Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
3. únor 2010

Simčo, Filípek je kráásňoučkej.. fakt rozkošnej! A máte krásnýho dudlíčka 😀 oni vůbec dělají tak hezký dudlíky.. Lilinka vůbec nedudá, nechtěla.. ale je fakt, že v roce jsem za to už ráda.. zrovna nedávnou jsem viděla tak 4-letou holčičku s dudanem - děs.. možná jsem to sem už psala, nevím 😀

Marti, Dande - nebojte, za chvíli budete svý drobečky taky držet u sebe.. fakt.. cejtim to v kostech 😀 Teď mý kamarádce řekli, že má tak hrozně nakloněnou dělohu, že může mít problém mít děti.. ☹ Bude se za chvíli vdávat a pak to chtějí zkoušet, tak jsem taky zvědavá.. doufám, že vám to všem vyjde co nejdřív..

Zuzi, Sofinka tak krásně roste.. neplánujete druhé babo? 😉

Pocahontas, tak aspoň že tak.. za chvíli to budeš mít za sebou.. a mít 4kg miminko - neboj, ty jsou nejkrásnější 😀 😀 😀 Lilinka měla odhad ve 40tt cca 3500g a po 10-ti dnech měla při porodu 4150g.. tak doufej, že nebudeš přenášet, pak prý každé 3 dny může mimi přibrat až 250g.. 🙂 U mě to sedělo 😀

Marti, myslím, že jestli začaly tvý holky chodit kolem roka, tak vůbec nebyly lenivé.. myslím,, že to je tak akorát.. musela jsem se smát, že si myslela, že je pes 😀 😀 😀

simisimca
3. únor 2010

Pocahontas taky mladeznik s bradou ten uchylny doktor... 🙂 ...mal take cudne reci a ked mi povedal ze ma ide vysetrit a mam sa vyzliect tak som sa az zlakla ze co so mnou spravi... 😀 😀 😀

Marti popis tvojich deti ma dnes fakt pobavil... 😀 😀

Mirun no proste dudlik musi byt, ale napriklad niekedy vobec nechce, v noci s nim nespi, sam ho vypluje... 🙂 ...no tiez dufam ze dlho ho ta duda bavit nebude, lebo vidiet take velke deti s dudlikom je fakt otrasne... 😒 😒

A kde je jaberka?????.... 🙂

dandelion
3. únor 2010

Miru: člověka jsem napnutá jak struna :D jsem 24DC, různě mě popichuje v podbříšku.. Já se vždycky modlím aby už to klaplo :D :D :D Teď jsme tu s Marti 2 co se snaží??? Nebo ještě někdo?

martasl
3. únor 2010

jo,s děckama je sranda.po starší holce měla takovýho plyšovýho psa.všude jsme ho museli tahat a vozit.musel s náma jako jíst u stolu a koukat na tv.prostě všechno.no a pak si v těch 4letech usmyslela,že bude lézt po čtyřech,a piškoty a pod jedla z misky ze země!a taky štěkala.naštěstí jí to vydrželo týden.teď když jí to vyprávím,tak mi nechce věřit 😀
druhá dcera zase byla vždycky na větvi z chlapů,co mají kníra a plešku(jako její táta).šla by s něma kamkoliv.strašně pásla po fotografovi,co je ve školce fotil a to mu bylo snad 60.jednou se jí zdálo,že byla s tatínkem na půdě a tam se pusinkovali a že si ho vezme-to chtěla ona.vykládala to klukovi od sousedky.a když se jí zeptal,kde jsem byla já,tak mě prej na půdě přivázali ke sloupu!!a to chodila taky do školky.od té doby se manža před něma neukázal ani ve slipech 😉 byl z toho v šoku.kdyby to řekla ve školce,tak na nás pošlou sociálku!!a to byl jen sen.holt tátovi rozmazlený holčičky...

erikahla
3. únor 2010

Ahojte dievčatá,

ani vás nestíham čítať. Asi 2 týždne som bola odstrihnutá od netu - najskôr problémy s prihlásením sa na koníka a potom kolaps PC. Teraz už máme nový, takže všetko je ok. No teda, skoro všetko. V pondelok mi na genetike oznámili, že moje výsledky sú zlé a mám 2 možnosti - amniocentézu, alebo čakať ako to dopadne. Zvolila som tú prvú. Budúcu stredu idem na zákrok. Vo štvrtok by som mala byť doma. No výsledky budú až o 3 týždne. Upokojovala ma, že 9 z 10 mamičiek, ktorým vyjdú takéto hodnoty, nakoniec porodia úplne zdravé detičky. Je to síce pekné číslo, ale ten nepokoj nikomu neželám. Je to ťažké. Máte s tým niektorá osobnú skúsenosť?

Pocahontas, som strašne rada, že ty aj Samko ste v poriadku.

A pre všetky ostatné dievčatá, ktoré ste prihodili fotky - iba jedno slovko - NÁDHERA 🙂

PS: Normálne ste mi chýbali, keď som sa nemohla dostať na koníka 🙂 🙂 🙂 Že by závislosť 😀 ?

macalc
3. únor 2010

Ahojte...................

simisimca malý je zlatučký 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pocahontas som rada že je všetko v poriadku a to je hlavné!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzkaaa Sofinka je už skoro velká slečna rastie ako z vody 😀 😀 😀 😀 😀

dandelion verím že sa ti to podarí a budeš tehu vlani takýto čas sme sa snažili aj mi na valentína to sa pamätám že malá sa nam podarila vtedy no 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Marti mysli pozitívne a verím e všetky že sa ti čoskoro podaríotehotniet 😀 😀 😀 😀 😀

Mirun to je dobre že Lilinka nema dudlík aj Emmak ho má len cez den a v noci už nie ale už prišla nato že má aj ruky 😀 😀 😀 😀 😀

Evus Terezka je v tých šatočkách ako malá princezná 😀 😀 😀 a ako sa cítiš??

erikahla hlavne sa nestresuj viem že je to lahké povedat ale musíš mysliet na to že bábo je v poriadku kolkým ženám vyšli zlé vysledky a predsa sa im narodil zdravé detičky držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pocahontas35
3. únor 2010

Simi, maly je strasne zlaty ... som si ho dnes prezerala, rastie ako z vody ... 🙂))

Evka, musim suhlasit s macou, ze mala je ako princezna v satoch, iba velky kukuc vidiet a pacila sa mi aj vyzdoba 🙂

Erika: moja kolegyna podstupila amniocentezu, lebo mala zle vysledky a naozaj to cakanie je otrasne, ale stalo to za to, ma krasne dvojcata, dievcata, ktore rastu ako z vody a su uplne zdrave !!!

Maci: pozerala som Emmku na FB, je velmi rozkosna ...

Marti, Dandelion: urcite nas za chvilku prekvapite spravou, ze cakate male babo, ja sa uz teraz tesim, kedy nam to poviete a potom to budeme prezivat s vami, tak ako aj vy teraz prezivate moje tehotenstvo so mnou 🙂))

Zuzka: no Sofia je velka slecna, je zlata ... velmi ...

Ale to vsetky deti, co su tu, to som uz pisala velakrat, ale taka je pravda, jednoducho su nadherne 🙂))

Jaberka a co Ty ? Hm .. kde sa nam flakas a co bicyklovanie ???

Ilji: ako dopadla skuska ???

macalc
3. únor 2010

pocahontas zabudla som brušino je take sexi mne je niekedy za mojim smutno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale už nebude dlho lebo nájomník brušina bude čoskoro pri tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A dakujem za pochvalu chcela som dat fotky aj sema le nejao sa mi neda alebo mi zamrzne konik 😒 😒 😒

Jabera Byggyt Michalka kde ste????????????????????????????????????????????

evuse
3. únor 2010

Tak jsem umístila fotku mého pupenda do alba Druhé mimi. A cítím se naprosto netěhotně, až na to, že už mi břicho trochu překáží a malej mě kope. Jinak bych fakt nevěděla, že jsem těhu, neuvěřitelné.

dandelion
3. únor 2010

Evuš: Jeeee další pupík ;)

macalc
3. únor 2010

evuse jeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pekne brusino aj ja chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luci.kon
3. únor 2010

dandelion: i my jsme ve snažení, tak už budem 3, snažíme se teprve od prosince, takže tenhle týden je to potřetí, už se nemůžu dočkat až to vyjde 🙂 , teda aspon doufám každý měsíc, když to dostanu mě přepadnou obavy že to nepůjde ☹ , , jinak Evuse máš krásný bříško, 🙂

dandelion
3. únor 2010

Luci: Ahojky ;) My se nechráníme od listopadu ;) naivně jsem si myslela že to vyjde napoprvé.. ale že se snažíme se dá říct až teď od lednové ovulky.. jsem 24DC, tak jsem zvědavá, jestli to klaplo ;) já se bojím chodit na WC kolem 28DC :D než se mrška rozjede :D blázen no :D ale naštěstí se už tolik nepozoruju jako první měsíc.. ;) s estíkem počkám až tak do 32DC aby bylo jistější že mrška nedorazí ;) budem si vzájemně držet palečky ;) ;) ;)

luci.kon
3. únor 2010

dandelion:ahoj, taky jsem si myslela že to vyjde na poprví, já se sleduju furt po ovulačním týdnu, a ten týden do MC je děsnej, jsem hrozně nedočkavá, testík si dělám hned ráno v den očekávané menstruace, abych pak nebyla tak sklamaná, i když jsem stejně, no snad se nám to podaří co nejdřív, a palečky držíííím 🙂 🙂 🙂 🙂

erikahla
3. únor 2010

Macalc, Pocahontas - dakujem za povzbudenie. Snazim sa nepripustat si, ze by to mohlo dopadnut zle, ale ... je tu to ale. Esteze mam tu moju dorotku, ta ma dokaze vytrhnut zo vsetkych ciernych myslienok.

luci.kon
3. únor 2010

holky koukněte na tyhle stránky, super bazar s dětským oblečením, ale i dámské,,,,,
www.Brumla.cz

simisimca
3. únor 2010

erikahla je mi to strasne luto ze musis prezivat takyto stres... ☹ ...moja sestra tiez podstupila amniocentezu koli velmi zlym vysledkom, vraveli jej ze mala ma minimalne razstep chrbtice a ze sa uvidi po amniocenteze co vsetko sa este najde....vysledky dopadli super, nasa Emca je totalne zdravucka.... 🙂 ...mojej sestre takto skreslila vasledky obycajna posrata sracka... 😕 ....viem ako sa citis, viem ako to prezivala sestra a my cela rodina s nou....velmi drzim palce, uvidis ze vsetko bude v poriadku... 😉

pocahontas ja sa taaak tesim ked tu pridas fotky tvojho Samka... 🙂 🙂 🙂 .....to tu bude treti chlapec a Evka sem onedlho supne dalsieho krasavca.. 😉 😉 😉

simisimca
3. únor 2010

Jeeeeeej Evi naaaaadherne brusinko..... 🙂 🙂 🙂

simisimca
3. únor 2010

no co babyyy....nikto nie je doma????... 😉 😉 😉
to si tu zasa mam pisat sama so sebou??.... 🙂 🙂 🙂

pocahontas35
3. únor 2010

ja som tu 🙂) maly ma terorizuje od 19tej, si zo mna zase spravil intenzivnu futbalovu loptu, ale nevadi, tesim sa z toho 🙂 dufam, ze aspon v noci bude spinkat, lebo v nemocnici sa nam moc nedalo spat, tam vystrajal aj v noci, ale vcera prespal celu noc, to sme boli uz doma 🙂
Simi, aj ja sa uz strasne tesim na maleho ... este chvilku a je medzi nami 🙂))

pocahontas35
3. únor 2010

zabudla som, Evka mas velmi pekne brusko 🙂

augustovka
3. únor 2010

ahojte baculky!mozem sa k vam pridat 🙂 🙂 🙂

simisimca
3. únor 2010

Pocahontas tesim sa s tebou... 🙂 🙂

augustovka jasne ze sa mozes pridat...vitaj medzi nami.... 😉 😉 😉

augustovka
3. únor 2010

ahoj simisimca pozeram ze mame skoro rovnake deturence.planujete uz druhe?

simisimca
3. únor 2010

augustovka mas nadhernu dcerku... 🙂 🙂 🙂

pocahontas co este nespinkas?...uzi si zatial aky taky spanok, lebo potom este budes spominat ako si mohla spat a nevyuzila si to... 🙂 🙂

augustovka
3. únor 2010

dakujem 🙂 aj tvoj maly je kraaaasny! kedy ste sa presne narodili?

simisimca
3. únor 2010

dakujem.... 🙂 ...narodil sa 10.12.09...

augustovka
3. únor 2010

boze ja som si az teraz vsimla ze som sa zle kukla na rok ja ze ste o rocik starsi 🙂! 😀 😀 som to motovidlo

lji
4. únor 2010

Baby akože sorry ale kto Vás má stíhať čítať , nie ste nejaké frišké? 😠

Pocahontas máš kráásne bruško 😲 🙂

Na tolko z vas som chcela reagovat ale fakt je tu toho vela a ja uz neviem komu som čo chcela 😅

skúšku mám 😕 , ale včera som bola u doktora a ked som sa ho pytala ci je všetko v poriadku povedal: nooo zatial aj hej... Od švagriny viem že je to dosť silný skeptik a pokial si nie je isty tak sa neteší... Takže mi dal domácu liečbu. Do 15.2. by som mala len ležať, resp. oddychovať... 😖 a brať lieky... a do potvrdenia do školy na individuálny študijný plán mi dal dôvod: riziková gravidita 😖 No to bábo ma raz zničí psychicky 🙄

macalc
4. únor 2010

Ahojte babulky.............................

No tak tolkoto pisat to sa nezdate!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Konecne som vedela pridat par fotiek vceras om sa nudila tak som sa zabavkala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru