Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
30. pro 2010

Hočiny, mě by to vycházelo na konec sprna, ale já bych chtěla raději Lva než Pannu, tak kdyby to vyšlo do 21. - budu ráda 🙂
Jinak ladush, můj teď už tchán, když se dozvěděl, že jsem těhu, tak teda nadšenej rozhodně nebyl.. manželovi bylo 23, mě bylo 24 a ještě jsem pracovala u nich ve firmě.. mno, říkal, že si od nikoho nenechá říkat dědo - on sám měl v tu chvíli dvouletého a 7-mi letého kluka, takže se asi na dědu necítil.. a jakmile se Lili narodila?? To bych sama nečekala, jak byl nadšenej.. a dneska je to prostě jeho vnučka.. a na další se moc těší, jen by chtěl kluka (on má sám 4 kluky), tak prej aby tu nebylo moc holek 😀

Marti, honem si udělej test! Když bude negativní, tak to ještě nic neznamená! Já být v tvé situaci, tak si dělám každý den, nevydržela bych to 😅

martasl
30. pro 2010

miru-no zítra asi testnu.jestli se odhodlám 😅 😅

elennka
30. pro 2010

@martasl ne bříško mě nebolí.. a ty tříměsníčni cykly mě vyhovují, protože hodně krvácím a mít to každý měsíc (jako že jsem to tak měla..). tak je to na pytel, jsem byla nechutně vylitá...
S těhu se uvidí, my teď chceme a nechceme, respektive, aktivně se nasnažíme, ale kdyby mimi přišlo, tak bychom se nezlobili..
Jinak mě MUDr. doporučila zhubnout, vzhledem k mým PCO.. ale co nějak bude, loni jsem zhubla a díky hormonům zase nabrala...¨zatím pa, asi půjdeme nakoupit nějaké drobnosti. A marti držím palečky🙂))

kitina
30. pro 2010

@martasl Ahojky, tak jestli zítta testneš, tak tam určitě něco najdeš, příznaky máš úplně jednoznačně ukázkový. A mě prsa bolely od 7DPO a až 12DPO jsem na testu našla úplnýho mikroducha a to ještě dlouho po limitu 🙂 , a tateplota neklesá, takže určitě budou //, věř mi 😉

normastontas
30. pro 2010

@martasl , ja by som testla najskor tou 10-kou a mozno oboma 😉
tu si mozes pekne zapisovat bazalku http://www.womenzone.cz/ je to ceska stranka, aj ked verim, ze ju uz nebudes potrebovat 😉 a budeme tehulit spolocne 😵
drzim palce!!!

martasl
31. pro 2010

ahoj holky.tak teplota klesla na 36.8(i to je u mě docela slušná teplota,ale asi neznamenající těhu).ale test jsem si přece jenom udělala gravitest25 od apotheke(mylsela jsem,že mám taky mamatest-no omyl) a byl negativní-jak jinak.strašně mě to zklamalo a děsně rozhodilo.už nevěřím tomu a je i jasné,že se těhu nekoná.nevím,co to spoždění a vysoké teploty v době,kdy měla být ms znamená.myslím si,že pokud bych těhu byla,že by byl vidět aspoň slabý proužek.moje nálada a naděje jsou na bodě mrazu-no ještě míň.

holky,do nového roku všem už maminkám přeju zdravá krásná děťátka,ať vás malinko pozlobí,aby jste věděli,že je máte.těhulkám pohodové a bezproblémové těhulení-je to nádherná doba.no a všem hlavně zdraví,milující partnery a úžasné přátele kolem sebe.to ostatní přijde samo.Martina

mirunda
31. pro 2010

Marti, zajdi si v novym roce na gyndu.. pokud máš ovulaci pozdějc, tak to přeci nemusí být ještě vidět na testu, ne?A stejně - když už máš týden zpoždění ms, tak to není "normální", určitě tam zajdi..
Je mi moc líto, že byl test negativní, moc jsem ne tebe myslela, moc ti stále držím palečky, moc ti to stále přeju..
Jinak taky krásnej novej rok, ať se daří líp, než letos a neboj, maminka ještě určitě budeš..

martasl
31. pro 2010

miru díky.pokud ms nedorazí,tak si v pondělí zajdu na krev a když tak na vyvolávačku.

ladush
31. pro 2010

Ahoj holky.
Já dnes jedu za mým milým🙂 oslavit Silvestra a vyřešit hlavně to naše bydleníčko,tak mi držte palce. Všem vám přeju hezkýho Silvestra a do Novýho roku hlavně zdravíčko,snažilkám přeju pořádný //,těhulkám krásný a bezstarostný těhulkování a maminkám zdraví hodný dětičky.
Mějte se hezky a pořádně to oslavte!

zuzkaaaa
31. pro 2010

Ahojte žienky moje....
Prajem Vám krásny Nový rok, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky......

😉

elennka
31. pro 2010

Holky přeji Vám jen to nejkrásnější do nového roku 🙂)

jabera
1. led 2011

dievcata, vsetko najnaj naj!!!

martasl
2. led 2011

ahoj holky.tak z těhu nic nebude.bt už včera klesla na 36.6 a to je jasný... ☹ 😒 😠 😠 😠 .ms se ještě nerozjela,včera trochu špinění.tak počítám,že se dnes rozjede.já to už nechápu.zpoždění,příznaky,vysoká bt v době ms,sex by taky byl.no je to děs.fakt ,,úžasnej" konec roku 😠

doufám holky,že jste ten konec roku pořádně zapily a tenhle bude mnohem veselejší a hlavně plodnější.ten minulej byl víc než špatnej. 😝 😝

anien
2. led 2011

Ahoj holky, my se teď po Novém roce začínáme snažit. Jsem docela velká baculka...můžete mi poradit na co si mám dát pozor nebo v čem by mohl být problém? Myslím celkově...snažení, těhotenství. Budu vděčná za každou radu.

martasl
2. led 2011

anien-neboj,pozor si dávat na nic nemusíš.snad jen aby to nekáplo jinam než na správné místo 🙂 .v těhu ani tak nezáleží na tom,jakou váhu máš)pokud během těhu neroste moc rychle).uvidíš prostě až jak se budeš cítit.a neboj,baculatých a hoooodně silných těhulek bylo je a bude.... 😉 tak ať se vám co nejdříve zadaří 😉

anien
2. led 2011

martasl: díky za povzbuzení...uvidíme jak to půjde, ale neúspěch si nepřipouštím 😉 😎 😖 O tom, jestli bude moje obezita problém či ne jsem začala uvažovat až teď.

elennka
2. led 2011

@anien ono je to tak i tak... některá baculka se "otře o trenýrky" a je těhu a u některé to nejde. Záleží jestli máš v pořádku MS cyklus.. pokud ano, tak by problém s těhotněním není problém.. Pokud jsou ale problémy s MS nebo je nějaký problém se štítnou žlázou, tak problém s otěhu může být. Jak psala Martasl, je potom v těhu potřeba držet přibírání trochu na uzdě.
Já jsem baculka, které kila dělají problém s otěhu ( respektive mě to zhoršuje moji dg.). Jo dala jsem si předsevzetí, že letos musím dát alespoň 15 kg dolů, abych měla pod cent.. jsem se viděla na fotkách, jak jsme byli ve čt na akci a chtělo se mě brečet..
Zatím pěkný večer 🙂

anien
2. led 2011

@elennka Díky, já mám cyklus po roce vysazení HA pravidelný +/- 1den. Příští týden nás čeká první snažení. Jinak co se týče breku nad fotkama, vím o čem mluvíš, taky k tomu nemívám daleko. Když si představím, že jsem byla tlustá i když jsem mívala o 20kg míň.... teď mi přijde, že je to skoro na provaz 🙂 Já mám teda pár kilo pod stovkou, ale při výšce 155cm je to dost.

elennka
2. led 2011

No já bohužel při výšce 176 cm něco na 100 kg, bohužel.. ale ruky, nohy a zadek... hubené... mám to všechno na břiše ☹((

pet.s
3. led 2011

@elennka to máme úplně stejně. mám 165, 90 kg, zadek nic. prsa nic moc a vše v pupku. V těhu jsem přibrala 5 kg, po porodu hned byla na své váze, věčně jsem v pohybu, vydržet sedět u filmu je můj nadlidský úkon,když kouknu, co jí moje sestra, která má po dvou dětech postavičku jak holčička, tak mě to štve.
@anien no já to hubnutí a těhu moc nevěřím. Já kolem 30tky po bandáži žaludku zhubla 30 kg a nic.Pomohlo mi až umělko. Měla jsem ztluštělý obla vajíček, takže se spermijky neprokousaly 😀 Otěhotněla jsem při 92 kg, ve 39, s diabteme a vysokým tlakem a nikdo mi nic neřekl, v těhu jsem zezačátku spíš hubla. malá mi tlačila na žaludek a já nemohla moc jíst 😀 .Na konci jak už klesla a taky už jsem ležela v porodnici na rizikovém, tak jsem přibrala cca 5 kg.Já bych řekla, že je to vše v hlavě. Já už svoji obezitu neřeším, nebo spíš řeším spíš zdravotně.Abych tu pro Terinku byla co nejdéle, když se nám narodila tak dlouho.Mám udělanou bandáž žaludku,ale nemám ji "seřízenou", odložila jsem t kvůli těhu, tak ed tam půjdu na utažení a snad něco shodím. Mám už druhou. Po první jsem shodila 30 kg. Ze 114 na 84 kg

anien
3. led 2011

@pet.s díky za informace 🙂 můžu se zeptat...za jakých podmínek ti dají tu bandáž?

mirunda
3. led 2011

ahojte zlatíčka, vůbec nemůžu spát 😒 Kuba asi před hodinou vstával, vzbudil mě a už jsem nezabrala 😖 🙄 Dneska jdu konečně na gyndu, jestli se tam dokopu, mám to přes celou Prahu, tak se mi hrozně chce 😝

Ahoj Anien, držím moc palečky, ať se daří, hlavně NIKDY nemysli na to, že by se dařit nemuselo jen kvůli váze! Nám se Lili povedla na první šťouch a teď jsem znova těhule po prvním šťouchu.. prostě problémy s otěhu mají i hubený, není to jenom o váze, ju? Tak se vůbec nediv, kdybys ještě v lednu zjistila, že jsi těhu ;)

Holky, když mluvíte o těch fotkách - teď jsem se teda musela smát - prohlížela jsem si s kámoškou asi 4 roky starý fotky a pamatuju si, jak jsem si tenkrát říkala, jak strašně na nich vypadám a teď jsem si říkala, jak jsem byla hezky hubená 😀 😀 😀

@pet.s jak se daří? Terezka je hodná? A co sourozenci - pomáhají? Dlouho jsem tě tu neviděla...

pet.s
3. led 2011

@anien já myslím, že žádné podmínky nejsou, tedy samozřejmě obezita.Zavolej si do Iscare v Preze.Dělá to Karin Doležalová. tam se objednej a ona tI řekne. Nic jsem neplatila. operace byla na dva dny hospitalizace. Nic nepříjemného.moc bych nečekala než to naše zdravotnictví zpoplatní.-))

pet.s
3. led 2011

@mirunda Terulkas je zlatá 😀 děti pomáhají,ale moc je nezatěžuju.
Tak jsem všechno v ypakovala do školy a do práce, Terule už zase spí.Tady je takový bordel a já se nemůžu donutit něco dělat.

byggyt
3. led 2011

@mirunda jééééééééééééééj Mirun gratulujem to je super 🙂 🙂 🙂

elennka
3. led 2011

@anien myslím, že u bandáže žaludku je podmínka myslím BMI nad 40, ale je lepší si zavolat. Dělají to i v Brně..
Jinak přeji pěkný den 🙂) v práci je to dneska na..... 😖

monulkah
3. led 2011

Ahoj holky. Doufám že se můžu přidat. Mám 1 chlapečka 2.5roku a ted jsem ve 13tt . Bohužel mám taky nějaké kilčo navíc mám 105kg. U prvního jsem začínala na 82 a přibrala 10 a ted zatím nic. Tak uvidíme. 🙂

zlatat
3. led 2011

Ahojte, dúfam, že sa k vám môžem pridať - som v 6tt a bohužiaľ mám 25 kg viac ( presnejšie mám 101 kg pri 182 cm ) ako je ideálna váha pre moju výšku 😢 Štve ma to, ale žiaľ, veľakrát som už skúšala schudnúť, no nešlo mi to.
Mám 2 deti, prvé som začínala pri váhe 72 kg, druhé 82 kg a teraz je to hrôza. Takto som pribrala za 2 roky, odkedy mi zistili alergiu na mlieko - čiže ako som začala držať nemliečnu diétu, kilečká išli krásne hore a ani zasvet nechcú ísť dole. 😖

martasl
3. led 2011

ahoj holky.
tak ms se včera odpoledne samozřejmě rozjela.takže těhu opět nevyšlo.že mě to překvapuje,že??teď to bude se snažením ještě větší problém než do teď.manžel bude hodně pryč,mají hafo práce a baráky co mají dělat,daleko.takže nebude moct jezdit domů.takže to vypadá víc než bledě ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pet.s-jé ahoj.tak to je fajn,že se starší sourozenci zapojují.a co manžel,už je to lepší??vozí a chová??malá je krásňoučká.úplně k umazlení 😀 😀 .

monulkah a zlatat-to vítě že se můžete přidat a gratuluju k těhotenství. 😉 😉 .zlatat-ta tvoje váha mi nepřipadne nijak děsná-spíše normální.holky,hlavně aby těhotenství probíhalo dobře a miminkům se v bříšku líbilo.váhu řešte až po porodu.

mirunda
3. led 2011

@byggyt děkuji 🙂
Dnes jsem byla dovezena na gyndu a při mojí smůle tam byla doktorka, asi 70 let - je tam teď každý pondělí místo mýho doktora.. a ta nedělá UTZ 🙄 Takže tam musím ještě jednou na UZT, asi tam zajdu až příští týden, aby bylo mimčo určo vidět, abych tam nemusela znova..

@monulkah vítám.. prosím tě, vysvětli mi, jak to děláš, že jsi ještě nepřibrala ani kilo????? Já tohle fakt nechápu!! S Lili jsem přibrala 24kg!!!!! Zlatých tvých 10kg 😠 Jak to děláš? Držíš těhu dietu? Nebo nejíš? Já prostě jakmile přestanu cvičit, tak jdou kila nahoru 😀 to je v řiti.. fakt jsem zvědavá, kolik přiberu teď, jestli to bude dalších 20kg, tak se picnu.. poprvý jsem to teda po půl roce všechno shodila, ale kdo ví, jestli budu mít ještě sílu a čas i se dvěma dětma 😀

@zlatat ty jsi vysoká, takže si rozhodně nemyslím, že by váha byla tragická.. jinak budem rodit ve stejném termínu, já si to připíšu do pasu až po první utz, až to budu mít černé na bílém :D Tak budu ráda, že to budem prožívat nastejno.. a jak ti je?

A těhule, už máte jména? A necháte si říct pohlaví? My se rozhodli, že si říct nenecháme, necháme se překvapit, tak to snad vydržím.. a jména jsou tragédie, nic moc se mi nelíbí.. a ještě mám pocit, že to bude kluk, což je ještě horší se jménem.. pro holčičku se mi líbí Sára, ale zjistila jsem, že to bylo loni 24. nejoblíbenější jméno, tak aby ho nemělo moc holčiček 😒 😠 Jsem hrozná na četnost jmen..

@martasl ani nevíš, jak je mi to líto.. ale stejně je divný, že se ti to o víc než týden zpozdilo, ne? Byla jsi na gyndě? Mimochodem jsem dneska četla na letáčku, že existuje lubrikační gel, který pomáhá otěhotnět 😎 Že prý "kamarádí" se spermiemi, mno nevím, neumím si to představit.. ale třeba to funguje.. ;) Ale raději bych zkusila ukecat manžu a zkusit někam zajít..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru