Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kackabrcka
18. únor 2009

Evuse a tak uz ked cakame tolko hadam to predsa len klapne s tym dievcatkom, muzicek by bol velice rad.. 😉 INAK na mliecko - odporucanie mojich kamosiek homeopatika na podporu mat. mlieka vychadzaju u nas 2,18€ ale zevraj super zaberaju.. uz som si ich kupila keby nahodou mliecko hapruje..

zuzkaaaa
18. únor 2009

evuse ja nič necítim, myslím krčok ja len moje šunky cítim 😀

adelinka
18. únor 2009

evus..ondrejova mast je na telo misto olejiku..ja prdelku jsem mela bepanthen

jaber..to je domek kde jsem byla s rodinkou v lednu na dovolene na horach 😀 😀
muj domek je tento http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

jabera
18. únor 2009

zuzka neboj sa, ja som zacala citit maleho nad pupkom az po vianociach, to viem celkom urcite, lebo ma to prekvapilo, ze je to nove. a to som bola tusim v 26-27 tyzdni. dovtedy vzdy len nizsie. oni sa tam povaluju detiska, ako sa im zachce, kym maju miesto, tak sa neboj. a co sa tyka krcku, to neboj, jak evina pisala, on to vidi cez utz, ci je krcok ok. ja som tiez bola prekvapena, ked ma tu vobec nevysetroval zo spodu, lebo moja gyndoska to robila. tak som sa informovala, aj cosi pocitala a zistila som, ze na zapade to uz takto robia. vysetruju ta zdola, len ak je problem, lebo ze to moze rozbehnut porod, pokial je nieco povolenejsie. cize asi aj mudr na slovensku, ktory sa trebars zucastnuje nejakych stretnuti, alebo sa samovzdelava, to robi takto. mna vysetroval tiez iba ked som krvacala, inak vobec. ale kludne sa ho na to opytaj, ved on ti odpovie a aspon nam povies...

jabera
18. únor 2009

adel, uz som omrkla domcek, moc hezke. ako sa znasas s tchyni? ked ste v jednom baraku?

marianeta
19. únor 2009

Dobre rano 😵

Jabera nemozes spat?

Adel pekny domcek aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem.

adelinka
19. únor 2009

dobre ranko 😉 noc nic moc ale uz jsem zvykla
jabera..no tchyne des des des nema nas moc rada..ja bydlim ten vchod v pravo a cele podkrovi
marian...domek hezky ale az na tchyni

geminis
19. únor 2009

jani (jabera),
já jsem taky v Německu a gynekoložka mě vždy vyšetřila ze spodu i utz. Asi je to různé...

zuzkaaaa
19. únor 2009

ahojte babenky, diky za podporu, už som sa troška ukludnila a konečne dnes som sa po dlhom čase trošku vyspala 😀
čo nové u vás? jabera vidím, že ty si v noci nevedela spinkať, že si tak neskoro písala.

marianeta
19. únor 2009

ahojky.
Maly spi tak som trosku upratala aj ked to moc nevidno 😀 .
Ma trosku zvysenu teplotu 37,2 a neviem co si mam o tom mysliiet 😒 .Tak dnes asi zasa nikam nepojdeme.
A navyse sa mi na chrbatiku vyhadzal z Tesco plienok okolo tej gumicky co tiez nechapem lebo ked bol malicky tak sme ich pouzivali.

Takze u nas takto.
Zuzi a ty co nemozes spavat 😕 .
Kukla som fotecky babatka s vsimla som si ze tam mas akosi cudne napisane Zuzana.Bude to pekne mimi 😵

jabera
19. únor 2009

ahojte baby. no, ja mam za sebou carovnu noc. naposledy som vracala o 2.20 a to uz som mala pocit, ze som otocena naruby. zase som mala desnu kyselinu, az to takto skoncilo. najhorsie je, ze maly asi tiez nieco citi, je mi ho strasne luto potom.. zacne velmi kopat a mna z toho este viac napina. ktovie, co chudak preziva on, ked mne je tak blbo. fuj, este ze uz je to za mnou, snad mam zasa par dni pokoj.

gemi, to je sranda, tak asi to robi proste kazdy gyndos inak... asi ako kto uznava za vhodne.

adel, aj som si myslela, ked casto spominas, ze si u maminky. to je nanic, ked musite byvat v jednom baraku a pritom su vztahy nanic. neviem si to ani predstavit.

marian. kamoska tiez pouziva tesco plienky a nikdy sa jej maly nevyhadzal. asi zacal byt na nieco zrazu alergicky, mozno to ani nema suvis s tou konkretnou plienkou..., ze by sa bol vyhadzal aj tak.. hm... mozno aj ta teplotka s tym nieco ma, ci to neni jedno s druhym.

zuzkaaaa
19. únor 2009

marianeta áno to meno tam mám napísané po maďarsky, na sone som bola v Dunajskej Strede, a tam to napísali takto, ináč celé moje meno po maďarky je troška dlhé Zsuzsanna 😀

zuzkaaaa
19. únor 2009

v poslednom čase veľmi zle spím, stále sa zobúdzam raz na záchod raz napiť a potom sa mi ťažko zaspáva naspäť

evuse
19. únor 2009

Jaberko, to je teda " čarovná noc" . Zkoušela sis dát víc polštářů pod hlavu?

Marianeto možná to má jako potničky, že se zpotil. Jak píše Jaber, možná je to v souvislosti s tou teplotou.

Zuzko, to už bude jen horší to spaní, to jsem přesně prožívala já. Jak jsem šla na záchod, tak jsem se tak dokonale probudila, že jsem nemohla usnout. Tak jsem si pouštěla televizi, nebo šla na PC. Televize funguje líp 😉

Adel máte to doma moc pěkný. Takový krásně novoučký 🙂

jabera
19. únor 2009

evi, vankuse nepomahaju. ked sedim, je lepsie, ale ked lezim, mam dokonca pocit, ze mi prihorsuju vankuse... teraz mam hrozny hlad a bojim sa jest, ze mi bude zas blbo... nechce sa mi varit a chlebu sa bojim. keby som nebola taka leniva, aspon by som polievku spravila, asi aj urobim... len sa este preberam, teraz som sa zobudila - dobieham noc..

zuzka, fakt, spanie uz asi lepsie nebude. ja som spala zle od zaciatku, najprv z takeho rozrusenia, stale som sa budila, potom uz mi prisli nevolnosti a cikanie je terez uplne sialene, ani to uz nepocitam... mam malinku lampu, co sa pripina na knihu a tak si potom chvilenku citam, to ma rychlo uspi a manzela to nebudi..

zuzkaaaa
19. únor 2009

baby pomôžte mi tlak 143/72 sa považuje za vysoký? dnes ma zas strašneee bolí hlava

zuzkaaaa
19. únor 2009

teraz som si merala a teraz zas mám 136/71 tak už neviem

evuse
19. únor 2009

Zuzko, klid, důležitý je hlavně ten spodní tlak a ten máš úplně v pohodě 😉 . Jestli tě bolí hlava, zkus se víc napít, mě někdy bolí hlava když trochu míň piju, tak to pak doháním.

jabera
19. únor 2009

fakt zuzi, neboj. keby si mala horny 220, tak nepoviem, ale fakt je dolezite, ci sa dolny nepriblizuje k hornemu. ten by nemal moc stupat... ja som mavala migreny bolo to hnusne a nechcela som brat nic. ked bolo moc zle , dala som si paralen.ale asi len 3 za cele tehotenstvo.

adelinka
19. únor 2009

ahojky ..jabera..no ja jem casto u mamky..mam tady vsechny moje kamaradky a tak jsem vecne venku a u nich..a taky moje maminka ma rakovinu a tak potrebuje pomoct...

evus..no nove..ela jeste to neni dodelane..hlavne obyvak..nejsou moc penizky ☹

tak ja jsem jen jukla a valim do postele..dobrou 😔 😔 😔

jabera
20. únor 2009

adel to je velmi smutne, neviem, ako to komentovat. snad len, ze vela sil......

zuzkaaaa
20. únor 2009

ahojte babenky, dnes mi je už troška lepšie, evuse s tým pítím si mala pravdu ja sama viem, že keď málo pijem tak ma hneď bolí hlava 😒

jabera
20. únor 2009

no vidis zuzi... tak skus aj trosku nasilu pit. ked budes tehotnejsia, a zacne ti opuchat vsetko mozne, budes to potrebovat. ja uz mam ruky, ze neviem trafit poriadne na klavesy.... a sama som sa dnes obut veru nedokazala.... za chvilku odletim ako balonik. a pitie vtedy pomaha, snazim sa co najviac. tak sa zacni trenovat vopred.

kackabrcka
20. únor 2009

evuse na to mliecko homeopatika - niesu drahe a pomahaju..

adelinka
20. únor 2009

ahojky..tak ja dneska moc nestihala 😝

jaber..no mamka uz je celkem dobra a uz ma aj vlasky a tak by to na ni nikdo nepoznal jen je moc unavena ☹

zuzkaaaa
20. únor 2009

babenky zabudla som vám povedať, že lekár nám oznámil, že maličká má už skoro 700g 😀 a hovoril, že asi o 6 týždňov zdvojnásobý svoju váhu to znamená že v 28 týždni čiže asi 7 mesiac, bude mať okolo 14OOg íha bambulka naša

adelinka
21. únor 2009

dobre rako..noc u nas desna..petan dostal teplotu a jen knoural a taky ma rymu trosku 😖 a ja mam dneska delat velkej uklid pac zitra dojde navsteva..a delat buchtu a pomazanku na chlebicky 😝

marianeta
21. únor 2009

Zdravim..

Adel tak to nic moc ked je maly nezdravy ☹ .
Ja som nakoniec prisla na tu zvysenu teplotu.Mal ju z toho ze mal moc rozbehane,lebo ked sa zobudil cize bol v klude tak mal normalnu 🙂 .

Zuzi moj mal v 30 tt 1530g co je o 200 viac takze aj vasa bude urcite bambula 😉

zuzkaaaa
21. únor 2009

baby, všimli ste si že sa mirunda dlho neozvala? žeby? 😀 íha môžno už má baby pri sebe 😉

jabera
21. únor 2009

vidis to? fakt! no, ved uvidime za par dni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru