Těhotenství jako překvapení, máte nápady?

ejdys
4. bře 2017

Zdravím při krásné sobotě 🙂

S partnerem to ,,necháváme náhodě,, ale hrozně moc by jsme si přáli, aby to vyšlo. I když to prostě neřešíme, stejně přemýšlím nad tím, jak bych to partnerovi potom oznámila? Nějak originálně, jako překvapení, máte nějaké zkušenosti? hezký tipy? Jasně, že je nejjednodušší to prostě oznámit, ale on má rád nečekané věci, tak mi tohle přišlo jako docela fajn věc 😀 Díky moc, mějte hezký den 🙂

lucky22
5. bře 2017

@ejdys Ja mela pozitivni test den po manzelovych narozeninach. Tak jsem vzala krabicku od naramku a dala do ni test. Pak jsem mu rekla, ze se omlouvam ale ze mi jeste jeden darek dorazil pozdeji, ze jsem myslela ze to stihne prijit. Tak to otevrel a neveril svym ocim, bylo to dojemne.

ejdys
autor
5. bře 2017

@lucky22 To je krásný... nemůžu se dočkat na jeho reakci 🙂 Děkuji za tip 🙂

operetka
5. bře 2017

Já jsem manželovi zabalila do krabičky od prstýnku sezamové semínko, odpovídalo to velikostně 🙂

gry
5. bře 2017

Ahoj,prvni: k narozkam dostal knizku (jak zaridit detsky pokojik podle znameni ditete) a bryndacek. Druhy:pod v.stromeckem mel kvetinac a seminka sloni nohy (kdyz se narodila prvni dcera zasel seminka sloni nohy a po dvou letech dostala kazda babicka jednu rostlinku) ☺ a zbytek rodiny se onprvnim tehu dovedel: segra dostala k narozkam foto UTZ a u toho bylo ,,vsechno nejlepsi teto" o druhem jeste nevedi. Drzim moc palce at je brzo 🤰

ejdys
autor
5. bře 2017

@gry Jeee to je fakt hezký s těmi semínky i tak knížka.. celý prostě :D ... Super inspirace 🙂 jinak moc díky...snaha trvá už 4 měsíc...tak snad 🙂 Krásnou neděli přeji 🙂

gry
5. bře 2017

@ejdys tak snad se povede brzo 🙂 jsi jeste mlada, to dopadne 😉 vubec ted sleduju,ze zase zacinaji byt mamky mladsi nez poslednich par let. Jinak ja tomu nijak nepomahala,jen jsem sledovala OVU

jullli
5. bře 2017

Ja uz mam pro manzela nachystan obrazek a cekam teda na prvni utz s foteckou 🙂
Tak snad vse bude v poradku

fitzyk1987
5. bře 2017

Já to zjistila před výročím svatby. Nechala jsem vyrobit dětské body s nápisem Tátův malý střelec (střelba je mužovo hobby), přidala knihu Deníček moderního fotra a fotku z ultrazvuku a vše zabalila do jednoho balíčku. Manžel chvilku nechápal, asi to úplně nečekal... Ale pak samozřejmě ohromná radost. Fotku si hned dal na pracovní stůl, knihu prostudoval... Jen to body zatím ještě čeká na využití 🙂

journals
5. bře 2017

Az se nam zadari,tak vim uplne presne jak mu to prozradim 😉 manzel je outdootovy nadsenec,takze koupim maly batuzek a do nej male outdoorove detske vybaveni - lahvicku,teplou bundu oblibene znacky atd. Nebo koupim velkeho plysaka a navlecu mu bundicku te jeho oblibene znacky. Nejak tak to mam vymyslene 🙂

ejdys
autor
5. bře 2017

@journals to je super nápad

mku
5. bře 2017

Ja manzelovi ukazala tehu test jen co mi vysel... dlouho jsme si mimi prala, neumim si predstavit ze to pred nim jeste nejak tajim...

ejdys
autor
5. bře 2017

@mku Mam uplně stejný pocit ze to taky nevydrzim a první co bude, ze za nim pobezim s testem a pláčem :D

mku
5. bře 2017

@ejdys uplne presne! A pak jsme stastni lezeli jeste ranov posteli 🙂 ocenil to urcite vic nez nejaky prekvapeni...

lucieandrlova
6. bře 2017

@ejdys zdravím, manželovi jsem dala krabičku a v ní těhotenský test. První to nechápal, potom tančil po bytě...
Babičkám jsme koupili a zabalili plyšového čápa a k němu dali dopis od miminka - jmenuji se..., je mi ... týdnů a už se na vás moc těším, až přijdu 5. srpna na svět... vaše vnučka + fotka z ultrazvuku...

terorka
7. bře 2017

Se mnou manžel pomalu i cural, takže o překvapku nemohla být řeč 😅 blížily se jeho narozeniny, ale nedokazala bych to před ním utajit 🙂

sarisse
16. bře 2017

Známá posílala fotku z UTZ doporučenou poštou do rukou adresáta. Já to ale na přítele vybalila po cestě z práce domů, naštěstí jsem rodila já., o druhém ditku mu řekla naše dcerka, když mu donesla pozitivní test.