Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

hankar20
30. črc 2012

Já jdu k Dr. až 8.8. na cukrovku jak je ten test...už jednou sem jí říkala jak vypadala naše konzultace v Gennetu ohledně toho co v těhu podniknout a jak mě tam jejich lékařka doslova nutila jít na potrat a samé invazivní zásahy...ale tohle je moc...silně pochybuju, že tam ještě někdy někoho pošle, to už radši do podolí nebo jinam...musim podotknout, že má paní doktorka pracuje v mnohem lepší společnosti než je Gennet kam lidé cpou miliony a ne deseti tisíce jako sem...tohle je šílený, maminky sem jdou kvůli tomu že nemohou mít děti nebo jestli nejsou nemocné a oni je svým přístupem snad o to štěstí chtěj připravit...Manžel se drží aby nepodal žalobu

aaa
30. črc 2012

@ebsian Taky jsem tam odešla se zprávou, že špatná viditelnost 😠 . Přitom na UTZ u mého doktora je malé vidět normálně a mnohem lépe než v Gennetu. Nějaké extra špeky nemám, nejsem teda huběňour, mám též velikost 42. Já si tam vyslechla i komentáře ki věku 😒

aaa
30. črc 2012

@hankar20 Na tvém místě bych si minimálně stěžovala. Vyfotila modřiny, co ti udělala... Tohle si určitě nemusíme nechat líbit. Já měla jít původně na velký UTZ do Krče, ale měli plno, dělají to tam jen jednou týdně.

hankar20
30. črc 2012

@ebsian Já před 5 lety byla kandidátkou na reprezentaci za česko v sjezdu na lyžích, nikdy sem neměla problém s břichem a nemít velká prsa mám taky vel.42... Je mi hrozně ouzko nevím co mám dělat :(

ebsian
30. črc 2012

@aaa Přitom je zajímavé, že ve 13t na screeningu byla vidět nádherně..Hm, tak kde je chyba, když jsem od té doby spíš zhubla 😀 😀 Nevím, jestli tím ale myslela to, že se malá nechtěla spíš otočit, protože vše poměřila, ale zádíčka ji nechtěla prostě ukázat..Fakt nevím jak to myslela, když to bylo dle mě krásně vidět všecko. No ale i tak, aby se pohla, tak mi bubnovala sondou do břicha 😠 😠
Chudáci mimča a naše močáky. 😝

hankar20
30. črc 2012

@aaa Budu si stěžovat u své lékařky a ta to s mámou probere s ředitelem společnosti ve které jsem registrovaná a přinejhorším pojedem za chvilku s mužem na Bulovku ta je od našeho domu nejblíž :((

ebsian
30. črc 2012

@hankar20 Já tě vidím v albu na fotce a rozhodně nevypadáš na to, co ti doktorka kafrala..Tak nevím, o co jim jde. Já než zhubla jsem v srpnu vážila 115kg a vel. 52 jsem měla a to jsem byla špek, ty nejsi teda..Nevím, co by tehdy řekli mě jako! 😠

aaa
30. črc 2012

@ebsian
@hankar20 V Gennetu nakrkli i prcka, celý den mě pak zběsile kopal 😅 . Já jsem normálně docela držka, nenechám si moc líbit, ale odsud jsem šla jak zpráskanej pes... Luxusní prostředí, ale přístup na ránu 😒 . Ta Bulovka by možná nebyla od věci, aby se podívali, jestli je malá v pohodě.

ebsian
30. črc 2012

@hankar20 Jo, protože takový přístup nemá obdoby jako. Silně mi připomíná moji internistku, která se mnou jedná krásně až od váhy 90kg a míň..teď u 77kilech se rozplývá, ale do té doby?? Jsem si vyslechla.. 😖 Nakonec mě nutí k přibrání, protože jsem otěhotněla s váhou kolem 80kg a možná lehce nad 80kg a pak to šlo pořád dolů..a teď zas, když mi bylo blbě 2 dny. Tak už minule kafrala, že v 6. měsíci bych aspoň kilčo měla už přibrat, že hubnou jen anorektičky. 😢 Mně to najednou nejde, ač břicho roste, ale doplnila mi hormony na šž a zrychlilo se spalování a ona se tomu diví. Jím dost.
Jinak jdu na utz ještě se srdíčkem mimča 8.8. ve 22t. Tak to nepodcením a dám si kafe. Radši. 😉

ebsian
30. črc 2012

@aaa To maj naschvál, kéž by je kopl 😀 😀 😀 Aby viděli!

hankar20
30. črc 2012

@ebsian před těhu jsem měla 118 ted po prozvraceném 3 měsíci mám 109,5..kalhoty mám velikost 44-46 trika to samé..před 5 lety max. váha 60kg, něco na mě zbylo ze svaloviny po lyžování, ale ideální to není, ale aby mi někdo ubližoval??? Mamka když mě čekala tak jí tohle nikdo nedělal a to měla 150kg a i jiným baculkám které jsou na tom hůř, alespoň na bříšku tak to nezažili a já se mohu jen strachovat co bude tedka dál když to tak bolí a to znám bolesti vykloubených kolen a jiných částí z lyžování...

ebsian
30. črc 2012

@hankar20 Jo a kozy mám taky jak vozy 😀 😀 😀

ebsian
30. črc 2012

@hankar20 Ale ty nevypadáš na tu váhu..řekla bych ti míň.

hankar20
30. črc 2012

@ebsian A sehnala jsi kojící a těhu podprdu na ně? Já zatím ne:(

hankar20
30. črc 2012

@ebsian Děkuju🙂

aaa
30. črc 2012

@ebsian Já přibrala jen 4 kila a zkraje jsem taky hubla 🙂 . Začínala jsem na 85 kg. Máš pravdu, nakopat by potřebovali 😀 . O kozách ani nemluv 😀 😀 😀

ebsian
30. črc 2012

@hankar20 Nemám, zatím klasické s kosticema a sportovní, ale prsisjka už těžknou, musím něco klofnout. 😀 😀

ebsian
30. črc 2012

@aaa Jako na gyndě to bere, že jsem zhubla 40 kilo a než se to ustálí..přerušila jsem dietu jenom kvůli těhu, i to těhotenství bylo pro mě překvapující šok..ale prostě dřív jsem chtěla mimčo a nešlo to s tou váhou a cysty a šž snížená funkce, tak prostě člověk vše změní, ale na gyndě to bere, že ta váha po té 3/4 roční dietě se neustálí jen tak, ale internistka mi říká, že už musím nabrat..tak asi se snažím, že ale najednou to nějak nejde. ☹
Po té dietě jsem měla prsa menší, ale v těhu zas jsou zpět koziska 😀 😀 😀

aaa
30. črc 2012

@ebsian To je dobrý, já taky začala z hubnutím, přihlásila jsem se do programu a pak jsem zjistila, že jsem těhotná 😀 . Cvičit chodím dál, ale jen lehce, protože mě bolí záda a jeden z důvodů jsou právě velká prsa. Pořídit si prádlo, které sedí, je investice jako prase 😅

hankar20
30. črc 2012

@aaa
@ebsian Děvčata já ji musím sehnat do týdne jinak my ta prsa snad upadnou - nyní mám 85G (a začínám mít mlezivo, takže opravdu akutní) když seženu tak vám písnu kde 🙂

aaa
30. črc 2012

@hankar20 To určitě písni. Mně zatím (naštěstí 😀 ) nerostou. Měla jsem a mám 75G a větší fááákt nechci 😀

hankar20
30. črc 2012

@aaa To já taky nechci 🙂 a když si vezmu kolik ženskejch za to dává ty nehorázný prachy aby je mělo xD

terunka88
30. črc 2012

Ahoj holky..taky mám problém s většíma prsama a to ani nejsem těhotná 😀
Podprsenky si kupuju jen z Anglie, protože tady v Česku je prostě nemaj 😀 Super je brastop.com, podprsenky tam stojej kolem 400-1000 Kč, záleží kdo má jak jaký požadavky a zda je třeba nějaká akce 🙂 Musíme ale říct, že podprsenky jsou fakt kvalitní a vydrží. Koukám, že tam mají i kojící podprsenky, konkrétně tady: http://brastop.com/maternity-nursing-bras.aspx
CO JE ALE DŮLEŽITÉ - znovu si přeměřte velikost pod prsy a přes prsa a zadejte do tohoto kalkulátoru http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/ to vám vyplivne vaše správné číslo. V dnešní době je totiž trend nosit velké obvody a malé košíčky, přitom by to mělo být naopak. Já třeba mívala 85 nebo 90 F a podle toho kalkulátoru mám 80H. Objednala jsem podle této velikosti a podprsenka sedí krásně, konečně mám oporu a košíčky akorát. Samozřejmě se někdy může stát, že velikost nesedne, každá značka je taky jiná, ale vyměnení za jinou velikost je maličkost 😉
Jinak koukám, že tam mají zrovna akci na poštovné - 2.95 liber, což je super 🙂

evikj33
30. črc 2012

Ahoj holky @hankar20 @aaa No teda hororovej zážitek 😠 asi bych se neudržela,to američanky by asi nerodily dle jejich parametru.Ja byla na screningu v Porubě ve fakultce,také mám horší viditelnost,ale né pro tlouštku,ale mám plastyku břišní stěny po prvním porodu tak je to skrz jizvu,dr.byla moc milá a hodná a jdu knim zas ve 20tt a snad bude vědět i pohlaví.Navíc hodnotila dvě miminka a zvládla to cca za30min.Krom nosních kustek a kolika cevní pupečník má mimi A,nam poměřila vše.Bez komentářu na postavu nebo věk.Po stimulce jsem vážila 94 a za dobu těhu jsem na 88kg,takže taky žádnej hubenour.Podprdy jsem kupovala v Triole,ale kojo ani těhu jsem na stránkach nenašla. ☹ Taky budu muset pořešit,nejsem mega prsatice ale nějak se pomalu nemužu směstnat do podprd(85-C)tuším.

oktarina
31. črc 2012

@ebsian mě řekla dr ode dveří, že á, tady to bude horší viditelnost... halt, jak tam vleze nkdo přes 50 kg, tak asi horší viditelnost automaticky... a další průser, i po kafi se miminko ne a ne otočit, furt bylo zádíčky, takže jsem ještě byla obviněná, že jsem si nedala kafe a neběhala kolem nemocnice... ☹

oktarina
31. črc 2012

@terunka88 dík za odkaz, já mívala před těhu 85C a te´d se mi zvětši obvod na 90 (mimčo se tlačí na orgány, ty se posouvají)... a přesto mi vyšlo v kalkulátoru 80GG. Sedí mi teď 85E nebo F, musím přiznat, že mě to udivilo, 80 by mě teď fakt škrtila, a GG košíček jsem si ještě nezkoušela 😉 Ale předpokládám, že to mají natypované na svou kolekci.

terunka88
31. črc 2012

@oktarina No, jasně, že to ze začátku trochu škrtí, protože na to není člověk zvyklej..ale za chvíli podprsenka stejně trochu povolí a hlavně je to uplně něco jinýho, když má člověk takovou oporu, tak ho pak ani nebolí záda, atd..Pokud si myslíš, že by tě škrtila 80, tak zkus 85 G, to by mělo být správná velikost 😉 A uvidíš.

Jinak super stránka je i http://www.spravnapodprsenka.cz/ kde jsou články i videa, jak by měla podprsenka padnout, na co dát pozor atd., různé recenze, návody.. A koukám, že od zítra otevírají i e-shop, takžeje možnost koupit podprsenky i tam 😉

oktarina
31. črc 2012

@terunka88 jo tak s bolestma zad si mi kápla do noty! Hlavně posledních 14 dnů je to "lahoda". Tak že by to bylo tou váhou předností? Napravím a pokusd přejde, poreferuju 🙂 E-shop u mě nehrozí, já jsem ten tip, co musí mít vše vyzkoušené 🙂

terunka88
31. črc 2012

@oktarina Myslím, že určitě, základem je opravdu pevná opora, která ti prsa drží a to je právě ten obvod.Pokud není pevný, tak zafunguje gravitace 😉 Pardon, neotevírají obchod, ale kamennou prodejnu, v Praze. Info je na těch stránkách. Určitě zkus tu 85 G, důležitý je si taky podprsenku zapnout na poslední nejvolnější háček, časem se přeci jen vytahá, tak ať pak můžeš ještě dotahovat háčkama 😉 A tady je dobrý se podívat, jak by měla podprsenka správně sedět, to je taky na těch stránkách.
Tady ještě nějaké články k tématu: http://www.spravnapodprsenka.cz/clanky/maminky-...

hankar20
1. srp 2012

@terunka88 Holka ještě že tu házíš super odkazy, takhle si sjedu zejtra pro podprdu 5 zastávek a jsem na Palmovce🙂)))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru