Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
21. bře 2011

@zuzanazuzana he, ja sa tiez niekedy pytam, kde chce zubar vrtat, ked uz mam vsetky zuby ovrtane 😀 Prednedavnom som si este nechala spravit tri korunky. 🙄

adinkag
21. bře 2011

@stardust ja radsej tieto vseliake injekcie a podobne odmietam

zuzanazuzana
21. bře 2011

@stardust tak zuby mas ako auto...aj o to sa treba starat...a ide to do penazi!!!!!

stardust
21. bře 2011

@zuzanazuzana ja som mala odjakziva kazive zuby. Ale je pravda, odkedy mi jeden arabsky zubar v Trencine vysvetlil, ako sa mam spravne starat o zuby, uz mam tych kazov o dost menej.

adinkag
21. bře 2011

@zuzanazuzana no ja mam iba 2 blomby inak vsetko v pohode 🙂 som pocula ze este pocas dojcenia odchadzaju zuby ale neviem co je na tom pravda

stardust
21. bře 2011

@adinkag papat normalne a umyvat zuby 🙂

adinkag
21. bře 2011

@stardust ved to robim aj terazz 🙂))

zuzanazuzana
21. bře 2011

@stardust no a ten byva v nasom dome, hihi...on je naozaj dobry!!!! ja mam zuby po mame, hrozi my aj paradentoza...a fakt sa o ne staram!!!!

zuzanazuzana
21. bře 2011

@adinkag no to viem, lebo ja som kojila 3 tyzdne...ved potom das vediet ci je to pravda!!!!

adinkag
21. bře 2011

@zuzanazuzana neboj dam ,inak neveite v ktorom tyzdni ma poslu aby som si sla riesit porodnicu??

stardust
21. bře 2011

@zuzanazuzana to ti verim...nikdy som nechapala, preco do mna hucia nasi zubari, ze si neumyvam zuby, ked som si ich pravidelne umyvala..Vola sa Mehdi Morouhar ci tak nejak, ze? Az on mi vysvetlil, ako si mam svoje zuby spravne cistit.

stardust
21. bře 2011

@adinkag v DE sa chodime predstavovat do nemocnice v 34.tyzdni.

adinkag
21. bře 2011

@stardust no ak to bude aj nas tak tak ma to caka o 2 tyzdne 😎

zuzanazuzana
21. bře 2011

@adinkag to ako myslis, ze riesit porodnicu?

zuzanazuzana
21. bře 2011

@stardust no vola sa mehdi foroughar...tak nejak...sa tu smejem, lebo priatel mi to diktoval a stale som sa mylila....no zuby su taka vizitka

stardust
21. bře 2011

@zuzanazuzana ah, aj tak vsetci vyslovujeme zle jeho meno, nie to este spravne napisat 😀

zuzanazuzana
21. bře 2011

@stardust tak hlavne,ze vieme o koho sa jedna....on mi vzdy pomohol, ked moja zubarka neordinovala

stardust
21. bře 2011

@zuzanazuzana pocuj, ty byvas v nejakom dobrom VIP panelaku: kontakty na Rybnicka, zubara...kto tam este taky znamy byva?

zuzanazuzana
21. bře 2011

@stardust jasnacka!!!!!! asi nepoznas hokejistov lubo sekeras a milan bartovic...tak aj ti su z tohto domu

adinkag
21. bře 2011

@zuzanazuzana hej porodnicu myslim 🙂

enrikad
22. bře 2011

@stardust : ja zas nemôžem veľa jesť a sladké nemôžem vôbec...- od sladkého mi je na vracanie a stúpa mi kyselina... 😅 takže má to aj výhodu, lebo sa aspoň nedávkujem cukrom...😀... prestalo mi chutiť mäso, čo predtým som si nevedela obed bez mäsa predstaviť.... ale za to mi začali chutiť rôzne zeleninové šaláty, to je irónia, nakoniec sa dám na zdravú výživu, keď si to moje bábo a telo žiada 😀 pri prvom tehotenstve som pribrala 16 kg a 15kg som stratila po pôrode, čo bolo super... ale za tie roky som nabrala dalších šesť, takže sa dokimu ani nečudujem, keď mi oznámil, že je tam sadielko 😉 ... a na to, že sa stravujem striedmo, som už znova pribrala 1 kg od 7 tt, a teraz som začala 10tt.

zuzanazuzana
23. bře 2011

@adinkag a preco si musis vybavovat porodnicu? nerozumiem...ved ked zacnu bolesti proste idem do nemocnice a hotovo!!!! alebo je to tym, ze ked si z blavy a je tam viac nemocnic, tak musis dopredu nahlasit do ktorej pojdes?

stardust
23. bře 2011

@zuzanazuzana to je predsa bezne...ist sa prihlasit do nemocnice, spravia s tebou pohovor o tvojej anamneze, priebehu tehotenstva, vyslovis si svoje specialne zelania (napr. chcem rodit v stojke odchylena od zvislice o tridsadva stupnov, prajem si v pripade potreby PDA) a ked sa tam dovalis s porodnymi bolestami, resp. v bezvedomi, uz maju o tebe dokumentaciu a nemusis nic riesit.

vierka0
23. bře 2011

ahojte..tak a nase babatko uz nie je..cez vikend sme o neho prisli 😒 no dufam, ze surodenec bude cim skor..

enrikad
23. bře 2011

@vierka0 : to ma mrzí... 😢 želám Vám nech sa čím skôr zadarí a nech prebieha potom
celé tehot. v pohode... drž sa...

vierka0
23. bře 2011

@enrikad nuz, uz som okej..cez vikend som si aj poplakala, ale zivot ide dalej 🙂 zistila som, ze je to celkom bezne, takze snazim sa to tak aj brat..

enrikad
23. bře 2011

@vierka0 : to je dobre... 😉 drž sa...

zuzanazuzana
23. bře 2011

@stardust no to teda pocujem 1x...ja si uz nepamatam ako to bolo pri synovi....tak ja si dokazem nadiktovat vselijake poziadavky, len kto to bude platit,hm?

adinkag
23. bře 2011

@zuzanazuzana ved prave preto ze je ich tu viac,a ja chcem ist do tej ktora nepatri pod moj obvod ,preto som sa pytala🙂

stardust
23. bře 2011

@zuzanazuzana nadiktovat si mozes, co len chces 🙂 PDA preplaca poistovna, polohy este spoplatnene nie su 😀 Ja som lutovala, ze som si nezaplatila nadstandard, jednotku izbu, lebo spolubyvajuca straaaaaasne chrapala 😖 . No ale tak to chodi pri zgrlosoch ako som ja.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru