Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
29. led 2010

monaberuska1 chlapec je z manzelovho prveho manzelstav nie vzdy je taky aktivny niekedy ma aj take dni ze nekomunikuje z nikim ale nemozemsa stazovat a ta babicka tak to som mu vysvetlila ze este ma cas a nech si dava pozor .Ja som niekedy rada vysivala vseliake obrazky krizikovu vysivku ale nejak ma to teraz nevie chytit

monaberuska1
29. led 2010

macal- jojo hihi tak snad da na maminku a bude si davat pozor 🙂 😀 ale to by jsi byla tedy mlada babicka ze???a máš malínkou 2 měsíce, jeje vy tu máte nejak vsici cerství miminečka 🙂 😉 😀

macalc
29. led 2010

monaberuska tak to ano malda babicka ale co uz mozno ma posluchne a mozno nie 🙂 🙂 🙂 🙂 je nas tu par co mame male babulky skoro za sebou 😀 😀 😀 😀 😀 a o chvilu nam pribudnu dalsie maminy 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja uz pomaly pojdem aj Emmka už papala a ideme spat dobru noc a pekne sny vsetkym maminkam a aj babulkam

monaberuska1
29. led 2010

macal- jjo máš pravdu, ale že ten čas letí, člověk to vidí na dětech 🙂 teda .-) 😀 😀 😀 ak rosotou atak... tak jo taky už půjdu, dneska sem se tady pěkně zasekla 🙂 tak přeji krásný sníky 🙂

všem přeji krásný sny 🙂 a když se semka podíváte až ráno, tak rovnou přeji krásný ranko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dandelion
30. led 2010

hani: no půjde k zápisu do normální školy... A nejspíš bude mít asistenta 🙂 jsem na to zvědavá 🙂 ale určitě se to zvládne 🙂

lulupopo
30. led 2010

evuska dakujem, pojdem im povedat, ze chcem ostruzinu malinovu...lebo vcera som este vecer bola v dvoch lekarnach v jednej sice vedeli co chcem, ale nemali a v druhej nic... idem precitat co ste od vcera napisali, lebo pisete ako divosky

mirunda
30. led 2010

čaute kočky.. vy teda zase jedete.. 🙂 Pak k večeru si vás dočtu, teď frčíme ven.. jen jsem přidala dvě fotečky, tak se jukněte, jakou mám šikovnou princeznu.. 🙂

monaberuska1
30. led 2010

miru, ahojky téda no to je kočka šikovná🙂už takhle bez držení jde??já zírám takhle s emalá postavila teprve 4 dny před svýma 1.narozeninama 😀 😀 😀 teda šikulka 🙂určitě po mamince 🙂 😀 🙂 😉

martasl
30. led 2010

AHOJ.teda holky,teď jsem přišla z práce,zapla pc že si vás přečtu a tady takový romány 😉 to mám co dělat. 🙂

jaber-jo,byla to první porevizní MS.těším se v únoru na další... 🙂 v práci mě to neskutečně štve.nebaví mě to tam a máme tam nový lidi a už to není ta správná parta,co před tím. ☹ jestli se co nejdříve nezadaří,tak dám výpověď.chtěla jsem kolem prázdnin(dát výpověď,pokud do té doby neotěhotním),ale asi ji dám dřív.ještě uvidím....o patro výš se tam hádaj dva chlapi,dělaj si naschvály-oba děsný pitomci.jeden dokonce druhýmu nachcal do svačinové skříňky!!věřily by jste tomu??horší jak děcka.nechápu,prostě hnus 😠 😝

mirun-malá bezva!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je vidět,že se jí to líbí,co??to ke krúčkum už bude jen otázka ,,minut" 😀

holky-ještě zítra do práce.vstanu ve 3.40 a dojedu v 19hod.mám toho po krk.jsem po revizi pořád hrozně unavená,a nemám na nic náladu-úplně bez zájmu o cokoliv.dokud nebudu těhu a držet v náruči mimi,tak se to asi nespraví ☹ ☹ no nic.mějte se a zítra.....

zuzkaaaa
30. led 2010

ahojte babenky....
tak dnes si hovorím, že kuk na vás a tu nikto 😠

♥♥♥♥ Terezka naša všeeeetko najlepšie k prvému ročiku♥♥♥♥

baby cez tento týždeň nám vyšli 2 ďalšie zuby čiže máme dole 4 a hore 3 ale vidno to na malej stále fňuká ozaj dnes som jej dala rožok a ona si normálne odkusovala 😀

martasl som si istá že sa vám to raz dva podarí a fakt ten stres v práci ti nezávidím 😒

hanula83
30. led 2010

Miru, to je teda šikovná Lilinka, to je teda něco, takhle brzo!! 🙂, moc veliká šikulka 🙂

My měli dnes eeeextra dlouhou procházku, no super, úplně mě to zas nakoplo. Ony se venku v kočáru ani nehnou a jsou tak miloučké 😉 .. doma taky, ale umí být i pěkné dračice.

Marti, než se naděješ, tak se budete moct začít snažit a dočkáš se miminka. Až bude na světě, tak ti to tak rychle poletí - ale to tobě jistě nemusím říkat, když už máš takové velké slečny 🙂.

Evuš, taky dodatečně Terezce všechno nejlepší a pak dej vědět, co oslava 🙂

Dandelion, tak to hledím, že jde do klasické školy, tak to je určitě moc šikovnej. To náš Marťa je hroznej divoch, on by tam ty děcka všechny určitě hned srovnal 🙂))...

fredika
30. led 2010

ahojte.

som tu nova, iba dnes som nasla vasu temu... som tiez tehotna a baculka ☹ a bojim sa kolko este do porodu priberiem. mali ste pri porode s tym problemy? myslim nejake komplikacie kvoli vahe alebo vam kvoli tomu nechceli dat epidural ?

pekny vecer.

hanula83
30. led 2010

Fredika: Ahojky 🙂, já těhotenstvím zhubla, ale za to teď to pěkně doháním ☹ ... celkem jsem přibrala cca 15 kg, ale všechno jsem nechala v porodce. Ale nevím, jestli jsem ten správný člověk na tvůj dotaz. Mně dělali císařský řez, takže s normál porodem nemám zkušenost...

fredika
30. led 2010

ahoj hanula,
ja som pribrala zatial okolo 12kg. ale ja som bola uz baculka predtym takze preto ma to trapi.. a hlavne ci to bude ok pri porode. a dakujem,ze si sa ozvala.

hanula83
30. led 2010

Já taky byla baculka už před porodem a stále jsem... a jaká! 😉... já si teda nemyslím, že bys kvůli tomu měla komplikovanější porod. Holky, co to zažily ti jistě písnou... já jdu do hajan, tak dobrou 🙂

monaberuska1
31. led 2010

martasl, je mi lito co mas za trable v praci ☹ 😔 snad se to spraví, jak dlouho se snažíte o další miminko?? 😉

všem přeji krásnou neděli 🙂

evuse
31. led 2010

Čaute.

Díky za gratulace Terezce. Přidala jsem do alba pár fotek. Oslavička byla fajn, akorát jsem se napráskla jak čuník. Ještě na spaní jsem zdlábla dva řízky 😅 .

Jaber co dávám Terce k snídani jsem tu rozepisovala na tvůj první dotaz asi před týdnem, zalistuj 😉

mirunda
31. led 2010

Evi, šatičky má Terezka moc krásný.. a dorti i výzdoba vypadají supr, určitě jste si na dortu pochutnali.. a co dostala Terezka? Taky se těšim na oslavu na tu žranici 😀

mirunda
31. led 2010

jo a kočandy moje - dneska se objevil druhý zoubek, heč 😵 😵 😵

dandelion
31. led 2010

Ahojky kočky 🙂 tak jsem po víkendu u rodičů zase doma 🙂 Jakýpak jste měli víkend? Dokonce nám i sluníčko vykouklo 🙂
Evus: Terezka je fešanda 🙂
Miru: Jsem koukala do albíčka jak Lili krásně stojí.. 🙂 úžasný 🙂

mirunda
31. led 2010

Ahoj Dande, jak bylo u rodičů?
Venku je nádherně, ani mi nevadilo, že Lili nechtěla usnout, krásně se procházelo.. sluníčko, sníh.. prostě jak na horách, paráda.. ani zima není taková ta vlezlá.. 🙂

monaberuska1
31. led 2010

Evi teda krásný, ta výzdoba, moc krásná 🙂 😉 a malá v těch šatech, teda opravdu kočka 😉 🙂 a ten dortík bych si hned dala jako to jsi ty dělala?? 😉

lji
31. led 2010

ahojte. znovu som si vás kúsok prečítala ale fakt sa to nedá keď ste také akčné 😀

Pocahontas vlastne len s tebou som si tu písala a velmi si mi pomáhala pri prvotných pocitoch...drž sa v nemocnici...

Ja som sa v piatok z nemocnice vrátila. V utorok večer som si dala dolu tepláky a išli sme preč, prišli domov a ked som si chcela obliecť znovu tieto tepláky tak som si všimla nenormálne velku škvrnu. Ten pocit strachu a beznádeje čo som prežila už nechcem nikdy zažiť. v momente sme leteli na pohotovosť a nechali si ma tam. Prvý krát v živote som bola v nemocnici 😖 Mala som ale šťastie na buď príjemné spolubývajúce alebo na volnú izbu celu len pre seba 😉 No mala som nácvik na nemocnicu pri pôrode...

Evuse, malá je nenormálne krásnučká 🙂

mirunda
31. led 2010

ahoj Iji, to muselo být hrozný 😒 Tak hlavně, že už jsi doma a že jsi ok.. a v kolikátém jsi týdnu? Nechceš di doplnit pas, ať víme? 🙂

monaberuska1
31. led 2010

lji, jejda, to je mi lito, a je vse teda v pradku 🙂a v kolikátým tt jsi?? 😉

evuse
31. led 2010

Mirun, gratulace k zoubku,no vidíš a lezou dřív než před jedním rokem 🙂

Lji ahoj tady 😉 . Přijď častěji. A jsi teď na neschopence?

Terka dostala několik plyšáků, látkovou panenku pro malé holčičky, knižku pohádek, kyblík a bábovičky na písek, a protože je to ženská tak tuniku a kalhoty na léto, Jo taky tahací lokomotivu.

Dortík jsem nepekla, sice bych si an torufla, ale nechtěla jsem tím trávit ten čas. Byl moc dobrej. Taková vzpomínka na svatbu, měli jsme svatební ze stejné cukrárny

dandelion
31. led 2010

Miru: u rodičů, nejdřív pohoda, ale kde je moc lidí, soužití ba jen týden je dost na nože :D a to se máme rádi ;) bylo nás cca 10 😅 takže to bylo jen tak tak.. 😀 Trochu teda spíš víc jsme se rafly se ségrou, ale to je asi normální... ;) Jak jsme dnes jeli domu, úplná nádhera venku.. 🙂 zastavili jsme u zasněženýho pole, svítilo na něj sluníčko.. no prostě nádhera 🙂 ale dojeli jsme do varů a tady pod mrakem.. hnusně :/ brrrr od západu oblačnost.. během zimy jsme tady ve varech ještě neviděli ani náznak sluníčka.. což je docela bída.. ale už SNAD jen únor a pak JARO ;)

martasl
31. led 2010

ahoj kočky 😉

monaberuska1-ještě se o mimčo nesnažíme.bylo mi doktorem doporučeny až od března,tak se to budu snažit dodržet(měla bych mít po 3 MS),takže koncem března hurá do toho(snad do té doby odolám).jinak to poslední těhu-to jsme se snažili asi necelý rok a to jsem měla i prášky,které ovšem byly k ničemu.Takže jsem byla rádá,že to vyšlo,ale bohužel to špatně dopadlo.. ☹ ☹

Ilji-hlavně se opatruj a drž se!!to bude ok 😉

dandelion-a pochovala sis a užila synovečka?,(pokud se v pohlaví nepletu) 😀

evus-malá byla jak princezna 😀ten dort byl nádhernej a takovej veselej 😀 Pokom má malá tak krásný velký kukadla? 🙂 🙂

monaberuska1
31. led 2010

martasl, spatne dopadlo☹ jezis ☹ to je mi lito ☹ no ale od brezna jak zacnete to budesuper 🙂a vyjde to 🙂budud držet pěstičky 🙂

dandelion
31. led 2010

martasl: ani nepochovala.. ale manža choval a tak jsme se mu spolu věnovali.. 🙂 ;) ale totiž máme se ségrou konflikt... má dost rozdílný názory.. ale to je její věc, když by se mi nepletla do života.. myslí si že jsem moc mladá.. a no je toho víc.. prostě klas. starší ségra.. :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru