Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

trija
9. led 2011

@elennka to víš, že nelekla, koukla jsem i na svatební, pěkné 🙂

trija
9. led 2011

jinak co se týče svatebních fotek, tak u mě to jsou jedny z mála fotek kde se sama sobě docela líbím 🙂 ale jasně, že na některých mi to z těch šatů tak trochu lezlo 🙂

elennka
9. led 2011

njn, jen ty současné jsou horší..

hanula83
9. led 2011

@mirunda Miru, právě jsem to ještě nezkoušela jet s holkama do města vlakem nebo busem... vyzkoušíme na jaře a uvidíme... ale s ochotou se určo neshledám, protože mám ještě živě v paměti, jak jsem byla těhotná a všichni mě strašně chtěli pustit si sednout v buse (dělali, že mě nevidí)... a to mi bylo zle jako prase! 😒 ... já mám taky golfky, no ale přece jen, je to už náklad a hlavně na šířku to bývá problém někde projet...

elennka
9. led 2011

trija, s těmi současnými fotkami jsem myslela samo svoje.. jsem se před chvílí ládovala červenou řepou, mám MS tak mě honí chutě...

stardust
9. led 2011

@elennka ja som este v sestonedeli, dufam, ze mi ta vaha nepojde zase nahor 😠 .

stardust
9. led 2011

@hancazivocich inak - na váhu se mě neptejte - z tý by měl radost akorát řezník (bejt chrochro)
uz ani masiar by sa nepotesil, keby si bola kvik kvik, minule davali v telke reportaz o osipanych a vraj je na trhu najvacsi zaujem o vychrnute prasce. Mozno by nas chceli este tak v Afrike alebo v Cine, kde by sa potesili slanine.

anien
9. led 2011

@stardust 😀 😀 Tak ta slanina mě fakt pobavila. Když si představím sama sebe jako dobře prorostlou slaninu...taťka bude zítra udit, mohl by si pár špíčků odřezat 🙂

stardust
9. led 2011

@anien radsej si setri svoju slaninu na horsie casy (hladomor) 😀 uvidis, s akou zavistou sa ti na nu budu ostatni pozerat!

ako ste inak spokojne s termoizolacnymi vlastnostami tukoveho obalu?

hancazivocich
10. led 2011

@stardust - jako ,,přírodní" neoprén je v zimě ideální - nemusím mít tolik šlupek, ušetříme za topení.. Ale v létě je to ... něco jako grilování ve vlastní šťávě...

Jinak teta jezdí v létě na dovolený s kámoškou a .... ehm - cizinci prej za ní nabízeli velbloudy 😅 😅 Jenže co by kdo dělal s velbloudama tady, že? 😀 😀 A zdrhnout by nás už taky asi nenechali...

anien
10. led 2011

@stardust No tak já s termoizolačními vlastnostmi moc spokojená nejsem, pač tuk na stehnech mi dycky venku úplně ztuhne a pak mám problém "roztát" 🙂 A o létě ani nemluvím, to je za trest. Nejhorší je, když mám sukni a potím se...víte kde. 😀

No a ti velbloudi...jestli si ti cizinci neříkají, že z vepříka je lepší maso než z velblouda 😀 Nic proti tetě a její kámošce.

cinky
11. led 2011

@vladkas mě doktorka poslala hned za internistou! Beru taky dopegyt.

elennka
11. led 2011

čus holky, dneska jsem měla opět dlouhý pracovní den.. ale alespoň je za mnou vidět udělaná práce.. Teď jsem si kydla na obličej pleťovou masku a musím se ještě trochu dokulturnit..
Zatím pěkný večer 😀

mirunda
11. led 2011

@elennka juu a kam se kulturníš?

Holky, já mám gyndaře uplnýho troubu, dneska jsem tam jela na ten UTZ a čekám tam hodinu, prázdná čekárna, na dvěřích velkým písmem, ať netukáme, že sestra pravidelně vychází a ona je fakt přísná, takže nikdy neklepu 🙂 Mno, ale po hodině mi to nedalo, tak potichounku zaťukám, vyleze doktor a že prej už neordinuje, že tam nemá sestru.. chápete to?? Ale na hodinách má napsaný, od 12:30 má UTZ.. ještě se divil, že mi to takhle sestra řekla, že jsem byla objednaná.. normálně jsem se rozbulela, jak jsem byla naštvaná.. mno, nedá se svítit, jedu tam zítra znova, ale to mě tam Kuba hodí.. 🙄

elennka
11. led 2011

@mirunda jen tak pro sebe, taková ta údržba.. Kadeřnici mám naplánovanou na příští týden... ale zubaře taky 😅 😅
s tím gyndářem je to zápich, to nas.... 😠

mirunda
12. led 2011

ahojte zlatíčka, tak jsem dneska byla na gyndě, všechno je v pořádku, ale zase je tam plod JEN jeden 😀 😀 😀 Zítra jdu na krev a příští týden do poradny 😵 😵

zuzkaaaa
12. led 2011

@mirunda tak na túto správu som čakala! gratulujem

baby ja vás pravideľne čítam pri zaspávaní 🙂 malá v postielke a kým ona zaspí tak si prečítam vaše príspevky 😉

byggyt
12. led 2011

@mirunda chcela si dvojičky ???? 😉 😉 😉 😉 😉 alebo trojičky? 😉

mirunda
12. led 2011

@zuzkaaaa děkuji, taky jsem čekala 🙂 Určitě všechno dobře dopadne..

@byggyt ani jedno by mi nevadilo 😀 Samozřejmě jsem vděčná za jedno, hlavně ať je zdravoučký, ale tak by to bylo dvojnásobně hezčí (nebo trojnásobně 😀 )

elennka
12. led 2011

@mirunda gratuluju 🙂))

byggyt
12. led 2011

@mirunda presne tak hlavne nech je dítko zdravé apropo ešte si si to nerozmyslela so zisťovaním pohlavia?

mirunda
12. led 2011

@elennka děkuji 😵

@byggyt nerozmyslela, hrozně moc to chci vydržet, zatím zvědavá moc nejsem a cítím, že to bude kluk 😠 😀 Chtěla bych ještě princeznu 🙂

martasl
12. led 2011

ahoj.
miru-gratuluju.a srdíčko už bylo taky asi vidět,že??tak hlavně,ať je všechno ok 😉 .tak dvojčátka třeba příště.

dnes jsem byla Katce vyzvednout fotky,v pondělí jede na ty talentovky do Skalska.tak jsem zvědavá,jak tam dopadne.oznámila nám,že do toho Vysokého Mýta na to lyceum nechce.tak ještě musíme vybrat 2 školy,má jen to lyceum v Litomyšli-kam se doufám dostane.

mirunda
12. led 2011

@martasl děkuji 😵 Hele, víš že ani nevím? Já tam ležela jak přibitá a čekala na tu větu, že je to v pořádku.. když to řekl, tak jsem snad i Bohu děkovala a už jsem ho neposlouchala, fakt.. něco pak diktoval sestřičce, nějaké údaje a pak si jen pamatuju, že to odpovídá poslední ms.. a já se jen usmívala jak měsíček na hnoji 🙂

Jé, dej fotky na fb třeba? Ráda se podívám.. tam asi moc lidí neberou, co?

betty312
12. led 2011

ťuky ťuk 😕 můžu k vám?

byggyt
13. led 2011

@mirunda ja by som asi dala na ten prvý pocit mne to klaplo 2x som vedela že to budú dievčatá 🙂
@martasl veru pridaj fotečky 🙂

Baby mne tak deptá jedna učitelka Lauru že by som ju najradšej išla nakopnúť................ale po uvážení musím počkať aby som jej to ešte viac nezhoršila ale na konci šk. roku za ňou pôjdem a poviem jej čo si o nej myslím 😠 😠 😠 😠

@betty312 Ahojky 🙂

mirunda
13. led 2011

@byggyt je mi to jedno, jestli bude kluk nebo holka, jen na holčičku by se nám lépe vybíralo jméno, na kluka to bude pěkná fuška :-/ Ale času máme ještě hodně..
A co dělá učitelka? A Laura jde teď na střední? A kam jde? Nebo už tam je? Já teď vůbec nevím..

@betty312 vítám.. máš krásnou holčičku, ty kukadla, to bych padla 😵 Nechystáte se na další mimčo? 🙂

martasl
13. led 2011

miru,najeď na fb,přihlas se a jdi na tenhle odkaz.většinu fotek,co tam má má i k talentovkám.
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000069...

martasl
13. led 2011

betty-ahoj,to víš že můžeš.malá má úžasný kukadla.moje neteře takový taky mají,přez půlku obličeje,je to parádní.

mirunda
13. led 2011

@martasl Marti, nepustí mě to tam - musela bych si ji přidat do přátel..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru