Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

iwusskaa
16. bře 2011

@zuzanazuzana ja sa budem musiet zmierit vobec s tym ze pojdem rodit...:(

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa a kedy si mala poslednu ms? lebo tyzdne sa vlastne rataju od poslednej ms..

zuzanazuzana
16. bře 2011

@vierka0 ved ani ja som sa necitila na zaciatku ako tehotna, aj ked mi meskala menstrucia som si nepomyslela, ze som tehotna pri mojich problemoch....a potom to prislo.....takze zatial nemozem povedat, ze tehotenstvo je krasne!!!!!...ale to prejde

zuzanazuzana
16. bře 2011

@iwusskaa tak kazda ma strach......aj ja...syna som rodila skoro pred 17.rokmi, ale este si to pamatam, ze to bola hroza

vierka0
16. bře 2011

@zuzanazuzana no mna zatial len trochu pali zaha..inak nic 🙂

martinex
16. bře 2011

@zuzanazuzana teda si mu ale zariadila pekne volno 😀 😀 😀
ten mensi spi a vacsi sa uz zobudil a uz tu riesi hracky 🙂 vonku je hnusne,tak dnes ostaneme doma...zacinaju obaja soplit,tak nech sa to nepohorsi
@iwusskaa hlavne z toho nebud na nervy,lebo tym nikomu neopmozes... bud v pohode..ked si proste nevies pomoct,tak si to sladke daj... aj ked podla mna,vsetko sa da..ja som prestala fajcit ako som zistila ze som tehu a teda vobec mi to tych 9 mesiacov nechybalo 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@vierka0 tak mozno tvoje tehotenstvo bude prebiehat uplne ok, aj ja pri synovi som ani nevedela, ze ho cakam....vobec mi nic nebolo

monyseq
16. bře 2011

Ahoj, jsem tady nová, mohla bych se k vám přidat a získat nějaké informace 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@martinex vies co, akurat odisiel na tu anglictinu, ale ten jeho 5 min. monolog o tom, ze naco musi ist na doucovanie si vypocut je za trest.....nuz co...to su deti

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq ahoj...vitam ta medzi nami

iwusskaa
16. bře 2011

@martinex no a este aj tie cigarety...ale to nebude problem prestat..to viem ze skodi...

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana děkuji za přivítání

vierka0
16. bře 2011

@zuzanazuzana no, eset sme len na zaciatku 🙂 dnes mi uz kus bolo na grc pri umyvani zubov..ale to sa mi obcas stavalo aj predtym, len dnes to bolo trosku intenzivnejsie 🙂

martinex
16. bře 2011

@zuzanazuzana jeeeej,na toto sa tesim...ak budu chalani tak papulnati a drzi jak som bola ja ci muz,tak sa mame naco tesit 😀
@iwusskaa u mna to tiez nebol problem a fakt mi nechybali...

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 joj ja asi len zbytocne stresujem....este neviem ci som tehotna mam len taky tusak....po kolkych dnoch sa sa urobit test? :(

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq este sa len snazite alebo uz cakas babatko?

zuzanazuzana
16. bře 2011

@vierka0 tak si pekne vychutnavaj ten pocit radosti, ze si tehotna......ja sa az teraz ako tak zacinam tesit, lebo babo ma uz 3.2cm , aj bilo srdiecko a dufam, ze to najhorsie som uz prekonala, kedze som az mesiac krvacala a spinila

martinex
16. bře 2011

@monyseq ahoj a vitaj u nas 😉

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa no ja som robila 10 dni po ovulacii a test bol este biely..prvu slabu ciarku som mala az 12 dni po ovulacii a 13dpo som mala trosilinku tmavsiu (mam v albume) ..vies kedy si mala ovulaciu?

vierka0
16. bře 2011

@zuzanazuzana no mne vcera nechcel robit sono, ked mam ten vytok, tak mi len naordinoval duphaston a mam prist na sono o tri tyzdne ..snad uz bude aj srdiecko 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@martinex hihi, tak si ich pekne vychutnaj teraz pokial su malinki.....a co ty vies, mozno budes mat ukazkove deti

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana teprve se snažíme, ale doufáme, že nám to vjde brzo, za jak dlouho si otěhotněla ty jestli se můžu zeptat, všichni mě straší, že když mám kilo navíc, že to nepůjde

martinex
16. bře 2011

@zuzanazuzana no a mozno aj nie a potom slak trafi 😀

zuzanazuzana
16. bře 2011

@martinex nuz potom uz len prezivat tie infarktove stavy.....ale dost robi aj to, ked su obaja rodicia, ja som bola so synom dlho sama, tak hadam aj preto je tak drzy v skole

vierka0
16. bře 2011

@monyseq ja mam o viac ako kilo navic ( 🙂 ) a otehotnela som na prvy sup 🙂 vaha moze ovplyvnit hormony v tele, ale pokial mas ovulaciu, tak podla mna to nebude problem..vhodne by bolo zistit ci ovulujes napriklad meranim bazalnej teploty..

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq tak ja mam 93 kil a otehotnela som.....ale my sme sa snazili 4 roky a ja som mala aj ine zdravotne problemy co zapricinili, ze sa nedarilo.....podstupila som inseminacie, umele oplodnenie, bola som na laparoskopii.....tak aj nie som uz najmladsia, tak aj to zohravalo ulohu....ale pokial mas ovulaciu, tak by nemal byt problem.....ja som nemavala a musela som brat hormony

monyseq
16. bře 2011

@vierka0 podle výpočtu bych měla mít ovulaci dnes takže jak dorazíme domů začnu měřit, ale nejsem si jista od včerejška mám takové bolení v podbříšku jako bych to měla dostat a přitom je ještě spousta času, děkuji za rady

vierka0
16. bře 2011

@monyseq velmi ti neodporucam merat teraz ked asi ovulujes..najlepsie je zacat merat od dalsieho cyklu a teplotne rozdiely ti potom ukazu, kedy si ovulovala..idealne je vidiet niekolko cyklov, aby sa dalo potom z toho nieco usudzovat..inak ta bolest v podbrusku moze byt ovulacna..
vyborna pomoc pri urcovani ovulacie je www.fertilityfriend.com 🙂

monyseq
16. bře 2011

@martinex děkuji

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana aha, ale stálo to za to 🙂 já se nejvíc bojím o přítele moc si to mimčo přeje a asi bude hodně sklamaný když to nebude vycházet hned i když ho na to furt připravuju

monyseq
16. bře 2011

@vierka0 děkuji moc, pokud nám to nevýjde napoprve budeme měřit teplotu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru