Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mima1983
7. srp 2011

@elennka snazit sa od 20???? tak to keby kazdy sa tymto riadil, tak konec... kazdy podla moznosti, momentalne situacie atd atd.
Ja (vlastne my) som toho názoru ze do 30tky by sme chceli mat urcite jedno mimi na svete uz, a potom do 35 druheee!!! Ved ked si zoberiete vsetky celebrity, tie maju prvé babo okolo 35 a nemaju ziadne problemy...

mima1983
7. srp 2011

@stares ahooooj, tak vitaj medzi nami 🙂

stares
7. srp 2011

@mima1983 Díky

darinkazv
7. srp 2011

@stardust stresy. ja zo stresu začnem jesť a nekontrolovať sa 😒

@mima1983 a koľko meriaš a vážiš ty?

mima1983
7. srp 2011

@stares Kolko mas rokov a odkedy snazilkujete?

elennka
7. srp 2011

@mima1983 prostě, že mě neměli krmit antikoncepcí- jako léčbu mých problémů, bez zjištění příčiny..
jinak jsem dávala odkazy na fotky, jestli se budeš chtít podívat, hodím se odkaz na mé albíčka... a do IP heslo..

mima1983
7. srp 2011

@darinkazv ja mam cca 172-173cm a 98kg... ☹ cize nic moc ☹ mozno aj o nieco uz viac, mozno aj 100... vazila som sa pred dvomi tyzdnami

darinkazv
7. srp 2011

@mima1983 no vidíš. aj ja mám 98kg. ale výšku len 165cm. tak si na tom lepšie 😉

stardust
7. srp 2011

@mima1983 hehe, ja som uz tiez velmi dlho nestala na vahe. Uz na to nie som zvedava, na obleceni citim, ci som pribrala alebo schudla.

stardust
7. srp 2011

@darinkazv aku velkost oblecenia si kupujes pri tejto vahe?

darinkazv
7. srp 2011

@stardust 46 alebo 48. záleží od strihu

stares
7. srp 2011

@mima1983 Je mi 27 a začali jsme tento měsíc.

stardust
7. srp 2011

@darinkazv tak tu konfekcnu velkost ti zavidim. Ja som o 10 cm vyssia a potrebujem velkost 50-52 a ta sa zhana tazsie.

mima1983
7. srp 2011

@stares tak to sme na tom skoro rovnako 😉 len ja mam 28, teraz v juli som mala

darinkazv
7. srp 2011

@stardust ja mám hlavne problém s nohavicami a podprsenkami. ale aj blúzky. proste, nohavice, čo nie sú elastické a pretiahnem ich cez boky, tak sú mi na páse veľké, blúzky často aj o dve čísla väčšie musím kúpiť, keď sú na gombíky. proste na prsiach sa mi blúzka otvára. no a podprsenky nosím s košíkami D ale aj E 😒

elennka
7. srp 2011

Já nosím vel. 48-54, podle toho, jaký je střih....

mima1983
7. srp 2011

@darinkazv ja mam najvacsi problem s nohavicami, a s riflami!!! objednavam si nohavice a rifle len cez net, lebo v obchodoch maju vacsinou bez elastanu a to nehroziii.... na nete sa dá kupit az po velkost 50 aj moderne rifle a nohavice, tak si objednavam tam.... ale inak tiez bez elastanu nekupujem, lebo sa v tom ani necitim dobre.... teraz v lete je to najlepsie, nosim len leginy-capri a tuniky.... alebo teplakove capri a tricka a neni problem.....

mima1983
7. srp 2011

babulky pre dnesok vas opustam, musim ist este zehlit a mam toho dost, tak nech to nerobím donoci 🙂) zajtra zase rada popisem, papiiiik 🙂

elennka
7. srp 2011

kalhoty taky nosím s elastanem, neb když si koupím bez, tak buď jsou velké přes boky a v pase plavou, nebo jsou dobře přes boky a pas malý... a dost nosím i sukně.. a jinak tuniky s výstřihem...
já už mám dneska vyžehleno- 2 velké koše..

stardust
7. srp 2011

Asi pred mesiacom som objavila leginy...super vec. Tak sa mi zda, ze kaslem na hanbu, budem si kupovat nohavice aj na gumicku...hlavne, nech je to pohodlne.

stardust
7. srp 2011

a nohavice mi najviac sedia od Ully Poppken...poviem si farbu a velkost, co mi donesie predavacka, to mi aj sedi (na pocudovanie). Za nohavice som este ochotna vyhodit 50 eur, ale za tricka viac ako 25 nie.

stares
7. srp 2011

@mima1983 Tak snad nám to brzy oběma dopadne🙂. Četla jsem tvé předchozí příspěvky a též mám stejné obavy jako ty. Především tu obavu, jak by gynekolog reagoval na moji váhu versus těhotenství. Mám z toho noční můru

darinkazv
7. srp 2011

@elennka ja nemôžem sukne, lebo inak sa mi stehná oderú o seba. často až do krvi. ale dosť ma aj rozširujú zbytočne sukne. a snažím sa nosiť tričká a blúzky také stiahnuté pod prsiami, lebo veľké prsia mi to potom odtláčajú a rozširuje ma to. takto vidno, čo sú prsia a čo brucho. aj keď často počúvam otázky, či som tehotná, keď mám také oblečenie, ale je mi to jedno. radšej to, ako pohľady na sud 😀

@stardust ja sa neodvážim legíny obliecť ☹

elennka
7. srp 2011

@darinkazv no mě už pustili i v tramvaji sednout.. že mám bříško (to když mě bolí záda..), ale beru to s úsměvem 🙂

darinkazv
7. srp 2011

@stares ahojky. ja som si vypočula od gynekologičky pri prvom tehu, keď som vážila na začiatku 85kg. tá mi čistila žalúdok. a teraz, keď mám 98kg a aj keď som zmenila dr. tak aj tak mám obavy z jej reakcie na tehu a moju váhu. ale kašlať na ňu. 😝

@stardust to ja až do takých výšok nejdem. finančne ma to nepustí. ja za nohavice max 12eur a tričká do 10eur. väčšinou frčím na výpredajoch. teraz boli super v tescu, tak tam som si to užila. 🙂

stardust
7. srp 2011

@darinkazv ani s dlhym trickom? S trickom nad zadok by som sa hanbila ako pes na ulici, ale s dlhsim to ide.

darinkazv
7. srp 2011

@elennka tak občas sú tie kilečká aj na prospech 😀 aspoň si sadneš v preplnenej verejnej doprave 😀

darinkazv
7. srp 2011

@stardust ja práveže nosím trička nad zadok. lebo dlhšie ma rozširujú 🤐

stardust
7. srp 2011

@darinkazv ked som bola v SR, chcela som si aj nieco poriadit v Tescu, ale tam vedu len do 46tky velkosti. Ale nadavam na tie nechutne vysoke ceny pre obezne zeny...chlapi tolko platit nemusia!!!

elennka
7. srp 2011

já nakupuju hodně přes bazárky a aukce nebo ve slevách třeba CaA, Mark a Spencer apod.. a něco jsem dostala i od kamarádky, co zhubla 33 kg...
a občas u vietnamců.. (už mám odkzkoušené kamenné obchody..)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru