Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

pocahontas35
6. črc 2010

Mirka, zabudla si 🙂 36 🙂), ja viem nevyzeram na to 🙂))

mirunda
6. črc 2010

jo, já si to uvědomila, že ti bylo 35 a teď jsi měla nedávno narozeniny.. ;) Nevypadáš vůbec na to 😉 Tak to do 40 stihnete ještě děti dvě, ne? 😀

pocahontas35
6. črc 2010

Tak ako vravis Mirka, stihame 🙂)

erikahla
6. črc 2010

Neboj Miru, Adrika ma moje cislo a ked uz to nase miminko vykukne na svet, urcite vam da vediet (pokial to nebude v priebehu jej dovolenky u rodicov). No a ak to Adka nestihne, ozvem sa az ja 😀 .

dot
6. črc 2010

Ahoj holky, mohla bych vás poprosit o radu? Čekáme druhé dítko, u prvního jsme si dopřáli jen 2D utz, teď jsem se zkusila objednat na 3D, ale trochu mě vylekal článek, že při něm nemusí být díky xxxl postavě nic vidět ☹ Stalo se vám to některé?Nebo bylo vše v pohodě vidět? Překvapilo mě už to, že ač jsem na tom váhově úplně stejně jako při prvním těhu, nejsou teď obrázky z UTZ tak pěkné, není mimi tak dobře vidět ☹ Jestli za to může i jizva po císaři? Prostě prosím o všechny poznatky, které se vám podařilo nasbírat, při prvním těhu jsem tohle vůbec neřešila, prostě s tím nebyly problémy, nikdo to se mnou nijak neřešil..Předem díky za jakoukoliv odpověď... 😉

macalc
6. črc 2010

pocahontas mirunka aj mne doktor povedal minimum rok ale najlepsie je 2 roky takze uz sa mi to krati ale muz povedal ze on uz 40 rocny nebude kocik tlacit a o rok ma 40 takz eneviem ako ho ukecam ale povedal keby ze vie ze to bude chlapec aj by sa dal nahovorit 😀 😀 😀 😀 😀

mirunka len pekne pracujte Lilinka potrebuje braceka

mirunda
7. črc 2010

Macalc, jak už jsem psala výš, tak ještě 3 měsíce počkáme kvůli svatbě mých hodně dobrých kamarádů, a pak už jí pořídíme sesřičku 😀

Dot, já na 3D nebyla, ale co tu holky psaly, tak to snad nezáleží na kg maminky, ale na tlouščce břišní stěny.. takže se to může stát, že nic neuvidí, ale to se může asi stát i u hubeňoučkých maminek.. ale jinak holky mu mají z 3D moc hezké fotečky, tak držím palce 😉

martasl
7. črc 2010

ahoj holky.
eri-jé,ty jsi ještě doma?? 🙂 aspoň sis to v té porodnici omrkla.budeš mít manžela u porodu??teda,to tak uteklo.nedávno jsi byla na začátku těhu a už budeš každým dnem rodit.

macalc-Emma je tak slaďoučká,po kom má tak krásný kukadla.A těch vlásků,tuším si tenkrát psala,že je má po tatínkovi,pamatuju si to dobře??teda jak sedí v tom hrnci-to je mazec.líbilo se jí v něm?? 😀 😀

miru-tak hlavně,aby se sestřička pro Lilinku pak co nejdřív zadařila 🙂 a nebo bratříček??jak reaguje na ostatní miminka,líbí se jí??

teda,včera u nás celé odpoledne lilo a byla bouřka.ale už to chtělo zapršet,bylo děsný sucho.teď to taky nevypadá nic moc.asi zase sprchne. 😢

pocahontas35
7. črc 2010

Caute babenky,

aj ked Erika porodi v case ked budeme u nasich, ja vam dam urcite vediet, ze maly Samko je na svete, to sa nebojte 🙂))

Dot: je to tak ako pise MIrka, vsetko je zalezitostou hrubsej brusnej steny, ale pri lepsom ultrazvuku, by malo byt male vidiet, ale zalezi ako je otocene atd ... Ja som bola na morfologickom vysetreni a poprosila som doktora, ci mi moze spravit aj 3D, tak to len prepol a maleho sme videli velmi pekne ...

martasl
7. črc 2010

ahoj Adrianko 🙂 koukla jsem na Samku a opravdu je to kus chlapa,ale krásnýho.má hezký kalhoty a je vidět,že je to spokojený miminko.kdy si chceš ten sporťák kupovat??a už víš,jakej?já taky na mimčo přemýšlela nad použitým kočárkem-hlubokým,ale nevím.no bude to taky záležet na financích.ale šel ten váš kočárek opravit,ne??tuším si psala,že se tam malej za chvilku nevejde,ne??tak ten sporťák stejně asi budeš muset koupit dříve,než jsi uvažovala,co?

tetamon
7. črc 2010

Ahoj holky,
muzu se pridat?
Bohuzel jsem necekane otehotnela v dobe, kdy jsem ze svych XXL zkousela vyrobit aspon XL, misto toho jsem si ve 13.tt vyrobila neco mezi XXL a XXXL... Ackoliv jsem blila, tak je mi zahadou, jak se mi to povedlo, ale jo.

zuzka_mamka
7. črc 2010

Ahoj maminky přibíráte ještě nové členy?? 🙂 já teda momentálně nejsem těhu, ale v listopadu se mi narodila dcera Klárka, a ted ke konci roku plánujeme druhého mímíska🙂

hanula83
7. črc 2010

Ahojte děvčata,

koukám, nakukuju, ale píšu příležitostně 😉

Maci, to už vám malá fakt stojí? Ježiš to u nás vůbec nehrozí, my jsme rádi, že jsme na čtyřech a snažíme se o posun dopředu 🙂))...

Mně doktor o otěhotnění neříkal nic, nejspíš počítal s tím, že když máme dvojčata, tak už další mít nebudem 😉. No ale to se ještě uvidí 🙂))...

Miru, ty bys chtěla další holčičku nebo spíš brášku pro Lilinku? Já jsem teďka na těch holkách jaksi ujetá a klidně bych brala další holčičku. Ale asi stejně jako kluka, prostě je mi to jedno 🙂)))..

mirunda
7. črc 2010

Vítám nové členky ;) Snad tu s náma vydržíte dlouho, nebojte, je tu sranda 🙂))

Hani, já bych asi chtěla další holčičku, jsou tak rozkošný a mám v zásobě takových spousty krásných jmen 🙂 Kdyby byl kluk, samozřejmě nevadí.. ale já chci ještě dávat ty malinký šatičky a malinký krásný čepičky a tak.. 😀 Jsem ujetá 😀
Jinak Lilianka dřív stála než klečela na čtyřech.. poprvý se postavila v 6 měsících a týdnu, ale klečet na všech o chvíli později.. a dlouho jen klečela a hejbala se dopředu a dozadu, ale nelezla, já už jsem si říkala, že snad lézt nikdy nezačne 😀 ale jednou začala 😀

zuzka_mamka
7. črc 2010

díky, já se bud snažit zapojovat, ale vím že je to někdy těžký v rozjeté diskuzi

mirunda
7. črc 2010

tady se zapojíš hned.. 🙂 Hned nás zmákneš, je nás tu stálých málo.. ;) A kolik ti je zuzi? To budete mít děti blízko věkově k sobě, když se budete ještě letos snažit.. 🙂

hanula83
7. črc 2010

Miru, tak nějak, až budou holkám některé šatičky malé a já je budu prodávat, tak to snad obrečím... 😅... No u nás se právě Elenka pořád pohybuje dopředu dozadu, ale neposune se, prostě je takhle trdluje. Anička vydrží pár vteřin a má podlomené nožky 😉... no a o zubech nemluvě, ani náznak...

Zuzi, já taky někdy přispívám víc a někdy míň, když máš co říct, tak piš 🙂

zuzka_mamka
7. črc 2010

mirundo, je mi 24 let, a bydlím z manželem v českém krumlově, já chtěla mít vždycky děti dva roky od sebe, jako jsme my s bráchou máme pěkný vztah tak doufám že budou mít i moje dětičky

ale nejdřív se musím donutit něco shodit, aspon to co mi zůstalo po klárce, jinak by už mě asi švihlo 😀

zuzka_mamka
7. črc 2010

@hanula83 já taky klárku hrozně ráda fintím🙂 ta má hadříků víc než já s Andym dohromady

zuzka_mamka
7. črc 2010

@hanula83 ted koukám že máme dětičky úplně stejně staré

tetamon
7. črc 2010

miru: jo, jmena pro chlapecka, to my mame holcicku hned, ale chlapecek nam nejak nejde vymyslet... 😀 Ale mame dost casu, jsem nejakych 13+5, nez se to vyvrbi..a treba to nakonec bude tatinkem vytouzena holcicka (no, me je to fuk, hlavne zdrave, ale holcicky se vraci domu s vnoucatky 😎 )

zuzka: zuzi, my jsme se segrou o 1,5 roku od sebe, a vztah se nam spravil az kdyz ona sla au-pairit do Nemecka a ja studovala v Opave, nechcu ti nijak brat iluze, treba to zrovna vyjde a budes mit milujicic se andilky ;)

hanula83
7. črc 2010

@zuzka_mamka Tak nějak, hadříků mají holky rozhodně víc než my 😉))... a já jsem v tomhle fakt blázen a občas jsou ty moje nákupy fakt psycho, jako závislost... jenže si nemůžu pomoct 😉... Jo jo, taky jsem si všimla, že máme stejně staré holky 🙂... my budem mít 8 měsíců 11. 7.

zuzka_mamka
7. črc 2010

@hanula83 my 10.7:-))

hanule naprosto chápu 😀 já už ty věci musím před andym tajit jinak by mě asi zabil🙂

tetamon - neboj růžový brejličky nemám, my jsme si s bráchou docela rozuměly, jako děti pak přišla puberta, to bylao horší, ale pak zase supr

tetamon
7. črc 2010

@zuzka_mamka: no, my o to vic, ze jsme byly dve slepice na jednom smetisti, takze asi i trosku zarlivosti a konkurence v tom bylo 🙂 Az s vekem se to srovnalo, a se synovcem uplne (uvidime, co do toho udela moje mrne 😀 )

zuzka_mamka
7. črc 2010

to si umím představit dvě holky 😎

já chodila do třídy kde nás bylo 26 holek, a kdo nezažil tohle, neví že peklo je jen procházka 😀

tetamon
7. črc 2010

Zuzka: tak ve skole to bylo OK, z nejakeho duvodu. Mela jsem vzdycky kliku, ze vetsinou jsem mela kolektivy, kde jsme se treba i partickovali na mensi casti, ale dohromady jsme drzeli (i na stredni, kde nas taky bylo kolem triciti bab, tak nezapadlo vseho vsudy mozna 5, zkousely nas rozestvat, ale marne 🙂)
Ale chapu.
Jo, hezky sourozenecky detstvi, co to je? 😀

hanula83
7. črc 2010

@zuzka_mamka Já taky úspěšně tajím, ale spíš se to prostě snažím přejít. Manža nemá zas tak přehled o tom, co je nové a co už je dávno ve skříni 😉))... Já taky chodila na střední, kde byly samé holky a jen hrstka kluků. No ano, ženské dokážou být pěkně zákeřné a mnohdy horší než chlapi 😒 😉 😀

zuzka_mamka
7. črc 2010

no právě na to já také spoléhám🙂

hanule tak to máš pravdu, zvlášt když někdo vyčnívá z řady, nechci být hnuská ale první rok na střední jsem si s těma krůtama užila svoje, ale pak už jsem se naučila bránit

tetamon
7. črc 2010

@hanula83
@zuzka_mamka takze jsem v podstate mela kliku 🙂

hh, uz se tesim az budu nakupovat obleceni na prcka 🙂 Nedavno jsme s drahym prochazeli obchodem (shanim saty na kamoscinu svatbu. Oblecte tehu vorvane za prijatelnou cenu a tak, aby nevypadal uplne debilne) a tam jsme objevili i vecicky na prdata, uplne malinkaty 🙂 No slzicky v ocich mel i on, kdyz videl, jak mrnavy bude mrne 🙂

hanula83
7. črc 2010

@zuzka_mamka Jo, tzv. škola života 😉))...

@tetamon Nevím, jak moc jsi velký vorvaň, ale jsem si celkem jistá, že takový vorvaň jaký jsem byla já, ještě nejsi 😉)... mrkni se mi do alba. Ještě, že jsem byla posledních 14 dní před porodem v porodnici, protože tam se nosí akorát noční košile a ta mě nikde netáhla 😉))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru