo.. 🙂 🙂

konidana
7. dub 2015

@sunshine125 Neboj , těhotenství bez příznaků fakt není výjimka! I já jsem byla ta šťastná. Těhotenství jsem zjistila, když mi meškala menstruace nejmíň 14 dní, spíš až měsíc. Měla jsem trochu nepravidelnou a hlavně jsem to moc neřešila 🙂 A do 6. měsíce naprostá pohoda i bez nějakého břicha. Akorát mi přestalo chutnat pivo (mimino se nejspíš sichrovalo, abych to moc nepřecháněla 🙂 ) a ty poslední 3 měsíce jsem se už i trochu víc zadýchávala. Dokonce jsem někdy asi kolem toho 6tt jela dost divokou vodu, kde jsme se i vycvakali a já několik set metrů plavala v ledové vodě mezi balvany... a v pohodě. To jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, jinak bych možná byla opatrnější, ale možná taky ne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru