Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
14. lis 2009

ma tak napadlo, ze kde je miska? ci uz je doma a ma tolko roboty s hankou, alebo ci ju este nepustili?

pocahontas35
14. lis 2009

jaberka: vsetky baby su nejako mimo, asi vikenduju 🙂

adelinka
14. lis 2009

jaber..nezorumim?flamovat ja?sak ja jdu jen nakoupit coz je nutne k ziti 😀 😝 😝 😝 nakupy me nebavi 😝 😝

mirunda
14. lis 2009

Jaber, ty křupky nebudou mít v nějakym supermarketu - zajdi do BIO potravin nebo zdravé výživy nebo tak něco..
Jinak my máme po celym bytě linoleum, je to docela studený, ale nedá se svítit.. prostě teple oblíkám - tričko zastrčit do punčocháčů, dávám botičky.. a nedávej Barta do ohrádky, chudáci děti.. 😒 jak by bylo tobě v nějaké ohrádce..? 🙂

Adel, manžel je teď nějak víc doma, ne?Nebo se mi to jen zdá? Ty jo, Péťovi budou za chvíli 2 roky.. to letí.. 😉

byggyt
14. lis 2009

Ahojte, ja víkendujem doma 😀 😀 😀 😀

som velmi busy na farme kokso je to normálne vyčerpávajúce, notebook berem asi aj na sálu so sebou 😀 😀 😀 .
Včera nám mali priviesť kočík aj s madracom do postielky a prišiel kuriér iba s autosedačkou a môj muž na neho pozeral ako puk že či za to má zaplatiť 350 eur že či to neni nejako vela na sedačku 😝 😝 😝 😝, no ale vysvitlo že oni to zle zabalili autosedačku dali na krabicu s kočíkom a s madracom a iba na nej bol štítok s adresou, samozrejme že atosedačka sa odlepila a na kočári žiadny štítok nezostal tak nám to privezú v pondelok, no skoro ma šlak trafil.

Ozaj môjmu mužovi šibe, chce hneď vyskúšať kočík a v ňom voziť po byte mačky 😀 😀 😀 😀 😀

jabera
14. lis 2009

mirun a co mam robit, ked mi trebars vrie voda? ved mi porad... ved nemoze byt v lyziarskej kombineze..nezabudaj, ze on na zemi lezi.. normalne celym telom. a pritom sa rychlo vzdaluje 😀 aj teraz pocujem, ze moje hodinky maju iny zvuk, ked sa nimi mlati o zem, otocim sa a zistim, ze to preto, lebo su uz na dlazke..
co robis s lilinkou? trebars na zachode ho mam na kolenach, ale inak? 😕
jo a bio potraviny tu? 😀 😀 k comu by som ti to prirovnala.... 😀 asi ako keby si ich hladala v Senohrabech...(dufam, ze ich tam nemaju)

byggy, ale aspon mas radost na 2x... no nasa zuza sa sla mrknut do kocika hned, tomu ver....ale vozit sa nechcela 😀 ved tam dajte zatial lauru!

jabera
14. lis 2009

tak uz viem kde mavaju krupky! v ruskom obchode!

mirunda
14. lis 2009

jaber, já lilinku nechám na zemi..ale musim jí něčim zabavit.. pak můžu na záchod, pověsit prádlo, vyprat.. uvařit.. nebo jí beru sebou do koupelny, do kuchyně.. jak kdy.. prostě jí prakticky nechávám, ať si dělá co chce.. když začne brečet - dám jí křupku 😀
V ruskym obchodě? 🙂 Tak se jukni hlavně, jestli neobsahují něco zlého pro mimi.. bývá tam taky napsaný, že je to bezlepkové.. jak kdy.. jukni kdyžtak na net taky, tam to mít musí i u vás..

jabera
14. lis 2009

mirun, ale ja neviem ,ako sa to tu vola ☹ musim to vidiet ocami... a ukazat.. pytala som sa bab, co ziu v nemecku a povedali mi, ze rusky, alebo polsky obchod. vraj je to cista kukurica a voda... ved jasne, ze to skontrolujem.. ked to moje dieta sa musi zasadne odgulat niekam, kde sa onho bojim-..
nejak to tu budem musiet prepracovat, ale moc nemam ako, kedze je to tu male a nemam moc ulozneho priestoru... musim dumat.

napr. prave teraz sa dosunul, ani neviem ako ku mojej stolicke a hrasa s jej koleckom, keby som sa posunula, tak mu prejdem ruku 😲 zabila by som sa asi....

mirunda
14. lis 2009

Jaberko, můžu ti to vyfotit 😀 My tu máme hrozně moc druhů, já už jsem koupila tak 10 různých.. nejvíc jí jedou kukuřičný, ale máme taky víc druhů, některý jsou takový tvrdší, že se jí to nerozpouští v puse tak snadno, tak ty jí taky moc nejedou.. teď jsem koupila nějaký špaldový, tak uvidim, mě teda docela chutnaj 😀

Musíš být stále ve střehu, co?🙂 To mi povídej, nejvíc mě sere, že jí baví se mi hrabat v kytkách.. ty, co jsou na zemi, tak shodí třeba i 2-3x denně.. čím jsem jí hoodně zabavila, tak to jsou magnety na ledničce.. koupila jsem jich hodně a u nich sedí třeba i čtvrt hodiny a hraje si s nima.. asi dostane ještě od Ježíška 😀

macalc
14. lis 2009

Ahojte babenky...........

Nejako ste sa velmi rozpislaii nestiham vas citat ako vam je dobre uz sa bavite o chrumkach a inich veciach na papanie a mi este len mliecko.Mame sa dobre cely den spinkame a potom v noci sme hore ale dnes sme malu okupali do obeda tak som zvedava co bude v noci ci bude spat alebo bude zase diskoteka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adelinka
14. lis 2009

mirun..no on ma tyden dovcu..jinak se ti to asi zda byl 3 tydny ted pryc 😝

evuse
14. lis 2009

Čaute, my byli na návštěvě.

Pocah, to je tedy dost hroznej příběh. To musel bejt děsnej pocit, že ti takhle někdo ublížil a ty jsi navíc kvůli tomu měla tak hrouznou polízanici a tak dlouho ses léčila. Já bych ho asi chtěla zabít. Fakt hrozný. No hlavně, že chodíš dobře a že psychicky ses přes to už přenesla. Ale to fakt otřesný!

Jaber , prostě dej pod Bárta nějakou velkou deku a holt ho budeš muset pořád dávat zpátky na deku, aby nenastyknul, až bude léz po kolenou, už to bude v pohodě. Teda v pohodě bude, že už nebude celým tělen na zemi, ale budeš ho pořád hlídat a kam dosáhne všechno stěhovat a uklízet. Nám v obýváku nic nezbylo. Z Terezčiné zóny dosahu šly dvd, kytky, časopisy, ovladače, knížky, nabíječky k mobilům, video- skřípla si ve vnitř 2x ruku,a stejně už nefungovalo. No je to veselé, ale zvládáme to bez ohrádky docela dobře.

Byggyt, 350 eur za sedačku 😀 😀 😀 A manželovi rozhodně nešibe, kočárek se rozhodně musí vyzkoušet a kočky jsou vhodnej objekt. ASť je před tím ještě zkusí oblíknout to overalu 😀 😀 😀 . No možná ho to přejde, až vybalí z krabice rozmontovanej kočár a bude ho muset složit 😉

jabera
14. lis 2009

mirun, magnetky su vyborny tip, ked to bude aktualne, urcite vyuzijem! kytky my mame len na parapete, al etiez uz ma napadlo, ze asi obcas poletia... len aby to jemu neublizilo, z toho mam strach.

evik, no tak nejak to aj robim, deka, na tom perina a stale ho vraciam naspat. keby som mala kam tie vsetky veci dat, do riti... jezis a skladanie kocaru... to si mi pripomenula, ako som tu s nim zapasila, ked dosiel a boris bol v praci... to uz ani pravda neni.
ozaj, evi, ako reagovali rodicia vasi na to, ze bude dalsie vnucatko? neboli prekvapeni?

macka, uz som na teba myslela.. tak noci mate uplakane? to ma mrzi. ale neboj, to sa upravi ( neviem kedy 😀)
a ubezpecujem ta, ze to utesie ako voda a uz aj ty budes rozoberat krupky, neboj.. fakt, je to take rychle, az ma to mrzi. ved ja uz si ho ani nepamatam aky bol ako miminko...
ako si zvladla svokru?

macalc
14. lis 2009

jabera len od stredy je taka uplakana ale dnes sme sa kupali do obeda a teraz asi pred hodinou vstala papat a teraz uz spinka ale dali sme ju spat na brusko a zatial je ticho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
svokra je tu do pondelka ale nemozem povedat je celkom v pohode stale sa vrti okolo malej tak dnes som mala trochu volnejsi den

evuse
14. lis 2009

Jaber moji rodiče i manžela už to ví asi 14 dní. Naši byli překvapený a maj samozřejmě radost(dneska když jsme od nich odjížděli, tak mě máma hrozně objímala se slzou v oku 🙂 ) a manžela rodiče večer otevřeli víno a vypili 3 lahve (samozřejmě beze mě)

Akorát, že já se nějak těhotně necítím. Jen občas mi není lehce dobře, trochu mě škrtí rifle, ale jinak nic nepociťuju. Ve středu jdu na kontrolu, tak se to rozčísne. Já po tom jednom zamlklém potratu se budu radovat až budeme mít za sebou genetiku a až mě začne mimino kopat

zuzkaaaa
14. lis 2009

ahojte baby...
len kuk na vás u nás všetko OK ozaj našla som super stránku http://www.baby-food.sk/ a myslím, že je aj česká stránka stačí sa z tejto prekliknúť

jabera
15. lis 2009

jej zuzi, to je super.... nemaju take aj nemecke? 😉 ty tak pekne vies vsetko pohladat...

adelinka
15. lis 2009

bre ranko...
u nas noc dobra

dnes jdemem na obidek k mamce a pak si da mamka maleho spat a jdeme s petrem do mesta na nakupy na vanoce pac krom skakaciho balonu nic nemam...a petr do vanoc dojede asi uz jen jednou a nechci mit vsechno na posledni chvilu...

preji peknou nedeli 😵

orlica
15. lis 2009

Ahojky já jdu za chvilku s manželem k jeho rodičům na oběd,jeho mamka má narozeniny,tak pak se ozvu.

elennka
15. lis 2009

přeju pěkný den holky 🙂) u mě stále stejné...

michala.l
15. lis 2009

Caute baby, hlasim prichod ... este nemam moc casu docitat, ale o nejaku tu hodinku sa tu na to mrknem 😉 A moj chlap sa na fotky na facebooku samozrejme vyprdol, ach jaj ... no co, pridam trosku neskor ja 🙂

evuse
15. lis 2009

Ahote.

Ahoj Míšo, vítám tě zpět a gratulujuuuu 😉 .
Tak jak se máte a jaká je Hanička? Co porod?

macalc
15. lis 2009

Ahoj Michalka este raz gratulujem a prajem vam obom vela vela zdravicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

byggyt
15. lis 2009

Ahoj Michala supeeeeeeer že ste doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Keď budeš mať čas podaj prosím podrobné info 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

pocahontas35
15. lis 2009

Ahojte,

Miska + Hanka, vitajte 🙂)) Super, ze ste doma 🙂 To podrobne info, by zaujimalo aj mna, ked bude chvilku cas, tak napis.

elennka
15. lis 2009

Miško gratuluju 🙂) a jen sluníčko Vám oběma 🙂

mirunda
15. lis 2009

Michalko, vítám doma.. 🙂

Elenn, krásný fotečky.. konečně jsi nějaký přidala! 🙂 Jak se daří?

Evi, nenapsala jsi mi, jestli jsi byla s Terezkou na screeningu očí, protože nošíš taky brýle.. nás tam poslali, teda mohli jsme to odmítnout, ale příští týden tam asi skočíme..

elennka
15. lis 2009

Miru, fotky mám na rajčeti 🙂

orlica
15. lis 2009

Ahoj Michalko vítám tě zpátky a moc gratuluji!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru