Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

milla2012
15. únor 2012

@vi3ka I s tak vysokou vahou, jako jsem psala vys, jsem otehotnela hned druhy cyklus 🙂 Mam kamaradku, ktera je take silna a prvni miminko (uz byla po tricitce) se jim podarilo rychle, maji krasnou sikovnou holcicku, druhe se jim nedari, ale ona je to byvala spoluzacka, roli tedy muze hrat jak vaha tak vek. Preju ti, at se vam brzy zadari 🙂

mercymay
16. únor 2012

A zase zelam dobre ranko... 🙂 teda ja uz dnen. U nas do rana napadlo novych 10 cm snehu, ako ste na tom vy? Rano som mala rozcvicku pred firmou s lopatou v ruke.

stardust
16. únor 2012

U nas sa oteplilo, boze chran, aby napadol este sneh! Mesto nas preradilo do siedmej kategorie, cize sneh si musime odhrnat sami nielen z chodnika, ale aj z cesty 😠 😒

mercymay
16. únor 2012

@stardust este aj z cesty? Fasa....

stardust
16. únor 2012

@mercymay hej 🙄 🙄 zijeme desat minut autom od centra v jednom meste, ktore patri do nemeckej top dvadsiatky miest a z radnice dostaneme echo, ze byvame na dedine...a teda nam tu nic poriadne ani nezabezpecuju. Odvoz odpadkov len raz za dva tyzdne, sneh odhrnanie nam tu nerobia...grrrr.Zlate Slovensko!

mercymay
17. únor 2012

Aaa do tretice vsetko dobre, cize dobr ranko... 🙂)) jak to ze som tu furt prva? 🙂)

bbubinkaa
17. únor 2012

@mercymay jasne..nemozes spavat :DDD

mercymay
17. únor 2012

@bbubinkaa akoze o pol deviatej ze by som este mala byt v posteli? Nesranduj... 🙂

bbubinkaa
17. únor 2012

@mercymay ani ja nie som velky spachtos... 🙂 ale ty chodis do prace, ze? ja mam kludovy rezim...

jancaroj
17. únor 2012

ahoj,jsem tu nová,právě jsem dostala odkaz na tuto stránku a myslím že sem si našla i sekci do které spadám 🙂

jancaroj
17. únor 2012

můžu se zeptat jak dlouho jste pracovali?já jsem 5 den doma a nikdy bych nevěřila že mi ta práce bude chybět,hrozně se doma nudim,představa že by mi bylo špatně a musela sem být doma hned od začátku,no nic moc 😕

milla2012
17. únor 2012

@jancaroj janco necele tri mesice az pak jsem sla na riziko - v praci hodne stresu, skoro kazdy den prescas

milla2012
17. únor 2012

preju vsem pohoda vikend 🙂

rejocka
18. únor 2012

ahojte dievčatá rda by som sa pridala 🙂 čakáme naše tretie dieťatko 🙂 pri Dominkovi som mala váhu 65kg-pri pôrode 73kg,potom s Dávidkom 73kg a pri pôrode 82kg,takže teraz mám takú váhu ako keď som rodila a to som ešte len na začiatku,ale to teraz nebudem riešiť,najdôležitejšie je aby bolo všetko v poriadku.Je pravda,že si neviem kúpiť poriadne nohavice ani tepláky,všetko mi je také obtiahnuté,darmo tam je XL,XXl 😉

gabadan
18. únor 2012

@milla2012 to je mi velice líto!
U druhého dítěte jsem nastupovala do těhotenství se 112, rodila se 136 - vše bez problémů 🙂
Taky mi před druhým doktorka říkala, že mám o 40% nižší šanci otěhotnět, než hubená - opět nebyl problém!

Člověk nechce být tlustý, ale určitě to není takový handicap, jak všude píšou.
Tak ať se zadaří!

stardust
18. únor 2012

@rejocka uz si skusala chlapske veci, na tych az tak vyrobcovia nesetria s materialom ako u zien.

rejocka
18. únor 2012

@stardust mne tam nesedi ten strih,taka bublina sa mi tam v predu spraví a taký vysoký sed tam je 😉

stardust
18. únor 2012

@rejocka zavisi od konkretneho strihu a kusu oblecenia, v pripade nudze je vzdy lepsie nosit kludne aj manzelovu bundu ako chodit vysokotehotna po vonku vo svetri, lebo si neviem kupit ziadnu zensku bundu.

rejocka
18. únor 2012

@stardust ja nemám problém s vrchom,to mám aj tričká aj mikiny,len nohavice,mám sice jedny tehu,no tie sú ešte dosť veľké,normálne rifle,tie sa bojím,aby netlačili bábatko keď si sadnem,tak mám jedny take adidas tepláky tak v tom chodím zatiaľ 😉

stardust
18. únor 2012

@rejocka v tehotnosti sa daju nosit aj normalne nohavice pod bruskom...ale to urcite vies, ved cakas tretie dietatko 🙂 Aku mas teraz konfekcnu velkost? Ak do 48, tak si lahko kupis tehotenske nohavice..

rejocka
18. únor 2012

@stardust tehotenské nohavice-rifle už mám,no sú mi ešte volné,no moje normálne nohavice teda nezapnem pod bruškom,v predošlých tehotenstvách som problém nemala,mala som menšiu hmotnosť,no možno som bola teraz v nesprávnych obchodoch,som PN,tak veľa času ani chuti behať po obchodoch nemám 🙂

lucka_1983
19. únor 2012

Ahoj holky, já mám taky velikost XXL, jsem v 15tt a vážím 95kg, začínala jsem na 93kg, takže zatím jen dvě kila a to proto je to fakt, že jím, ale chci se zeptat, kdy jste poprvé, ty ženy co jsou váhově podobně jako já, cítili pohyby, bojím se abych dřív neporodila, než cítila pohyby přes tu vrstvu tuku... 🙂 díky za reakce 🙂

mimisek12
19. únor 2012

Ahoj holky, protože sama jsem hledala inspiraci na těchto stránkách, kde sehnat těhu maxi oblečení, tak teď píšu rovnou sem. Kdo by měl zájem o těhotenské kalhoty černé super materiál, krásně seděli - měla jsem je jen dvakrát na sobě, dále těhotenské rifle vel.50 nošené 1 měsíc, pak jedny těhu kalhoty z HM vel. XL, pak mám ještě krátké a dlouhé leginy z Litexu, ty jsou nošené více, ale pěkné. Mám i nějaké tuniky, rodila jsem dříve a nestihla nic unosit. V případě zájmu o cokoliv písněte do IP, přeměřím a domluvíme se.

kosticka32
19. únor 2012

@lucka_1983 tak to jsme na tom váhově stejně,teda já už jdu do finále a mám rovnejch 100 takže paráda a musim říct že jsem se cpala,pohyby ucítíš jen já si nevzpomenu kdy jsem cítila já ☹ asi něco po 18tt zhruba a neboj určitě neporodíš dřív 😉

pejullka
20. únor 2012

@lucka_1983 já mám ještě víc a cítila jsem pohyby od 16 tt, ale je to druhé dítě, u prvního jsem je cítila ve 20 tt🙂

finezuza
20. únor 2012

@lucka_1983 nebude to váhou, já měla o 10 kg míň než ty, začala jsem přibírat až po 20 týdnu a zhruba okolo 20 týdne jsem poprvé cítila jemné pohyby, taky jsem měla strach, že to snad nikdy nepřijde🙂 Teď se hemží pořád 🙂

mercymay
21. únor 2012

Bre ranko vsetkym tehulkam, ako sa dnes mate? 🙂

terez24
21. únor 2012

tehulky - baculky. Kedy vam zacalo byt vidno, ze rastie brusko? 🙂
Ja mam 74 kg (dost vela aj na nohach) a len tak ma zaujima, ze kedy mi zacne byt vidno brusko. Vraj az tak v 20tom tyzdni?
Dakujem 🙂

keenfan
21. únor 2012

@terez24 ahoj, mne pri malo zacalo byt vidno okolo stvrteho mesiaca-presne neviem, ale mylsim ze tak okolo 14.-15.tyzdna uz ano 🙂

beruska81
21. únor 2012

Ahoj holky ráda bych se vás zeptala jestli jste byly na screeningu v 1. trimestru a vyšel někomu pozitivně kvůli váhy?
Děkuji za odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru