Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
6. dub 2011

@eviss myslis hariba a take kravinky? Ja som sa toho nevedela dozrat, ked som sa prestahovala do Nemecka...je to tu seredne lacne, ale uz som ich prezrata.

stardust
6. dub 2011

vseobecne, prezieracia metoda je velmi ucinna 😀 tak som sa zbavila zavislosti na sojovych tycinkach, haribach, kindercokoladach 😀 😀

susanq
6. dub 2011

eviss: opatrne s tymi gumovymi potvorkami... obsahuju hrozne vela E-ciek, takych tych zlych a gumaky patria medzi potraviny, ktora sa zvlast neodporucaju v tehotenstve...

eviss
6. dub 2011

@stardust jeee tak posli krabici :D

eviss
6. dub 2011

@susanq ou ou fakt? to ani nevim, ach jo..to je des teda

stardust
6. dub 2011

@eviss pod na vylet do Nemecka...neverila by si, ake je postovne seredne drahe!!! Fuj, fuj, fuj!!!

stardust
6. dub 2011

@susanq no daj konkretne, ale necerpaj z hoaxov.

eviss
6. dub 2011

@stardust ale verila, v yslo by to asi stejne jako kdyby jsem si je koupilka tady co?🙂
Ty cewkas mimi?nebo uz mas?

stardust
6. dub 2011

@eviss ja uz mam uzatvorene rodinne planovanie 🙂 Dvoch chlapcov mam.

susanq
6. dub 2011

@stardust: nikdy necerpam z hoaxov, mam vlastny rozum a dokazem si urobit rozumny usudok :D patrim medzi tehotne, ktore sa nevyvaruju takmer nicomu, nie som ziadna citlivka, ale gumaci sa neodporucaju jest vo velkych mnozstvach nie len tehotnym 🙂 staci si precitat zadnu stranu, zoznam, co gumaky obsahuju a najst si zoznam skodlivych E-ciek. clanky sa mi na nete nechce hladat, ale informaciu mam od dvoch vyzivovych poradcov a dokonca aj od lekarky... je to asi vec nazoru, nikoho presviedcat nemienim, len som konstatovala 🙂

stardust
6. dub 2011

@susanq cakam na ten zoznam zakazanych pridavnych latok a v ktorych konkretnych produktoch sa nachadzaju, lebo si mi vo svojom dlhom prispevku nic neprezradila 😎

eviss
6. dub 2011

@stardust a jak stare?

susanq
6. dub 2011

@stardust: napisala som ti, ze to neviem z internetu, mam to od lekarky a poradcov... ustne... ak to tak velmi tuzis vediet, najdi si to prosim sama a nehovor so mnou ako pani ucitelka so ziackou 🙂 len som upozornila, ze vo velkom mnozstve skodia a lekari ich neodporucaju... je na tom nieco zle? aj od ostatnych chces vediet, preco sa u tehotnych nemoze jest vo velkom mnozstve pecienka, chces na to podrobne odoborne clanky? maj sa pekne...

stardust
6. dub 2011

@eviss 4 a 21 mesiacov

eviss
6. dub 2011

@stardust vau to musi byt zahul, tak to mas muj velky obdiv

stardust
6. dub 2011

@eviss no ty moj...aspon som zabehnuta v starostlivosti o dojcata, keby sme si to odlozili na neskor, uz by som asi nechcela. To iste aj nasa suseda, teraz nam zavidi, ze si hned nespravili dalsieho potomka.

eviss
6. dub 2011

@stardust tak ja jsem zvedava jak to bude u nas,pravdou je, ze clovek zlenivy moooc 🙂

zuzanazuzana
6. dub 2011

@flagicka no uz mi je dnes lepsie, ale bola som naozaj vyplasena.....a ty ako vlastne znasas tehotenstvo? no mne byvalo velmi zle, ale posledne tyzdne to je uz lespie, aj ked sem tam mi pride nevolno......a hlavne comu sa vytesujem je , ze uz len tyzden budem brat hormony, tie mi velmi zle robili

zuzanazuzana
6. dub 2011

@zdenush88 tak mna na zakladnej chceli poslat na priberanie, co mi len rebra trcali......ja som mavala 56-60kil...este aj po synovi....to vsetko islo potom postupne.....ved ja som sportovala, chodila na tanecnu, dokonca som bola na skuskach do baletnej skoly....hihi
tak teraz je zo mna mega baletka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzanazuzana
6. dub 2011

@chirabell mas pravdu....ja som s partnerom vyse 8 rokov a este ani raz mi nepovedal nieco na moju vahu.....ked sme sa spoznali mala som okolo 83 kil a on mal asi 74-76 kil a pekne som si ho za tie roky vykrmila na rovnu stovecku....konecne vyzera ako chlap!!!!!!

cbabu
7. dub 2011

Čauky dámy všechyn Vás tu zdravím, můžu se k Vám přidat??? Ještě sice těhu nejse, ale bacule jsem 😀 a o mímo se snažíme terpve měsíc. Ale už bych nejraději aby tam nějaký kulihrášek byl 😒

zdenush88
7. dub 2011

@zuzanazuzana bože ked si ja spomeniem akom oja mama pri mne plakala,lebo som nic nechcela jesť, a bola som strasne chuducka, tak sa mi ani verit nechce... potom som chodila na obedy k starkej a tá aby som teda nieco jedla mi varila len to co som mala rada - palacinky, pudingy, špagety... 🙂 🙂 tam to začalo... ☹ a síce som bola furt v pohybe, v puberte to prišlo.. 😠 😠

flagicka
7. dub 2011

@zuzanazuzana no my jsme jěště na začátku těhu byly v dominkán.repub.a ti povím,že bych už těhotná neletěla dovču jsem si moc neužila,byla jsem pořád unavená a ted to teplo tam,jak byl někde nějaký smrad s kuchyně hned se mi zvedal žaludek,ale nezvracela jsem jen jednou spíš mi bylo na zvracení a pořád jsem chtěla spát,ted je to lepší jen ty prsa jak občas svědí 😉 ,ale někdy jěště ted mě žaludek nakopává,ale to jen někdy,a únava to bych mohla spát každý den odpoledne,když to jde natáhnu se,když ne tak až večer,to je dobře,že už to máš lepší držím palce a opatruj se 🙂

mata71
7. dub 2011

@vierka0 ahoj moja,, 🙂 ,,tak pišeme si aj tu na na teme,,,,,pred rokom som mala 78 -80kg 2010,,,,teraz 1.3 96kg a teraz v aprili mam 89kg ale cukor mam 12,4,no otras,,,,,,,Vyhovarat sa na hormony iba asi nema vyznam aj mi sme papkači,vyvyram manzelovi dobroty,,,,ma heslo že najlepsie zelenina je slanina,,,,,,lebo je z prasiatka a to papa zeleninu 🙂 ,,,,,,tak sa tešim že som t tu našla ,su tu super kočky,, 😉 😉

vierka0
7. dub 2011

@mata71 😀 no veru 🙂 ja ani neviem kolko vazim, radsej sa nevazim 🙂 ale ked otehotniem, musim si kupit vahu aby sme vedeli ako priberam 🙂 a to pritom nie som velmi slaninova 🙂

mata71
7. dub 2011

@vierka0 ved ked nasi chlapy su spokojny tak sa to da zvladnut,,,,nam prisli papiere na pripravu,tu zvladneme a šup srdiečkove mimi bude na ceste,,,,,, 😉 😉

vierka0
7. dub 2011

@mata71 no ten moj mi furt hovori, ze som najkrajsia 🙂 priprava vam ako dlho bude trvat? joj, uz nech ho mate doma 🙂

iriel
7. dub 2011

Kuk, baculky, dlouho jsem tu nebyla - Konik pada a nebo ma vypadky, tak me to neba, radsi jeste cestuju a prochazkuju, dokud to jde, pocasi je luxus, posledni dobou. 🙂 V rychlosti co u nas noveho, mala ma odhad ted 3012g, je vlasata a dlouhonoha a rodit se bude tak za 2-3 tydny, takze vsechno sedi 🙂
Posilam aktualni foto a vsechny moc moc zdravim 🙂 http://i.nyx.cz/files/00/00/05/75/575402_002bfe...

mata71
7. dub 2011

@vierka0 tak potom sme najkrajšie dve 😀 😀 minimalne,lebo to hovori aj ten moj 😵 😵 , a to poteši vždy,,,,26 hodin,,,myslim že pani z uradu povedala že to posuri tak za 2 až 3tt by sme mali byt hotovi,,,,a može prist človiečik,, 🙂

vierka0
7. dub 2011

@mata71 tak to ide rychlejsie asi nez ste cakali 🙂 super 🙂 inak videla si lucku dnes? 🙂 jaka nahoda a test pozitivny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru