Těhotenství necelé dva měsíce po potratu, problém?

kokiisek
15. únor 2014

Ahoj, v prosinci jsem byla na potratu:( prvni ms jsem dostala 1. ledna a druha jeste neprisla... jen husty bily vytok... zadne priznaky nemam, ale na to moc nesazim jelikoz jsem ani pri prvnim tehu nemela zadne priznaky.. jen mozna na zachod chodim casteji... nedostanu se jen tak do mesta pro test a k doktorovi jsem objednana za 3 tydny.. muze byt problem s tehotenstvim kdyby nastalo takto brzo po potratu?odotykam, doktor mi rekl ze tento potrat nebyl tak narocny pro me telo a po 14 dnech jsem mohla normalne fungovat se vsim vsady, jen rekl ze o miminko se muzeme zase snazit po 2, ms.... mate nekdo zkusenost s otehotnenimm tak brzo po potratu?:(

bambulal1
15. únor 2014

Ahoj,nevím jak te informoval tvoj lekár ale po potretu máš klasické 6nedelí.Ja sem prišla o mimčo v 13tt :( prošla sem si 6 nedelí,počkali sme na 1ms a hned na to se nám to podarilo 🙂

veri0007
15. únor 2014

Zkušenosti s tím sice nemám, ale věřím, že tělo ví kdy je připravené na další těhotenství😉

martinajanosik
15. únor 2014

Buď v klidu. Prodelala jsem zamlkle těhu, na doporučení jsme počkali 6 měsíců a scénář se opakoval. Pak jsem otěhotněla znovu hned po šestinedělí, po 1ms a nyní jsem ve 23tt. Věřím, že to bude i u tebe v pořádku, jestli nemáš genetický problém apod.

terrorkax
15. únor 2014

ahoj, potratila jsem taky v prosinci - v 10 tt a otehotnela jsem neplanovane v sestinedeli 🙂 Zatim je vsechno v poradku a doktor mi nic spatnyho nerikal 🙂

kokiisek
autor
16. únor 2014

Moc dekuji za uklidneni🙂 tak uvidime co bude🙂
Kdyz jsem se ptala doktora kdy muzu mit sex rekl ze priblizne za 14 dni.. jak prestanu spinit. Potratila jsem v 10tt ale plod se prestal vyvijet pry priblizne v 6tt.. :(
Doktor o sestinedeli nic nerikal pry tohle nebyl takovy zasah pro me telo. No tak uvidime🙂 kazdopadne moc dekuji za odpovedi

veruska007
16. únor 2014

@kokiisek U mně to dopadlo dobře 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru