Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

byggyt
1. zář 2009

tak to je tiež pravda že človeku je lúto keď je to malé bábo, ja som zo začiatku nemala problém až potom keď bola večšia začala vymýšlať a to sme hneď zarazili
ďakujem za pochvalu ale ona si to nemyslí že by bola aspoň trochu šik stále pindá že je tlstá, škaredá a neviemešteaká, ani jej to nedám prečítať ešte bude namyslená, za chalanmi ešte nie ani to decko už nie je, veď šminky a oblečko fičia, ale do školy nedovolím malovať sa jej ani zatial nechcela iba keď ide so mnou dovolím trochu ceruzku a špirálu, akurát si dnes písala so spolužiačkou a tá babenka si na hnedo vlasy prefarbila tak to by som tiež ešte nedovolila
no vidíš ty nemáš otáznik a ja nemám prehlasované a možno si niekto myslí že neviem písať ale ja tu mám na tomto notebooku asi českú klávesnicu a neviem to tu nájsť
A Barta si naozaj neviem predstaviť tak šialene revať on je taký zlatučký

byggyt
1. zář 2009

jabera- zabudla som odpovedať na otátku, tak cicvorka berie antibiotiká uvidíme v piatok čo povie doktorka na tom sone, ale už jej aj viac chutí žrať síce to neni ešte stopro ale už si sama aj pýta keď je hladná

jabera
2. zář 2009

baby, kde zase ste, sakra.... ved prazdniny uz skoncili, tak sem aspon obcas nakuknite, ne?
nasla som otaznik, hec.

dnes je bart naozaj mily, dokonca mi teraz 1.x v zivote uplne sam zaspal. pol hodinu sam hajal v nasej posteli a ozizlaval vselico a poknukaval a zrazu ticho a on spinka!!! parada. ale musim ho zakryt, lebo ma hole safalatky a to sa bojim ho tak nechat. dufam, ze ho nepreberem. tak a idem upratovat, kym tu uplne zhnijeme, ved ja osm este ani vsetko nevybalila!!
ja viem, je to hanba, ale kazdu volnu chvilku sme v zahrade a ked som s bartom sama, tak sa proste neda nic. a boris ma tento rok tak napratane dni, ze veru neviem, ako to budeme zvladat, ale piatok ma zatial uplne volny, tak sa tesim, ze konecne budeme cely den v zahrade, hurahura.

zuzkaaaa
2. zář 2009

ahojte ja som tu ale len na chvílku malá sa už prebúdza potom pôjdem s ňou von ale vôbec sa mi nechce, som lenivá 😀 musím ísť kúpiť nový cumel do flašky len som zvedavá ako sa dotrepem do lekárne aj s kočíkom 🤐

evuse
2. zář 2009

Ahojte holčičky.

Zuzi, já jsme lenivá furt 😀 . A s lékárnou je to tady taky blbý, jsou tam asi 4 schody a kočárem to vyjet nejde. Teda jde, ale mám vždycky strach, že urvu kola 😒

Jabr na to Bártovo ležení ve vaší posteli bacha. Mě právě v 5-ti měsících Tereza z naší postele spadla 😅 . Odložila jsem jí tam, pak jsem se lehce zdržela v kuchyni a najednou děsnej řev a Tereza na zemi. No dlouho jsem to před váma tajila, bylo mi trapný, že jsem taková matka...

My jdem ven, máme rande s bývalou kolegyní, mojí, né Terezinou 😀

jabera
2. zář 2009

evi, ty jo! ja sa teda padov velmi bojim, aj ked uz to tu ani povedat nechcem, ale stale sa neotacame... ale je mi jasne, ze raz sa to stane. ja som ho oblozila vankusmi, ale mas pravdu, nikdy nemozem vediet, ci sa moc neposunie... lebo okolo osi sa toci a vie sa aj presuvat takymodrazanim nohami, je pravda, ze zatial mu to islo len v zurivosti, ked jacal, ale aby raz neprekvapil....

zuzi, myslim, ze o lenivosti by sa tu dalo pisat az hanba.....

petrach
2. zář 2009

Ahoj holky,
jdu na vas kuknout,jsem ostuda 😉 meli jsme pokažene pc a načist stranku na noteboku byl horor,takže jsem radši neskoušela se sem dostat
okoukla jsem albumy jak rostete 🙂 detičky jsu všechny krasne 😉

my jsme začali s přikrmama,zatim jen zeleninu,pořad jsme na odstříkane mateřine a pořad přibíram 😀 pry se kojením hubne 😝 no ja teda nee 😠
vahu ma 5800g před 14 dny a teda šmakuje mu,bude po me co se jidla tyče..
bude mit 4 korigovane mesice a konečne nam povolila neuroložka očkování

a co tady noveho,dočitat nemám sílu--

byggyt
2. zář 2009

Ahojte, dnes sme absolvovali nákup školských pomôcok v Tescu a tak ako každý rok ma vytočili do zúrivosti, lebo prečo nakúpiť všetko pod jednou strechou???? ☹ ☹ ☹ . Taká vec ako žiacka knižka, normálne obaly na knihy hrubé čo sa nepotrhajú alebo štetce na výtvarnú tak to by som asi vela chcela.

Zajtra idem do poradne baby držte mi palce.
Tá moja sesternica je už doma z pôrodnice tak jej závidím........

pocahontas35
2. zář 2009

Ahojte dievcata, citam si Vas uz velmi dlho, mozem sa k Vam pridat ?

byggyt
3. zář 2009

pocahontas35- ahoj 🙂 ,jasné že môžeš.

evuse
3. zář 2009

Ahojte holčičky.

Pocahontas vítám tě, to je fajn, že přibude nová tvář. Doufám, že tu vytrváš déle než některé ostatní 😉 .
Tak jak snášíš těhu? Chodíš do práce? Jak dlouho jste se snažili o mimčo? Kolik ti je let? No prostě napiš něco o sobě 😵

Byggyt, copak v Tescu to nemaj všechno? To je teda prudka 🙄 , už se "těším" jak za pár let taky budem lítat po obchodech . A to už si školáci kupujou i žákovskou? No to je nářez. Doufám, že aspoň učebnice pořád fasujou??
Držím palce s tou poradnou.

Ahoj Peťo, ráda těvidím. To je fajn, že máš pořád mlíko. A že nehubneš?? No možná proto, že po těch stresech, když se Šimonek narodil dřív, jsi se zase dala do pohody 🙂 . Však to vyběháte až začne chodit 😉 .Váhu má Šimonek teda krásnou, kolik měří? My jsme taky na příkrmech, teď už dávám i na sváču ovoce, ale moc se mi nechtělo, znamená to krmit jí venku, tak se bojím zapraseného kočáru. Ačkoliv včera to proběhlo dobře. Občas si totiž při jídle strká prsty do pusy a pak je všechno opatlaný.
Byli jsme na dovče, ale vraceli jsme se dřív, bylo na prd ubytování. No ale aspoň jsme vyjeli někam z Prahy.
Tereza už leze jako dračice, sama si sedne, takže celej den mimo spánku jeze, nebo sedí. Před pár dny se už začala postavovat v postýlce. Jsem z ní vyřízená, jak jí to všechno jde rychle. Manžel prý v 8 měsících začal chodit, tak myslím, že to bude mít po něm.

Tak zatím zdar, vracím se do postele, Tereza usnula 🙂

petrach
3. zář 2009

evus ahoooj 😉
ty jo v 7 mesících sedí a leze?? no to Elin max lezla a nic moc teda a sedla až v 10 mesících,takže je fakt rychlá 🙂 s tím jidlem je to i u nas,furt ruce v puse a zapatlane všechno okolo 😒 už přemyšlím že mu dám nejake spešl oblečení jen na jidlo,ty fleky vyprat da zabrat,pořad neco přepíram v rukách
meří 62 cm,dnes rano jsem ho meřila,nosíme 68 velikost,naše dr je z neho hotová jak to vahove dohnal..

pocahontas vítam te tady 😉

jabera
3. zář 2009

peti, ahooooj! uz som ti planovala pisat ip, ze ako sa mas, lebo som ocumovala simiho fotky. ved on uz je na brusku tusim istejsi ako bart. to moje dieta je silne lenive, zacinam sa obavat, ze nas nejake cvicenie neminie. hlavne ma stve, ze veci, ktore robil uz nerobi, proste ho nebavi sa dvihat do sedu, ani sa opriet o cele ruky... a robil to.. no nic, ved uvidime.
videla som, ako simonko krasne papa, nas to caka uz o 3 tyzdne, tak som zvedava, jak mu bude smakovat.
simi je kus chlapa, to teda fakt a ma tvoje oci, ze?
no a co sa tyka priberania...., no, mozno nepriberam, ale rozhodne nechudnem. snazim sa nezrat ako svina a okamzite mam menej mlieka. hrozne ma to sere. a nechcem mat menej, lebo bart je alergicky na mlicne veci, hlavne mlieko, to ma po mne... tak by som si rada narobila zasoby a potom mu varila kase z mojho mlieka. nechce sa mi minat prachy na tie krabicove kase, ale takto budem ako 5 slonov za chvilu...

pocahontas vitaj a ostan!!
neviem preco nam tu tak malo kto ostane a pritom sme take fasa baby...mozno preto, ze je to tu trosku pomalsie ako ine diskusie ale ma to vyhodu, ze lahko docitas!

byggy, to by som neverila stym tescom.. boooze, fakt to leti, ubohe deti, zas do skoly. a v hypernove, ci v poluse, tam by mohli mat mozno pokope vsjo, nie?

evi, teraz idem spat ja. aspon dufam, idem sa pokusit uspat dite a vyuzit to s nim, tak caute.

evuse
3. zář 2009

Peťo mě se osvedčilo fleky od mrkve hned polít olejem - on rozpouští karoten- chvíli to nechám a pak přeperu. To jsem tu někde vyčetla v diskusi. A ostatní fleky namydlím žlučovým mýdlem, nechám být, třeba i několik hodin, případně zopakuju a taky to docela pěkně pustí.

Jaber, nakonec jsem si nezdřímla, protože se Tereza vzbudila, když jsem jí chtěla přikrýt a už hned klečela a sápala se po mě do stoje. Tak jsem si jí vzala do postele, že by jako usnula, ale ani náhodou.

petrach
3. zář 2009

jaber to vubec neřeš,nas furt nekdo řeší co umí a neumí,kolik že to vlastne má a tak ..a ja říkám nic jim po tom není..naše rehabka říká že na otáčení ma ješte i 2 mesice času,a to ma dnes 4 korigovane mesíce,synovec byl donošeny a taky lenoch,kone pasl ve 4 mesících,otačet se začal po 6 mesíci atd,lozit začal ted tesne před 1 narozkami a je to dáblík,nic mu neuteklo..takže vubec neřeš a ostatním je po tom prd 😉
Bartík je šikulka a zdraví a to je hlavní 🙂 ma času na všechno

evus žlučove mydlo mam taky ale s tím olejem skusím,a jak začnem ovoce no to bude..
dnes mel brambory se špenatem a peru i lehatko,jak je akční,pořad ruce v puse,tak jsem mu je strčila za gate 😀 to mam odkoukane od brachy,ale Terezka je už moooc chytrá a vytahne je dřív 😀

byggyt
3. zář 2009

Ahojte- tak som doma z poradne skoro ma tam porazilo doktor mal prísť o desiatej a prišiel 11:45 takže som tam čakala od pol 10, ale našťastie som tam stretla takú príjemnú babu a sme aspoň pokecali.
No aby ste boli v obraze tak som pribrala 13kg. Ale som rada že nemám bielkovinu v moči a vysoký tlak, skôr nižší. Doktor hovoril že je všetko ok a môžem chodiť aj na dlhšie prechádzky a dokonca povedal, že môžem denne vypiť aj liter coca coly na ten tlak keď mi káva nechutí ale že viac ako liter nie.
V stredu idem ráno na ten glukózový test ale môžem si zobrať vymačkaný citrón aspoň tak povedala naša sestrička tak dúfam že mi to tam dovolia lebo ináč sa asi p......m. Som nečakala že tak skoro ma tam pošlú a ešte dve hodky tam sedieť a ešte ani čurať nebudem môcť. Dúfam že tam nájdem zas nejakú spriaznenú dušu a ten čas tam prekvákam.

No veru baby v tom tescu je to o hubu s tými vecami. Už sa žiacke nefasujú v škole, knihy našťastie áno ale musíme kupovať pracovné zošity z angličtiny a nemčiny.

Jabera- to je dosť dobrá hláška, že silne lenivý to si musím zapametať.Laura má zajtra branné v škole, idú do sadu Janka Krála volala som učitelke že či nemôže ostať doma že" cestujeme na chatu" a ona že niéé že veď to je normálny deň no aby sa neposrala, lenže zajtra má pršať a má byť 20 stupňov ale nech im tam poprechládajú a potom aj tak vymeškajú ale to už sa budú učiť a to bude horšie.
Zajtra ideme s tou našou mačkou na ten ultrazvuk tak som zvedavá že čo povie doktorka, ozaj admini mi vymazali s albumu moje mačky.

jabera
3. zář 2009

byggy, to s vymazanymi mackami ma aj napadlo, az teraz si ta vsimli... keby si k macke posadila lauru, tak nevymazu, fakt. no, trosku si pribrala,a le este stale mas co dobiehat. hlavne, ze je ostatne ok. snad bude cukor ok a mozes papkat dalej. ta cola, to je dobre, hned by som si dala, mnam. ale nemozem, ja chudnem hahahahahahahahahha

evi, to s tym olejom si skusala vazne? a neostanu ti mastne flaky`? musim si to zapamatat, to je fakt dobre. a to sa bezne mrkva nechce vyprat z oblecenia?

peti, tie ruky za gate ma strasne rozosmiali, to je trosku smutne, ked si predstavim, jak ten chudinek nechape, preco uz nemlati po plnej lyzicke. dakujem za ukludnenie ohl. bartovych pohybov, asi mas pravdu. boris mi hovori, ze je to proste zjavne hudobnik, oni sa vraj nevedia hybat... no, o mojom manzelovi to teda plati, on je jak taky pytel, ktory sa volne pohybuje priestorom. ale zaujimave je, ze je velmi technicky zdatny a sikovny, ale cvicenie - to ani nahodou, skor mas dojem, ze aj chodza je prenho gymnasticky vykon. tak asi bude bart po nom....

pocahontas35
3. zář 2009

Dakujem za privitanie ste velmi mile, to viem uz davno, lebo ja som Vas zacala citat este ked Zuzka cakala malu atd .. takze fakt davno 🙂 Nieco o mne 🙂 Ako znasam tehotenstvo ? Ako kedy 🙂 je mi na vracanie, ale nevraciam, nastastie, do prace zatial chodim, este tam nic netusia, asi tak o dva tyzdne to poviem, lebo sef, tam momentalne nie je. Tym, ze som velka, tak na mne nevidiet, ze som tehotna a nikto to ani netusi. Pravdupovediac, ani sme sa velmi dlho nesnazili, ked sme si s manzelom povedali, ze uz je najvyssi cas mat dieta, tak nam to vyslo na 1x, pre mna to bol sok, lebo vsetky statistiky hovoria, ze baby s vyssou hmotnostou maju problem otehotniet atd ... a manzel to zobral uplne v pohode 🙂 Jasne, ze sme stastni, ako vsetky baby tu, co uz mate svoje deturence.
V roku 2002, v tom case sme neboli este manzelia, som tiez otehotnela na 1x, ale zial potratila som v 7 tyzdni ... v roku 2002 sme sa aj vzali, zhanali si vlastne byvanie atd .. ja som riesila, ze najprv schudnem a potom, ale mozno to vsetky doverne poznate, ze schudnete a priberiete, a ja zial tiez nie som svetla vynimka.... v maji tohto roka som si povedala dost, a budes viac cvicit, aj som makala na sebe, aj sa mi darilo ale v tom som otehotnela, takze momentalne budem vahu riesit, az po porode, do ktoreho je este poriadne daleko 🙂
buggyt: mne uz robili ten test, aj ked som len na zaciatku, kvoli tomu, ze mam 35, tak ma viac sleduju, ale zatial je vsetko v pohode... tie dve hodiny Ti prejdu ako voda🙂 uvidis. Ked Ti po vypiti tej "super" vody vyjde hodnota do 7,8 tak je to v pohode... mna este tento test caka asi tak este dvakrat, ze vraj pre istotu 🙂

jabera
3. zář 2009

teeeda pocahontas, ty si nas tu takto smirovala!? to je aj tak sranda, ktovie, kto nas cita, ved kazdy obcas mrkne do inych diskusii. ale viem, ze uz sem niekto takto chodil, ze nas predtym cital a myslim, ze uz tu nie je...
tak len vydrz!
a musis na amniocentezu?

inac som na seba vytocena, podarilo sa mi vyprat papierovu vreckovku s plienkami, ide ma slahnut, vsade su zmolky a to som konecne povysavala....a to moje vrestadlo pisti jak sialenec, ani prso nechce, len vlacit a zabavat sa, ale so mnou...sam ani nahodou. ale dnes sme spolu dost porobili, mala som ho v satke a postihala som slusny uklid. ked vynecham, ze som mu trosku vykrutila nohu, ked som davala vysavac do zastrcky, zvladli sme to na 1.

macalc
3. zář 2009

ahojte babulky...........
pocahontas35 vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

byggyt tak ja sa musim pochvalit ze ja som tu sladku vodu nemusela pit bo vsetko mam v norme a aj na uzv je vsetko v pohode,len ked sa tak zamyslim ze do teraz je vsetko v poho tak potom porod nemusi byt tak v pohode ako do teraz ale ja som toho nazoru ze ked sa mam potrapit tak sa budem a ked nie tak potom bude dobre aj tak.
Len som prisla na to ze mi uz teraz vsadial zavadzia brucho a aj otacanie v posteli je horor kim porodim tak budeme musiet kupit novu postel bo uz teraz som ako slon aasi ju roztrieskam a to som pribrala 6kg

jabera moja Ty mas take suprove hlasky ze velmi rada citm tvoje psanicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A Bartik je veeeelmi mile baabo 🙂 🙂 🙂 🙂

pocahontas35
3. zář 2009

Jabera: ja som Vas citala, ale ked chces, tak aj smirovala 😀 , a mas pravdu aj v tom, ze sem chodi urcite vela ludi, ale neozvu sa 🙂 Pani doktorka ku ktorej chodim, inak velmi uzasna zena, keby vsetci doktori boli taki ako ona, bolo by to super ... mi povedala, ze mozem o nej rozmyslat, kedze som dosiahla vek 35 ... takze som v stadiu rozmyslania, alebo skor, uz sme toto prediskutovali s manzelom, a rozhodli sme sa zatial pre nie, neabsolvujem ju ...

Macalc: dakujem za privitanie ... a musim s Tebou suhlasit maly Bartik, je velmi mily ... ako vsetky babatka co su tu ... 🙂

jabera
3. zář 2009

jaj, dakujem za pochvaly, dievcata.

pocahontas, jasne, chapem.

maci, ty si tak malo pribralaa?? ako to robite, baby, preboha, ved to je strasne nespravodlive, fakt...ako michala, to tiez nechapem.. ale tak ja to nemyslim zle, ja vam to prajem,ale aj sebe by som to priala. vyzeram jak svina, fujtajbl.
a neboj sa, nikde neni napisane, ze ked mas pohodove tehotenstvo, ze by si nemohla aj v pohode rodit, predsa...

ozaj, pocahontas, ty si uz nieco trosku pribrala? potes ma....

pocahontas35
3. zář 2009

Jaberka, ja Ta potesim .... ja som teda dost velka, ale uz mam aj 2 kg na sebe ... som zvlastny pripad, ja nemam ranne nevolnosti, ale poobedne, az vecerne 😔 , to je vtedy fakt dobre 😒, ja viem, presli ste tym, takze co mi zostava, len vydrzat 😅 ... vzdy som milovala sladke teraz ho velmi nemusim, ale raz poobede, bola nedela, ja som dostala neuveritelnu chut na snickers, co vam poviem, ten doma nebol, boli ine sladkosti, ale moje telo si ziadalo snickers, tak moj muz, ze mi ho ide kupit do tesca, domov sa vratil s plnou taskou sladkosti, ja som svoj snickers s prepacenim, nie zjedla, ale "zozrala" a spytala som sa, ci nemali ten XXL 🙂))) a odvtedy je pokoj, sladke nemusim, ale je pre istotu v bare, keby nahodou 🙂)) urcite to poznate ... a tak ako som kedysi nemusela maso, tak to mi dnes chuti ... ale to je teraz momentalne, to sa este moze otocit ...

zuzkaaaa
3. zář 2009

ahojte babenky....
vy ale píšete dokonca musím dočítavať to tu už dávno nebolo, tak dnes je malá nejak podráždená, na večer sa mi rozvracala držala som ju v ruke a ona tak vracala že mi to tieklo od krku až po nohu ale išlo len mliečko, od pol 19tej je hore a ani za boha nechce zaspať dúfam, že nebude chorá ja som tým už prešla teraz manžel pokašláva tak snáď to malá nechytí,
byggyt tie branné aj ja dobre poznám kedže som zo školy vonku len 2 roky nikdy som na ne nechodila,
pocahontas35 vitaj medzi nami a prosím fakt zostaň aj medzi nami lebo je nás tu máličko a každý nový niekde zdrhne asi do inej témy 😉

pocahontas35
3. zář 2009

Dievcata, pre dnesok sa rozlucim, vstavam skoro do prace 🙂 majte sa mi pekne, a zajtra sa ozvem ... dobru noc vsetkym ....

macalc
3. zář 2009

jabera neviem cim to je ze som pribrala len 6 kg podla mna z ovocia a paradajok sa asi pribrat neda ked mi mäso smrdi tak co uz neco musime jest a hlavne sladkosti po nociach ale mala som dost velke zasoby slaniny ked som ostala tehu vtedy 109 ateraz 115 kg co uz tato povedal ze este je to celkom v norme kym ma nemusi preskakovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evuse
3. zář 2009

Jaber, zrovna o víkendu jsem z prádla vytřepávala papírovej kapesník .
Olej jsem zkoušela, jednak zbytek nějakého dětského tělového i slunečnicovej na smažení a mastné to nezůstalo. Ale dělala jsem to jen s bodyčkama bryndákama- bavlna. Každopádně když jsem Tereze dávala hned první mrkvičku, tak jsme si jen kousek odebrala do plastové misky a samozřejmě byla oranžová, nešlo to umejt, tak jsme tam dala olej a bylo to hned pryč, fakt super. A nejen mrkev nejde vyprat 😀 však uvidíš.

Zuzko se spaním nápodobně , Tereza je vzhůru od 16:15, už jí po několikáté ukládáme a vždycky to skončí tak, že stojí v posteli, řve a chce ven, aby si mohla lézt. Děsný. Dneska tady pořád honí kočku, tak za ní běhám a hlídám, aby jí něco neudělala. Teˇdk večeru jsme byli na nákupu, no už jsem dneska fakt unavená.

adelinka
4. zář 2009

ahojenky holky.
jak se mate co je noveho?

evuse
4. zář 2009

Ahoj Adel,

tak snad hlavně napiš jak jsi dopadla s těma očičkama 😵

michala.l
4. zář 2009

Ahojte baby 🙂
Ako sa to tu rozbehlo, Jaberka to tu opat nakopla 😉
Macalc, ty si vobec nemusela na ten glukozovy test? On nie je povinny? 😲 No mne by ani nenapadlo, ze by mi mohol vyjst zle, ale sestricka vravela, ze vysledky su hranicne, tak uvidim, co doktorka v utorok v poradni povie ... inak stale chodim do poradne raz za mesiac, pritom uz som davno mala chodit kazde 3 tyzdne - nejako to moja Dr. flaka 😠 ... Byggyt a ty uz ides na ten testik? Mna zas poslali neskoro, ale to koli tomu zle urcenemu terminu 😠 ... ale tie 2 hodky utiekli, nastastie cakala so mou este jedna mamicka, tak sme kecali 🙂

No inak uz toho zacinam mat akurat dost ...mala je aktivna a stale ma okopkava ... uz nech to ubehne... i ked ak by som vydrzala este par mesiacov, tak ktovie kolko by som este schudla 😀

Aaa, Pocahontas vitaj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru