Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

erikahla
9. bře 2010

Ahojte !!!
Byggyt - to si teda borec. Velmi ti drzim palce. Je to fakt super 😀 😀 😀 Uvidim, kolko ostane po porode mne a tiez sa na to vrhnem (samozrejme v zavislosti od kojenia).
Baby neviete ako sa ma Adka? Stale sem nakukam a nic. Dufam, ze ju aspon nenechaju trapit. Chuda, uz nech to ma za sebou.

simisimca
9. bře 2010

Dobre ranko!!!... 🙂

Byggyt dakujem... 🙂 ....om zvedava kolko to vydrzim... 😒

Jaberka pozerala som Bartika na FB....je krasnuckyyyyy... 😉 😉
A ako zvladas Barborku?...

Ozaj a co Adka?...Byggy zisti... 😕 ...chudinka, stale na nu myslim ze co a ako.... 😒

Eri, neries teraz kila a uzivaj si tehotenstvo... 😉 ...a ako sa citis?...uz citis pohyby?... 🙂

erikahla
9. bře 2010

Ahoj Simi,
kila teraz naozaj neriesim. To bolo len "na okraj" 😀 Som stastna, ze mame vysledky v poriadku a malemu sa zatial dari. Pohyby citim uz 3 tyzdne. Prave teraz mame asi stikutku, je to sranda. Maly bude asi futbalista. Vzdy, ked si v klude sadnem alebo lahnem, prichadza jeho cas. Je to maly betar 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
9. bře 2010

Ahojte už dlhšie vás čítam a dnes sa ku vam aj pridam 😉
Dnes som bola na poradni a vsetky testy aj morfologicky ultrazvuk dopadol dobre , akurat mi tam napisal ze zhoršene akusticke podmienky - to čo znamená, viete niektorá??

Inak veľmi dlho som tu nevidela pocahontas35 , neviete čo je , už ma babeno??

lulupopo
9. bře 2010

caute baby, dnes nas pustili domov, konecne, viac napisem neskor, v skratke len to, ze maly mal zltacku a odo mna asi dostal aj nejaku infekciu, takze sme brali antibiotika... od porodu do dnes som schudla 15 kg... inak sme v poriadku, len som velmi vycerpana, lebo porod trval dlho o 8, 30 1.3. v pondelok a porodila som o 1, 30 v utorok, spontanne, inak personal v nemocke bol uzasny....a kedze maly mal vseljake trable, tak som toho naspala este menej ako je zvykom....ked sa trosku doma skonsolidujem tak napisem detaily

mirunda
9. bře 2010

Lulu, strašlivě moc moc gratuluju!!! Je supr, že jste doma, jen se zabydli a pak nám napiš, hlavně, že víme, že jste ok..

Miciatko, vítej! Koukám, že máš už dva rošťáky, takže chcete holčičku? 🙂 A moje oblíbená otázka - máte už jména? Pocahontas už je v nemocnici několikátý den, zatím nikdo neví o tom, že by rodila.. ale dneska bych jí to přála nejvíc, chtěla porodit 9.3. 🙂

simisimca
9. bře 2010

Lulu gratulujem ku krasnemu syncekovi... 🙂 🙂 🙂 ...hlavne vela zdravicka prajeme... 😉

Miciatko vitaj. medzi nami... 😉

Mirunka a co pripravy na svadbu?...ako pokracujes?...uz sa ti to krati... 😀

Inac pocahontas urcite porodi zajtra a Samko bude presne o 3 mesiace mladsi od Filipka... 😀
Hlavne aby to dopadlo vsetko dobre... 😕

Eri aj moj betar kopal v brusku cele dni a kope aj ked je von z bruska... 😀

miciatko
9. bře 2010

dakujem za privitanie

mirunda no ja bych bola aj za dievcatko ale tatik že chlap aj do tretice 😠 , no ved uvidime 😵 .

lukacka17
9. bře 2010

Ahojte dievčatá. Všimla som si, že ste tu už rozbehnutá partia kamošiek, no názvom témy k vám patrím aj ja. Ja by som už tak rada chudla, ale nedá sa, lebo som tehuľka. Strašne sa bojím, lebo lekári ma plašia a všade na internete to čítam, že ženy s obezitou majú veľké riziko vývojových chýb dieťaťa. Neviem teraz, čo mám robiť, lebo výsledky testov neviem, ale celé dni sa kvôli mojej vysokej váhe trápim a tehotenstvo je pre mňa utrpením. Preto sa s prosbou obraciam na vás, či sa tu nájdu tehuľky alebo mamičky, ktoré tehuľkovali s XXXL váhou a či aj vás lekári takto plašili a ako to nakoniec dopadlo. Ďakujem

evitkamalicka
9. bře 2010

dobry vecer kocky

lukacka neblazni, necitaj take veci, mna nikto nikdy neplasil

jabera
9. bře 2010

qahojte baby, zdravim, trosku nestiham, tak len narychlo.

lukacka, fakt neboooooooooooj!!! ja som bola ako prasa, pribrala som takmer 40 kg pocas tehotenstva a okrem takych klasickych problemov ako neschopnost sa obut, ohnut a celkovo pohnut 😀 som sa mal auplne ok.. a hlavne ma nikto ani trosku nestrasil a ani sa nic zle nedialo... dokonca som v 6. mesiaci krvacala po dlhej ceste autom a dr.nic nehovoril, ze vy tlsta necudujte sa, alebo tak.. proste sa malemu nelubilo, ze som mu tlacila hlavu,to bolo vsetko... fakt sa neboj, prosim ta dopredu. a kludne sa pridaj, sme tu sice pomerne zabehane osadenstvo,a le casto niekto pribudne, tak sa nehanbi!!

lulu, strasne gratulujem a som rada, ze ste ok! maly sa narodil na moje narodky! tak mu potom povedz, ked bude vacsi, haha.

dandelion
9. bře 2010

Ahojte babulenky 🙂 Sem tam k vám zajdu, pročtu co se děje, ale nějak ne a ne přispět :D tak teď... Už týden zápasím s bacilem :/ jsem 24DC a kdo ví esli nejsme těhu.. :/

Moc gratuluju lulu k maličkýmu 🙂 🙂 jak je na tom pocahontas??? To taky bude každým dnem 🙂)

evuse
9. bře 2010

Lulu, moc ti gratuluju !!!! 🙂

simisimca
9. bře 2010

Lukacka nedaj sa zbytocne stresovat, ja som tazkotonaznik a tehu som mala uplne super... 😀

lukacka17
9. bře 2010

Baby, ďakujem za povzbudivé slová. A nikto vás ani neposielal na amniocentézu? Ja už sa bojím všetkého možného, hoci som ešte len na rozhraní 8-9tt. Bojím bojím. Možno vy ste baby boli len také bacuľky, ale ja som už ťažká váha, mne už do 100-ky chýba len pár kg, takže v deň pôrodu ju určite dosiahnem. Je tu ešte niekto taký s takou hroznou váhou? Ak nie, tak hneď sa zdekujem. Pomoooc!

evitkamalicka
9. bře 2010

lukacka mna teda nikto na amniocentezu neposielal, na co ked vyjdu dobre AFP testy....a ja mam vahu uz trojcifernu tak co narobim

macalc
9. bře 2010

Ahojte babulky...............

Ako tak čítam tak máme nové pisatelky vitajte medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀

Lulu gratulujem k synčekovy a prajem vám veľa zdravička 😀 😀 😀 😀 😀

A co je z Adkou????

lukacka17 koli vahe namaj stres ja som mala 109kg ked som ostala tehotna a tehu bolo celkoom v pohode takze sa zbytocne nezatazuj takymito vecami v tehu je to povolene 😀 😀 😀 😀 😀

jabera
9. bře 2010

booooooooooooze, ved lilinka ma dnes narodky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teraz som si spomenula!!! vsetko najlepsie jej prajem! hlavne silne zdravie a strasne moc stastia..

mirunda
9. bře 2010

Jaberko, ty jsi zlatíčko.. děkujeme, Lilince vyřídim.. už jsem dala na FB pár narozeninových foteček..

macalc
9. bře 2010

MIRUN. lILINKE VšETKO NAJ NAJ K NARODENINKAM VELKY CMUUUUQQQQQQQQQQQQQQ POSIELEME S Emkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanula83
9. bře 2010

Miru, moc a moc gratuluju Lilince k jejím prvním narozeninkám 🙂, hlavně zdraví, štěstí a pohodu... dnes už jdu chrnět, ale zítra juknu na fotečky 🙂

Lukacka, já měla před otěhotněním víc kg jako ty... no a to jsem potom čekala dvojčata. Četla jsem podobné články jako ty. Nic mi to nedalo, akorát stres, tak to nečti. Holky jsou zdravé (ťuk ťuk) a čilé, vše v pořádku.. Mně v těhotenství podobnýma řečma nikdo nestresoval naštěstí a ty doktory bych za to praštila..

elixia
9. bře 2010

Ahojte, studujem vsetky mozne temy na konikovi a rozmyslam,kam sa pridat...no vyslo mi,ze s mojou vahovou kategoriou asi sem. 😀 Len neviem ci su tu este aj nejake tehule,alebo uz mate vsetky deticky.Prijimate aj novych clenov? 😀

evuse
9. bře 2010

Mirun, taky moc gratuluju Lilince k prvním narozeninkám. jak jsi to udělala s dortem? Pekla jsi ho?

Lukacka, zbytečně se stresuješ. Já jsem při prvním těhu nakonci měla přes stovku každopádně a teď v druhém těhu už mi do ní chybí jen pár kilo, takže jí opět pokořím. Nikdo mi nikdy kvůli váze nic neřekl, doktoři sledují jen jestli nepřibíráš nějak moc rychle. Na amniocentézu posílají jedině v případě špatných genetických testů z krve(u nás se dělají ve 12 a 16tt, a nebo při vyšším věku, myslím nad 35 let?

Elixia, určitě jsou tu těhule, já už tady jedu druhé kolo 😀 . A nové členy přibíráme taky 😉
Z jakého zahraničí jsi?

mirunda
9. bře 2010

Maci a Hani, děkujeme 🙂 Lilinka byla úžasná, vůbec nebyla protivná, všechno jí bavilo, jak kdyby si to užívala 🙂 A to tu bylo vcelku dost lidí - 4 dědečkové a 4 babičky a 3 strejčkové.. 🙂 Byla fakt rozkošná, kouzelná.. a pak tak krásně usnula.. tak jsem ráda, že mi neudělala ostudu 🙂
Hrozně mě štve, že jsme nevyfotili vůbec ten dort ☹ ☹ ☹ Byla to taková rychlovka.. tak se juknu, kde je tak nějak líp vidět, ale byl krááásnej a dobrej.. jo vlastně - stáhnu ho ze stránek té firmy, tam ho mají na obrázku.. 🙂

Elixia, to víš, že se můžeš přidat 🙂 Ještě tu jsou těhule, některé tu s náma už jedou druhé kolo - Evuška 😀 Aspoń se tu pořád něco děje, pořád se máme na co těšit, na nové přírůstky 🙂 A jak ti je v těhu? Vše ok? A jaká máte jména? 🙂

mirunda
9. bře 2010

Ha, Evi, byla jsi rychlejší o pár vteřin 🙂 Koukám, že máme stejné myšlenky s tvým druhým kolem 🙂
Jinak dort jsem teda nechávala dělat, chtěla jsem, aby byl supr, pekla jsem jí k svátku.. 🙂 Fotku dám na fb..

evuse
9. bře 2010

Mirun zrovna jsem koukala na fotky na FB a hned jsem si vzpoměla, já hlava děravá, že jsi mluvila o té berušce. Je moc pěknej. I ta velká prskavka je tam na fotce vidět.

elixia
9. bře 2010

Tak dakujem za privitanie 😀

Evuse, som v UK momentalne...

Mirunda, zatial celkom ok, nevolnosti ako-kedy, rano ani nie,len niekedy mam cely den 'zaludok ako na vode' 😀 Tu v UK je trochu iny system starostlivosti ako u nas (u vas) doma, takze este stale len cakam na prvy scan a krvne testy,tak zatial len dufam ze je a bude vsetko ok 🙂

Inak, vsetko najlepsie Tvojej malinkej, pozeram ze ma presne rok dnes 😀

mirunda
10. bře 2010

elixia, určitě bude všechno ok 🙂 A jaká máte ta případná jména? 🙂 Jinak děkujem za přání k Lilinčiným narozeninám, řeknu vám, že jsem z toho byla trošku smutná, že to tak uteklo.. fakt.. už je to taková velká cácorka.. mno, asi mě to dojalo 🙂 Jsem citlivka 😀

evuse
10. bře 2010

Mirun, to už asi máš čas na druhý kolo 😀

luci.kon
10. bře 2010

Lukacka neměj strach já jsem začala 7 tt, a mám 90kg, a doktorka neřekla absolutně nic, naopak si říkám že ti naši broučci budou v bříšku krásně chráněný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru