Těhotenství po dvou císařích. Je to rizikový?

nensy
26. bře 2008

ahoj holky máte náké skušenosti s otěhotněním po dvou císařích.mám dva císaře a ještě bysme chtěli s manželem další ale nevím mám s toho docela strach.slyšela jsem že už je to velmi ryzikový 😠

martinka79
26. bře 2008

Často se o tom ,luví,a le mám ve svém okolí maminky co mají 3dítě a jedna dokonce 4. poraď se s lékaři co bylo závažné a veoducí k císaři. klidně i s více doktory. 🙂 držím pěsti.

kalo
26. bře 2008

Pravda, že se to říká....ze svého okolí nikoho po 2 CŘ neznám...(ale podívej se třeba na Victorii Beckhem 🙂 A to má ty děti s poměrně dost malým časovým odstupem..Ty poslední 2 snad po roce..)
A co doktor, ten by ti neřekl víc???

malok
26. bře 2008

Určo se poraď s lékařem,ale známá má i 3 dítě po císaři...jen ji více sledovali...

marcii.ka
26. bře 2008

Ahojky, podívej se na stránky www.rodina.cz, císařský řez, jsou tam maminy po 3 císařích i dokonce po 4

nensy
autor
26. bře 2008

tak to nevím ale asi to skusíme.hold se to bude vic hlidat.ale nevím jestli se to ještě povede ale pokud jo tak budeme radi.

kalo
26. bře 2008

No my taky původně chtěli 3 děti...Ale to jsem netušila, že už to první bude muset přijít na svět císařem... 😖

nensy
autor
27. bře 2008

kalo a ty máš jedno mimčo nebo dvě a obě císařem 🙂

martinka79
27. bře 2008

Holky nezoufejte já vážně znám aminky co mají děti 3-4-císařem. Bohužel jsou pod větší kontrolou a doktoři se k tomu staví skepticky, protože často mají strach o rodičku. Držím Vám všem palce ať je to vše jen pozitivní. 🙂

nensy
autor
27. bře 2008

marti dík snad do toho půjdem já mám teda větší strach než můj manžel.ale to je asi normální

lada82
27. bře 2008

ahoj holky, ja jsem po 1 cisari... vzdy jsem chtela deti brzy za sebou , ale doporucili mi pockat minimalne 2 roky s dalsim pocetim - ostatnim rikali rok nebo vubec nic 😒 tak mam dost strach, ze bych otehotnela moc brzy...
vzdy jsem chtela hodne deti, ty 3 urcite, tak za par let to tu budu asi resit taky, diky, ze jste me uklidnily, ze znate par maminek po 3 cisarich 😉

nensy
autor
27. bře 2008

ahhoj lado já jsem po 2 císařích. a docela dobrý ještě chceme jedno

carys
27. bře 2008

Čau holky,taky znám dvě maminy po 3 sekcích a bylo vždy všechno v pohodě. 😲 🙂

coryna
1. dub 2008

Ahoj holky, ségra má tři krásné děti a je po 3 císařích a vše v pohodě, 🙂 záleží individuálně na každé z nás, jak bude vše probíhat. Já bych se poradila s lékařem a když by bylo vše o.k. rozhodně bych do toho šla 😉

marselina
1. dub 2008

moje sousedka je po dvou císařích a chtějí ještě třetí a to bude také císařem,doporučili jí ale 5let počkat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru