Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
9. únor 2009

haha, tak to je dobre, aspon by si mala rovnocenneho partnera na pokec.... ja som ryba, manzel rak, baran nas udusa! mozno nas trosku prevychova, sme asi moc precitliveli.

zuzkaaaa
9. únor 2009

😀 tak vidíte baby ja s tým nemám problém ja som váhy a manžel škorpión

marianeta
9. únor 2009

Jaber veru s baranmi je to tazke.
Ja mam doma dvoch aj muza aj syna 😀 .

Zuzi moc pekne a to ssi podla nejakej sablony robila ci uplne sama.

mirunda
9. únor 2009

Přítel je rak a někdy mu dávám docela zabrat (to my berani umíme), ale zas umíme i hodně dát 😎 A ryby jsou klidný, ty zkousnou všechno.. ne?
Ale dva berany v jedný domácnosti - nezávidim Marianeta 😀 😀

marianeta
9. únor 2009

A este som pocula ze dvaja barani sa neznesu 😲

jabera
9. únor 2009

mari, ale zas si hovorim, ze chlap baran to ma v zivote asi jednoduchsie, kope strasne moc.. aj pindura ma nejakeho velkeho, no co viac chlap potrebuje k zivotu, ne? hahaha
zuzka, fakt pekne, ake to uz mate krasne nachystane.. my este nemame okrem oblecenia vobec nic.. a autosedacku vlastne mame!

adelinka
9. únor 2009

zuzkaa..no krasny obrazek moc se ti povedl..ja sice nesnasim pua ale vypada moc pekne

zuzkaaaa
9. únor 2009

diky, obrazok som si stiahla z netu, zväčšila a obkopirovala a už len vyfarbila, ja zbožňujem macka od detstva oblúbená rozprávka, mažel sa už hnevá, že všeko len stále ten istý motív 😅

adelinka
9. únor 2009

zuz..no ja mam zase vsede krtecka..prej uz je toho az moc..ale no co me se libi 😀 😀 😀

mirunda
9. únor 2009

Zuzi, moc pěkný, ikdyž já medvídky vůbec nemusím, nemám s medvídkem snad ani jednu věc.. ale každá máme něco - já mám zase všechno s žirafama 😠

zuzkaaaa
9. únor 2009

😀 supeer

jabera
9. únor 2009

miru, ryby su obcas pekne hystericke... teda aspon ja. vela vydrzim, ale ked uz raz pretecie, tak sa neviem dlllllllllllllho skludnit... tak dobre nieco prastit o zem, co moze byt lepsie...

marianeta
10. únor 2009

Dobre ranko 🙂 .

Dnes po dllllllllhej dobe sa maly v noci prebral 😠 tak som vyflusnuta.
JAber ja som tiez obcas hysterka a to nie som ryba 😅 .
JA tiez mam rada Maca Pu aj som malemu ponalepovala okolo postielky- a zivotnost? 2 dni 😀

Boze co je s tou Petou dufam ze je ok.

mirunda
10. únor 2009

Krásné raníčko kočandy, tak Peta už tu nebyla přes týden aspoň, co?Taky doufám, že je OK, ale určitě joo..

Začali jsme si vyřizovat nějaké papíry kvůli miminku - to je hrozný, museli jsme na matriku, protože nejsme manželé, tak šel přítel potvrdit otcovství, teď další papírování kvůli rodnému listu.. člověk pořád vyplňuje to samé.. 😖 A pořád s tím musíme někam chodit na nějaké příslušné úřady..

Jinak v Praze nasněžilo, takže je tu totální dopravní kalamita 😀 Do porodnice na kontrolu jsme jeli 30min ráno, to až mi praskne voda, tak snad bude lepší si zavolat sanitku... 😉

sheilinka21
10. únor 2009

ahojte maminky 🙂 velmi rada sa k vam pridam ved par kg na viac nieje hamba hlavne,ze sa nasim polovickam pacime take ake sme no nie???mam 20rokov a 87kg 😒 ale co uz pri nasej prvej dcerke som pritom pribrala len 13kg ale po porode som to dohnala ako sa patri 😉 takze ziadne zufanie sme pekne take ake sme 😀

marianeta
10. únor 2009

Vitaj Sheilinka 🙂

venuss
10. únor 2009

Ahoj holky, chtěla bych se Vás jen zeptat. mam mírnou nadváhu a nejde mi otěhotnět.nevím,jestli to připisovat k nadváze nebo k jinym problémum. měřím 168,vážím 75 kg a je mi 23 let. a ještě jsem se chtěla zeptat. mám velký tukový prstenec kolem pasu.🙂 a říkala mi kamarádka,která má už po porodě a je a vzdycky byla kost a kůže, že mi břicho hodně popraska,kdyz mam špek... tak jsem se vás chtěla zeptat,co jste na to stejně jako já a máte po porodu,jestli vám bříško popraskalo...

marianeta
10. únor 2009

Venuss.

Ja som pred tehu mala 68kg a vsetko v bruchu a popraskalo mi strasneaj ked som sa mastila az to zo mna tieklo.
No ale ja som brucho nikdy nevystrkovala a to ani v casoch ked som vazila 56kg,takze si s toho hlavu nerobim.
A tiez si nemyslim,ze mas az taku strasnu nadvahu pre ktoru by si nemohla otehotnirt.
Nam to trvalo 4 roky kym to prislo.
A ako dlho sa snszite?

marianeta
10. únor 2009

Malo tam byt otehotniet a snazite. 😅

venuss
10. únor 2009

marianeta: snažíme se rok a půl,vím,že to ještě není žádná dlouhá doba,ale ještě jsem nenašla doktora,který by mi řekl příčinu.ve čtvrtek jedu k nové doktorce,tak třeba ta pomůže a vysvětlí,zatím jsem jezdila k samým chlapum,tak teď jsem si řekla,že ženská bude třeba lepší.🙂

belanka
10. únor 2009

venuss,ja som xxl,ale pri prvom tehotenstve sa mi neurobila jediná n ová prasklina a teraz(klopem na drevo) zatiaľ tiež nie.natieram sa každý večer,ale to zrejme nie je len tým.záleží asi aj na kvalite pokožky.
a čo sa týka otehotnenia,tak ja som pri oboch bola tehotná prakticky na želanie a nadváhu mám omnoho väčšiu ako ty.veľa urobí podľa mňa aj psychika,či si v pohode a tak.držím palce 😉

zuzkaaaa
10. únor 2009

ahoj venuss, tak s tou váhou sa netráp ja to sem ani nenapíšem koľko mám teraz, 😅
aj my sme sa snažili s manželom a nešlo to tak som išla k lekárovy on mi vypísal duphaston (mne pred tehu pol roka raploval mezes, raz chodil raz nie) a po 2 baleniach čuduj sa svetu podarilo sa, a teraz som šťastná a bucľatá tehulka 😀
jaj a ešte niečo pravda pred tehu som schudla 12kg ale aj tak som bola o veľmi veľa kíl viac ako ty teraz ty!!!

mirunda
10. únor 2009

Venuss - já měla před těhu 171cm a 75kg a 24let a otěhotněla jsem hned první měsíc.. a popraskala jsem hrozně hrozně hrozně moc, ikdyž jsem se mazala 2x denně jak o život.. nic s tím neudělám, tak uvidím, jestli mi to po porodu půjde aspoň trošku dolu, doufám, že ano.. Tobě hodně štěstíčka...

evuse
10. únor 2009

Ahoj holky,

nesnídám , nesvačím, nestíhám to nestačím ... 🙂

Ahoj Venus, já otěhotněla s 85kg a břicho mi popraskalo brutálně. Myslím, ale, že nezávisí, jestli to máš "vystlané tukem" teď, prostě jde o elasticitu kůže. Nenech se strašit.

Zuzi, moc pěknej Půáček. Na tohle já jsme tedy levá. Včera jsem zrovnaobjednala pár dětských obrázků, aby malá měla na co koukat z postýlky.

A ty znamení : Rybičky znám, ( mažel a několik známých) a jsou to vesměs velmi ochotný, spolehliví a hodní lidé. Takže rybičky beru. Ale bývalý byl beran a to byl běs.

mirunda
10. únor 2009

Ahoj Evi, to je to takový záhul? 😒

adelinka
10. únor 2009

ahojky holky..tak ja dneska byla celej den u kamosky

marian...petrik je hore aj 15 ja uz jsem zvykla 😝 ale taky jsem kazde rano jak prastena ☹ a protivna

marianeta
10. únor 2009

Cavte.

U nas straaaaaasne krasne snezi a uz aj dost napadalo sa tesim ako male decko 😀 .

Adel tak to ti nezavidim..A coze sa tak casto budi?Este kojis ?

Evus ja uz som poriadne nejedla tak ze ranajky obed vecera uz skoro rok 🙄 .A kila nie a nie prec 😠 .

evuse
10. únor 2009

To byla trochu nadsázka, manžel pomáhá, takže se to dá, ale je to hoňka. Krmíme po 3-4 hodinách, trvá to i s přebalení, odříhnutím a uspáním hodinu a půl někdy i déle, takže mezi krmeníma je toho času docela málo. ( není mi jasné, jak někdo může zvládat dítě, co se krmí každé 2 hodiny? ) Nicméně každý den je to lepší a lepší, člověk si musí udělat nějaký systém a zvyknout si na jiný rytmus. Hlavně jsem se potřebovala dospat, v porodnici jsem spala tak 3 hodiny denně.

marianeta
10. únor 2009

Evus moj maly papaval kazde 2 hodiny 😀 a v pohode.Sice som nekojila iba 3 mesiace a aj to s dokrmovanim a celkom to islo.Mna skor stvalo ze malo spal.

evuse
10. únor 2009

Jak jsi to časově zvládala? Já jí mám přisátou 20minut, pak zvážit, kolik toho vypila, podle toho udělat umělou, tu zase sosá dlouho. Pak odkrknout, přebalit. No prostě minimálně hodina a čtvrt, když nedělá cavyky a nepokadí / nepočůrá se hned po přebalení, nebo ještě lépe při přebalování 🙂 . Pak jí znova musím jít umejt. Čistící ubrousky jí asi nedělají dobře, takže jde vždycky pod vodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru