Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
16. bře 2010

Marti, moc na tebe myslim a držím palečky, aby to vyšlo.. a teď ty poslední menstruace jsi měla přesné na den?

maarrtina
16. bře 2010

mirunda: poslední ms byla 8.2. Ještě jsem nebyla u Mudry. Tak si to zatím nechci na těhulku měnit.
Loni v červnu jsme prodělala v 6tt revizi. Neměli jsme srdíčko. A teď se nám povedlo otěhotnět asi trochu náhodou, vůbec jsme se nesnažili a sexík byl asi 2x. Takže jsem na ty // uplně hleděla.

luci.kon
16. bře 2010

Ahoj tak ultrazvuk proběhl dobře, doktorka už říkala miminko, tak mě to tak zahřálo, jo a máme 1,5 cm, no už je to chlapák 🙂

maarrtina
16. bře 2010

luci.kon: gratuluji moc 😀

mirunda
16. bře 2010

Luci gratuluju! To je teda chlapák (nepo pořádná ženská)..? 🙂 A co jména? Přemýšleli jste? Nebo už jsi to tu psala?

Maarti, aha, tak to chápu.. a kdy jdeš k mudr?

martasl
16. bře 2010

jo,ms chodila na den přesně už od loňskýho května-mimo poslední těhu samozřejmě,a teď po revizi taky na den přesně.takže babo raď....

luci-a fotečku z utz ti dali??jestli jo tak hoď do albíčka,ať se můžem pokochat 😀

maarrti-tak hlavně,že tam ty // jsou.pokud máš pohodovou práci,tak klidně na doktora počkej.a neříkali ti po revitźi,že až budeš těhu máš hned přijít??aspoň pro nějaké podpůrné léky??

martasl
16. bře 2010

krucinál-přez noc zase napadlo tak 10cm sněhu a už zase padá.sice jen tak poletuje ,ale už mě ten pohled na sních ve vzduchu sere... 😠

maarrtina
16. bře 2010

No říkala jsem si, že bych k ní zašla tak příští týden ve středu.
A nic mi neříkala, kdy mám přijít. Minule mi řekla, že když mám zpoždění 5 dní co cchi. TAk co chodím tak se mudra moc nelíbí. Volala jsem včera jinam, ale zatím nebere, mám zavolat koncem měsíce, jestli jí pojišˇotvna bude hradit víc pacientek.

martasl
16. bře 2010

nějaká prdlá doktorka,ne??ale pokud ti vyhovuje.. 😉

maarrtina
16. bře 2010

martasl: nevyhovuje mi, ale jinou namůžu najít. Tak třeba výjde ta co jsem jí včera volala. To by nevydi ne, že bych potom šla k jiné.

martasl
16. bře 2010

ne,to zaáleží jen na tobě,kterou si vybereš.hlavně aby ta druhá měla místo.a jinou možnost nemáš??třeba ve vedlejším městě??

mirunda
16. bře 2010

tady je třeba docela problém sehnat gyndaře.. ten "můj" bere jen dcery maminek, které už tam má, jinak nikoho.. moje kamarádka sháněla strašně dlouho kohokoliv po Praze a nakonec dojíždí mimo Prahu!!! Děs....

martasl
16. bře 2010

to naštěstí takový problémy tady v okolí nemáme.já njsem se svým gyndařem spokojená.

luci.kon
16. bře 2010

ahoj,
mirunda, jména jsem už tady psala, ale stejně nejsme pořád rozhodnutý, zatím máme Pavel a Laura, tak uvidíme
martas fotečku mám ale já telátko měla plnej močák, takže je to hrozně špatně vidět jen taková fazolka moc nerozeznatelná, i se mě doktorka ptala jestli vůbec tu fotku chci když tam není nic vidět, ale stejně jsem si jí vzala
až tam půjdu na 12tt tak už tam bude medvídek tak tu sem šoupnu 🙂

martasl
16. bře 2010

jj,hlavně že je luci všechno ok.na fotečku se těšíme.

maarrtina
16. bře 2010

Bohužel jinýá možnost zatím tady není. Doktorky nechtějí přebírat pacientky.

kamisek2000
16. bře 2010

Ahojky holky, sice nejsem ještě těhotná, ale snad se to časem taky povede🙂 Muzu se k vám přidat?🙂
Chtěli by jsme taky mimčo, ale já se vcelku děsim toho že až se to povede tak mě doktor zabije s mojí váhou... máte s tim nějaké zkušennosti, měli řeči?

hanula83
16. bře 2010

Miru, ano ano, Elenka má svůj první sváteček 🙂))... budem slavit až zítra a zároveň taky ty moje narozky, trošku opožděně 🙂...

Marti, já si teda myslím, že na to, aby se to ukázalo na testu je pořád strašlivě brzo... je tu určitě ještě velká naděj, že už jsi 😉... Já měla poslední MS asi 5 dní po početí a už byla taková hooodně slaboučká.

luci.kon
16. bře 2010

Kami jestli ti to pomůže moje počáteční váha v těhotenské průkazce je rovných 90 kg, havárie a to jsem na začátku, tak si nelam hlavu, a doktorka neřekla vůbec nic 🙂

kamisek2000
16. bře 2010

Jenze ja mam za doktora takovyho blbce... tak nevim... ja bych treba i zhubla, bo si to rikam deno dene, ale ta vule je slaba... :"( pres den to tak nejak s jidlem jde, ale vecer co prijdu z prace domu je to desny... 😀 to zlupnu co vidim....

zuzkaaaa
16. bře 2010

Ahojte babule,
už sa sem chystám napísať asi 3 dni len vždy zabudnem a až večer ma to napadne ale poctivo čítam, som úplne na nervy s pôžičkou ešte stále nič a mama už plánuje a plánuje s peniazmi ale ak sa nám to nepodarí tak fakt budem veľmi smutná lebo aj ja už v hlave prerábam celý byt ale fakt bude fuška to všetko platiť však len dnešné nákupy v Dmke vyšli na 50 eur a to som len plienky kúpila a mliečko ale už nepapá tolko mlieka len cez noc a na ráno cez deň vôbec, ale už pomaly neviem čo jej navariť ale mne sa zdá že jej všetko chutí asi bude po mne 😀

ozaj Adrika sa ešte nevrátila z nemocnice?

baby včera som si spomenula že tu dáááávno nebola adelinka zdá sa mi že aj ona dietovala( čo ja teraz nerobím, ale obmedzujem sa) potom tak isto petrach a marianeta

martasl dúfam, že tie čiarky objavíš ešte tento týždeň, písala si že ťa pobolieva v podbrušku tak ja som cíila ešte aj v 3 mesiaci bolesti ako by som mala dostať menzes

u nás je to tak s gyndošmi že sú tu 2ja, jeden skoro každý deň a druhý len rz týždene a ja samozrejme chodím k tomu ktorý je raz týdene tak si viete predstaviť ten náprask a hlavne plno tehuliek ktoré tam sedia od rána do 3-4tej

jani dúfam, že je to už doma lepšie a že barborka poslúcha a pomáha ti aspoň troška asi to máš fakt ťažké nie je ti čo závidieť 😖

kamisek ja som mala obrovskú váhu a aj mám a mne to lekár pripomínal na každej poradni no čo nebol to najlepší lekár ale ako som porodila bola som na kontrole dala som mu spraviť košík s takými pi.ovinami sladkostam a alkoholom a čuduj sa svetu od vtedy je až velmiii milý

ozaj baby tento mesiac už aj Bertík oslavuje 1 rok, boha baby to strašne letí minule som sa nudila a počítala som si pár príspevkov dozadu a tam sme ešte píslali komu ako je zle 😀

kamisek2000
16. bře 2010

Zuskaaaa. díky🙂 mno uvidime jak to bude az tehotna oplavdu budu🙂

elgereta
17. bře 2010

ahojky holky, tak jsem tu pár dní nebyla a koukám takových novinek🙂 dodatečně přeji všem svátečkům a narozeninkám vše nej a nej a nejlepší🙂

my včera byli konečně na ultrazvuku a bubáček měří 6,53cm a screening vyšel negativní, takže snad je vše v pořádku a nějaký to kombinovaný riziko T21 vyšlo 1/9000 ale pak je tu ještě poznámka, že riziko T21 a priori dle věku je 1/1300 a vůbec nevím, co to teda znamená:( hlavně, že má vše co má mít🙂

jabera
17. bře 2010

ahojte, zdravim moc...

gratulujem k zdravym miminam v bruchu! 😎

zuzi, no, to mas pravdu, jak to leti vsetko.. ved je to nedavno, co si sem prisla. 😉 verim ti, ako uz planujes byt, najhorsie potom je, ak to nevyjde, ako je clovek zufaly, ale verim, ze u vas to dobre skonci vsetko..

kami, no, to poznam, vecer mam pocit, ze nemam ziadnu volu.. aj ked v poslednej dobe sa mi pomerne dari .

elixia
17. bře 2010

Kde ste kocky? Dnes to tu nejako viazne...

Ja mam zajtra prvy ultrazvuk a odbery, aj sa tesim,ale aj snazim na to nemysliet,kedze sa bojim ci bude vsetko v poriadku.

Kamisek,ak je doktor blbec, tak jedine ho vymenit... 😀

pepppe
17. bře 2010

ahojte babulky,ja som v 25tt a doteraz soom pribrala do 10kil, ☹ dide ma porazit,a to mam za neceli mesiac svadbu,vsak nastavajuci ma ani nedvyhne a nevioem ci aj saty este obleciem 😉

mirunda
17. bře 2010

Ahojte kočandy!
Dneska to tu bylo opravdu mrtvý, asi byly všichni venku, když bylo konečně tak hezky.. 🙂 Já byla poprvý s Lili tak, že šla pěšky - teda kousek - a hrozně jí to bavilo, všude se zastavovala, takže jsme vlastně nikam nedošli 😀 Ale bylo to supr, pak jsem jí naložila do kočárku a usnula během 10-ti vteřín a spala fakt dlouho.. asi je to ťapkání vysiluje 🙂 Tak doufám hlavně, že počasí zůstane, v neděli se chystáme do zoo 😉

Elixia, neboj, všechno dopadne určitě skvěle, moc si to užívej, já první UTZ probrečla radostí, že jsem "viděla" mimi 😀

Ahoj Peppe - a máš šaty na šněrování? Tady v Praze vyjdou těhulkám často vstříc, že když hodně přiberou, tak jim šaty upraví nebo půjčí jiné - teda pokud máš taky půjčené..

elixia
17. bře 2010

Peppe,my sme najskor tiez planovali svadbu na maj,nakoniec som to zrusila,uz teraz mam kil viac nez dost a za dva mesiace ktovie co este bude 😀 Tak sme to posunuli o rok,aby som sa nemusela za svoje svadobne fotky raz hanbit 😀 😀 Iste,ze som tym nechcela nic povedat ani nikoho urazit..keby ze mam len tehotenske brucho,nemam najmensi problem..ale ja ho mam hlavne pred-tehotenske 😀 😀 Aky strih siat si si vybrala? Daj nejaky link...ja som aj s tymto mala problem,kedze tam,odkial som,by som za taky kratky cas asi saty nezohnala..

Mirun dakujem,snad bude dobre...a snad tam bude len jedno 😀 😀 Aj ked som dvojicky vzdy chcela,uz si nie som taka ista 😀 😀
Aj tu dnes bolo krasne, len na SK stale sneh,tak snad sa rychlo roztopi 🙂

petjule
19. bře 2010

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat?

martasl
19. bře 2010

ahoj,to jsem tu dnes první??konečně koník jede.už začínala mít absťák 😀
tak nevím co si o mé MS mám myslet.od středy slabkrvácím,v leže vůbec.je to hodně slabé,nejvíc,když se utírám papírem,ale samo od sebe ze mě skoro nic nejde(omlouvám se za podrobný popis,ale vy to pochopíte,že 😀 ?).jak jsem plánovala testit,tak asi nebudu.asi to ms je,jen hrozně slabá.chjoooo,sem už byla aková natěšená...
hanul-a jak jsi to teda měla s tou ms,jak jsi psala,že jsi měla slabou po oplodnění??

holky,s váhou se netrapte.když je budoucí maminka hubená,tak nadávaj,když je silná,tak nadávaj taky.ať si trhnou.hlavně že se zadařilo a myslete především na miminko,ať je mu u vás dobře 😉

dnes bylo hádherný počasí.doufám,že takovej bude celej víkend,chci konečně umýt okna 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru