Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
16. únor 2011

@zuzanazuzana ale mercedes je pekny v garazi 😀 😀 😀
My sme mali mena len pre chlapcov, mne sa este celkom pacili zenske mena Eliska, Milada a Adelheid...no vyslo na chlapov a dali sme im mena rimskeho povodu...to este navrhoval manzel Brutusa..a ja ze ti sibe??? Ho budu spoluziaci mlatit, ked sa budu v skole ucit o Cezarovi!!!

zuzanazuzana
17. únor 2011

tak veru s tym mercedesom mas pravdu...a minuly rok ked sme sa nevedeli zhodnut, tak uz sme si robili srandu, ze by sme dali pat a mat, skoda a octavia, dolce a gabana atd....bolo by to zaujimave

stardust
17. únor 2011

@zuzanazuzana vy ste takto chceli robit reklamu pre znackove veci? Inak ta Mercedes by znela pekne, keby sa vyslovovala s es namiesto c. Slovensky mi to znie velmi tvrdo.

vierka0
17. únor 2011

@stardust mozno by ta reklama uzivila tie deti 🙂

stardust
17. únor 2011

@vierka0 tak to by som potom kontaktovala nejaku agenturu alebo rovno tu firmu, aby mi posielali prasulky za to, ze sa obetujem a pomenujem deti po ich znacke, resp. produktoch 😉. Ty by si dala svoje deti do reklamy, keby sa vyskytla prilezitost?

vierka0
17. únor 2011

@stardust ja ? jedine jaguar 🙂

stardust
17. únor 2011

@vierka0 hehe, takze tebe imponuju drave selmy 😀

vierka0
17. únor 2011

@stardust drahe selmy 😀 ale nie, mne sa pacia jednoduche mena 🙂

stardust
17. únor 2011

@vierka0 jednoducho Maria a take podobne?

vierka0
17. únor 2011

@stardust ach to nie 🙂 napriklad dnes sme sa o tom bavili v robote (kolega totiz oznamil, ze bude otcom 🙂 ) ze napriklad zenske mena konciace na *ta su dost blbe 🙂 renata, iveta, zaneta a pod 🙂
mne sa pacia, take ako je zuzana, nina, ivanka 🙂 aj julia je velmi pekne 🙂

stardust
17. únor 2011

@vierka0 co je blbe na menach konciacich na -ta? Ze si z nich budu robit srandu Iveta ta ta ta? Vzdy lepsie ako Kac kac kac kacena, nasypem ti jacmena (osobna skusenost zo ZS).

vierka0
17. únor 2011

@stardust ty si katka? 🙂 neviem, tie *ta mena zneju tak drsne..

stardust
17. únor 2011

@vierka0 hej...no a pred cudzincami radsej nehovorim Katka...uz ma raz vysmiali, ze KAKA 😠 , lebo to nevedeli poriadne vyslovit s T. 😀

martinex
17. únor 2011

ahojte dievcata 🙂

stardust
17. únor 2011

@martinex ahoj 🙂

martinex
17. únor 2011

@stardust ako sa mas?

stardust
17. únor 2011

@martinex dobre, akurat skusam novy rucny mixer a ty?

martinex
17. únor 2011

@stardust ja v pohode,akurat dohovaram malemu ze uz by mohol vyliezt z bruska... zajtra poradna,tak som zvedava 😎

zuzanazuzana
17. únor 2011

@vierka0 veru zuzana je pekne, hihi...ja to stale tvrdim

stardust
17. únor 2011

🙂 @martinex hehehe, tak take monology s krpcami som viedla aj ja...ten starsi ich ignoroval a narodil sa tyzden po termine, to sme ho tri dni vyhanali z maternice prostaglandinmi v nemocke a ten druhy siel radsej dobrovolne presne v den vypocitaneho terminu 😎 Na Mikulasa 🙂 Vlastne som sla vtedy len na vysetrenie, ci mi budu vyvolavat porod alebo nie. Poucena z minula som nepripisovala dolezitost krcom, ktore sa objavili na ceste do porodnice a o par hodin som rodila prirodzene a predbehla este aj tu hrbu rodiciek, co im vyvolavali porod (to som zvedava kolkym kvoli datumu)

zuzanazuzana
17. únor 2011

@stardust tak peniaze sa vzdy zidu, no nie? a taka mala reklama nezaskodi

martinex
17. únor 2011

@stardust no pekne...ja som velmi zvedava ci sa v oblasti mojho otvarania sa nieco zmenilo...mame v plane s manzelom zajtra vecer vyhanat maleho..mama si berie Davida,my skocime do kina a potom ... 😅

zuzkaaaa
17. únor 2011

ahojte kočky...

@martinex ak si dobre pamätám písala si že už finišuje tvoja placenta, tak mne dofinišovala na 90% v 38 týždni každý deň som musela do poradne tiež som mala máličko vody ked mi ju pichli tak sa čudovali ledva niečo vytieklo, a preto mi aj chceli vyvolať pôrod ráno a mne sa pôrod rozbehol sám v nemocnici už večer 🙂

martinex
17. únor 2011

@zuzkaaaa hej hej...aj vody mam uz menej...dufam,ze sa nam s mm podari maleho dost von cez vikend 😅

vierka0
17. únor 2011

@martinex vraj aj behanie po schodoch pomaha 🙂

zuzkaaaa
17. únor 2011

@martinex 😀 😀 😀

zuzkaaaa
17. únor 2011

na aký film idete? aj ja by som si už niečo rada pozrela ale my fičíme s mužom na hororoch a potom od polovice filmu mám zatvorené oči 😀

vierka0
17. únor 2011

@zuzkaaaa tak to by si mala sledovat blog mojho muza 🙂 hororovy blog 🙂 http://strasidelnyblog.blogspot.com

stardust
17. únor 2011

@vierka0 myslis, ze po horore budes spravne naladena na prijem domacich prostaglandinov? Vy este chodite do kina? My stahujeme vsetko z netu.

vierka0
17. únor 2011

@stardust chodime aj do kina 🙂 hlavne na filmy, na ktore sa oplati pozerat na velkej obrazovke - s efektami a tak 🙂
ale tiez skor pozerame stiahnute 🙂 akurat pozerame film 127hodin 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru