Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

1velrybka
5. pro 2013

@kettm Tak to je docela sranda, že nakonec to vypadá na holčičku 🙂 A těch 9 kg, to není zase tak moc, si myslím.

maaky
5. pro 2013

@inngrid zalezi na tom jaky chleba

inngrid
5. pro 2013

@maaky ja pečiem domáci kváskový

maaky
5. pro 2013

@inngrid ten vůbec neznam , jim ted jenom zitny - moskvu tak se docela drzim na hodnotách co mam , ale tak strasne bych si dala ovocny kolac

inngrid
5. pro 2013

@maaky kvasok je vlastné zitná muka a voda - ale dalšia muka je normal hladká ale neni tam drozdie
dnes ma nejako všetko začína boliet

maaky
5. pro 2013

@inngrid nejhorsi je ta bila mouka

inngrid
5. pro 2013

@maaky tak ja sem tam aj spaldu robím aj tak ale mm moc nechutí
a ty ako sa citiš hrozne ma bedra dnes bolia teba nebolievali?

emilly
5. pro 2013

Baby mozem sa opytat kolko kg ste mali ked ste otehotneli? Nejako sa nam nedari a mozno je pricinou aj nejake to kg naviac

maaky
5. pro 2013

@emilly ja jsem mela 124 kg

emilly
5. pro 2013

@maaky dakujem pken za odpoved a nech vsetko dopadne tak ako ma 🙂

1velrybka
6. pro 2013

@emilly 81 kg

inngrid
6. pro 2013

@emilly nemyslim si nam sa zadarilo hned a tiez mam nadvahu a riadnu takze to len píšu a tiez nie som najmladšia je to individálne 🙂 kolko sa snazíte?

maaky
6. pro 2013

@emilly podle me ono to nebude v kilech protože se podivej kolik i normalne vazicich zen ma problemi s otehotnenim , největší problém je podle me hlava pokud ovšem není nejaky medicinsky problém

kozinka3
6. pro 2013

Tak tak... taky si myslím že jediný problém je hlava ... když nejde o zdravotní komplikace ..
my se o první kočičku snažili skoro rok... ale měla jsem to v hlavě... strašně jsem chtěla mimi 🙂 (ale i tak mi to přijde v pohodě.. jednalo se o nějakých 10 cyklů) a o druhou kočičku jsme se snažili 4 cykly 🙂 protože jsem na to už netlačila 😀

1velrybka
6. pro 2013

Já si myslím, že i ta vysoká váha může být jedna z příčin. Představuju si to jako takovou skládačku - jeden dílek je vysoká váha, jeden dílek třeba jiný problém, pak další atd.... a když se to nasčítá, tak ta možnost otěhotnět je prostě výrazně nižší. Taky záleží, jak moc vysoká ta váha je.

1velrybka
6. pro 2013

@kozinka3
@maaky Holky, je možné, že cítím pohyby nějak hodně nízko?? Jak jsem před týdnem psala, že cítím kus pod pupíkem nějaké jemné škubání, tak to cítím výrazněji a častěji, takže to snad pohyby budou. Akorát poslední dny to občas cítím úplně dole - až někde tam, kde začíná růst ochlupení - není to moc nízko??? Někdy to cítím kosek (tak 3 cm) pod pupíkem, to asi je normální, ale tak nízko??

maaky
6. pro 2013

@1velrybka ti prcek plavci kde chce 🙂 asi problém by bylo kdyby si tam mela krece

1velrybka
6. pro 2013

@maaky Ne, křeče nemám, jen občas mě lehounce pobolívá v místech vaječníků, ale fakt jen slabě. Víš co, já jsem narazila na diskuzi, kde řeší problém, když se mimčo tlačí ven moc brzy, tak jsem si zase našla další důvod k obavám.

Teda včera jsem ležela na gauči a když jsem vstávala, tak mě šílně píchlo z boku v břiše (ale někde ve výšce nad pupíkem), jen jednorázově, pak to bylo ok. A pak ještě trochu v noci, když jsem se přetáčela z boku na bok.

maaky
6. pro 2013

@1velrybka necti diskuse s problemama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kettm
6. pro 2013

@emilly u prvního 85, u druhého tak 107, první po 3 měsících snažení, druhé po roce, ale tam to bylo hodně o psychice. Znám hoooodně silných ženských co otěhotněli na poprvé nebo tak do 3 měsíců.

1velrybka
6. pro 2013

@maaky Nečtu, tohle byla náhoda, netušila jsem, co bude obsahem.

maaky
6. pro 2013

@1velrybka jak znam samu sebe tak na nahody neverim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

1velrybka
6. pro 2013

@maaky 🙂 Já jsem si všechny negativní diskuze zakázala, ale jen tak jsem si pročítala různé diskuze, už nevím přesný název a řešily tam holky právě tohle...ale z názvu diskuze to jasné nebylo, tak proto. Tak je to normální, že i pohyby můžou být takhle dole, aniž by to něčemu vadilo?

inngrid
6. pro 2013

zajtra začíname 8tt pfuj pfuj nech je úspešný ako tie pred name!!! v 9tt ideme k lekárovi jupííííííííí

maaky
6. pro 2013

@1velrybka jasne ze muzou a jsou takel dole 🙂

monik13
7. pro 2013

Ahoj holky, Tak já včera kontrola. vše v pořádku už máme 5cm. další kontrola až za měsíc 6.1. no ale ještě 16.12 mě čeká screening UTZ. tak snad budeme v pořádku. Přikládám včerejší fotečku, ale už mi dělala utz přez břícho a není to moc vidět...

inngrid
7. pro 2013

@monik13 takze v 14tt ti bude robiť prvý screening?

kozinka3
8. pro 2013

@1velrybka Ahojky 🙂 jasnééé 🙂 děloha je ještě maličká .. a je docela nízko 🙂 později jak se začne zvětšovat ucítíš pohyby víš a víš.. až úplně pod prsama 🙂 Je fajn že už je cítíš a jsi klidnější .-)

kozinka3
8. pro 2013

@monik13 No super že je vše ok 🙂 5cm štěstí 🙂 to je krásnéééé 🙂 a foto super 🙂 náhodou jde to vidět 🙂 a čučím že ti to dělala přes břicho.. mě u obou dětí až ve 20tt dělal přes břicho 🙂
Já jdu na kontrolu v úterý... to bude náš poslední ultrazvuk 🙂 chjoooo 🙂))

monik13
8. pro 2013

@kozinka3 Jakto že na poslední UTZ? to se pak už nedělá??????

@inngrid na ten prvý screening na utz jdu 16.12 a to budu12+5 takže 13tý týden..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru