Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lenushka058
6. únor 2014

Ahojte baby, ja síce tehulka nie som ale snažilka a teda snažilka xxl 😀 mňa by zaujímalo, či je na vás vidno pri pár kilečkách na vyše ako vám rastie bruško. Ja už teraz mám brušisko, ktoré vyzerá na taký 6 mesiac a neviem, si predstaviť ako budem vyzerať keď otehotniem 😀 😀

cecilka88
6. únor 2014

@lenushka058 tak mne obe moje deti čučali volakde zalezené 😀 , rodiť som išla s takým 6 mesačným bruchom 😉 , a teraz 15 tt. a nič nevidno teda iba slaninu 😀

honeypet
6. únor 2014

@lenushka058 špíčky jsem měla i před otěhotněním, ale volila jsem oblečení tak, aby se to opticky schovalo. Díky těhotenství jsem pár kilo shodila a bříško je na mně vidět a je to klasické těhu bříško a jsem na něj moc pyšná. Konečně nemusím ten svůj pupek nijak maskovat a hrdě ho vystavuju.

inngrid
6. únor 2014

tehulky kedy vam začalo byt vidiet tehu bruško? v ktorom tt ?

monik13
6. únor 2014

@honeypet zeptám se co nakážou držet mě za dietu, když já pečivo nejím vubec, jen křehký plátky, nejím uzeninu,nejim sladký... nesladím. piju jen neperlivou vodu..
Já se teda ptám preventivně, ještě jsem na cukru nebyla,ale je mi jasný jak to dopadne..
jsem na tuto stravu už zvyklá od doby co mám bandáž..

ejdzi
7. únor 2014

Ahojte, no ja dufam, ze u mna cukrovkove testy dopadnu dobre. Pri prvom mimi boli v poriadku. Teraz dokonca mam taky stav, ze sa na sladke nemozem ani pozriet. Toto keby mi vydrzalo aj po porode, tak este nakoniec aj stihla budem 😎

velkaverca
7. únor 2014

Hojky těhulky, nevím, jak je to možné ale přibrala jsem už 6 kg a to jsem v 17 týdnu. Jím normálně, nepřejídám se, asi mi chybí pohyb jsem od prosince doma. Jak na tom jste zatím vy?

ejdzi
7. únor 2014

@velkaverca ja chvalabohu zatial chudnem, a pritom jem dost casto, ale je pravda, ze pomenej, lebo mi je zle non-stop a vzdy zaberie, ked sa trocha najem. Ale podla mna je to individualne.

ejdzi
7. únor 2014

@velkaverca jaj a este som zabudla,ze pohyb zatial teda nic moc, lebo ja som nejaka cela unavena stale, aj vcera som uz o osmej bola v posteli. Mam pocit, ze posledny mesiac pokial nie som zrovna v praci, tak spim.

ynett
7. únor 2014

@lenushka058 ja presne ako @honeypet píše, tiež je mi vidieť štandardné tehu bruško od cca 20 tt a konečne sa za brucho nehanbím a hrdo vystavujem 🙂 😀

ynett
7. únor 2014

@velkaverca tak každá sme iná, ja som schudla 3 kg a následne naspäť pribrala. pred tehu som mala 90 a teraz mám 90,7, takže som pribrala 3,7 kg. teraz mi zistili tehu cukrovku tak rátam, že už nejako extrémne priberať nebudem kedže si musím odpustiť moje obľúbené sladkosti 🙂 teda dúfam, že to tak bude 😉

lenushka058
7. únor 2014

@ynett
@honeypet
@cecilka88 ďakujem vám baby, dúfam, že bude aj mne vidieť bruško aby som ho mohla hrdo vystavovať 🙂 len fotky ako rastie asi nebudú 😀

honeypet
7. únor 2014

@lenushka058 taky žádnou fotku nemám. Možná nějakou pořídím až před porodem, ale ještě uvidíme. "Švagrová" nás tlačí do profi fotek, ale já nějak nemám potřebu. Shodli jsme se s přítelem, že pak chceme profi fotky až s malinkou, jako rodina. To je pro nás důležitější.

ynett
8. únor 2014

@lenushka058 neboj bude 🙂 ja tiež nejako nefotím. akurát raz čo som posielala sestre lebo žije v čechách, ale plánovane si to nedokumentujem 🙂 skôr ako píše @honeypet by som potom chcela profi fotky s našim malým krpcom 🙂

velkaverca
9. únor 2014

Hojky holky, už jste něco kupovaly těm našim mrňouskům?
Já jsem neodolala a mám doma dvě bodíčka. 🙂

inngrid
10. únor 2014

@velkaverca Ja mam body capičku, svetrik , deku a 5 ponoziek uff ale toho máme 🙂

inngrid
10. únor 2014

Dobre rano dievcence ,

tak tento týžden nás čaká odbery u nefrologáa, objednanie sa k zubárovi - navsteva internistu a vysledky z genetiky tak drzte palce určite budeme z toho v piatok unavení 🙂

btw 17tt a +1kg teším sa z toho len ench to takto ide pomalinky dalej ale bruško rastie 🙂

honeypet
10. únor 2014

@velkaverca přiznám se, že první věcičky jsem kupovala už snad v 11-12tt. Ještě jsem nevěděla co to bude, takže neutrál. A kupovala jsem proto, že v Lidlu měli akci na krásný věci a bylo mi líto to nevyužít. Jinak další jsem pořizovala až po 20tt a dokupuji tento měsíc pár drobností, co při praní zjišťuju, že chybí.

velkaverca
10. únor 2014

@inngrid
@honeypet

Tak to jsem ráda, že neblázním. Spíš jde asi o ten vnitřní pocit, že už by se něco mohlo dít a možná si i tím potvrzuju, že všechno bude v pořádku a mimís se mě bude držet zuby nehty. 🙂

7danka7
10. únor 2014

@velkaverca ja mam doma uz vacsinu vybavy 🙂 som neodolala

velkaverca
10. únor 2014

@7danka7
Zatím nakupovací manii odolávám, ale nevím, jak dlouho 😀

7danka7
10. únor 2014

@velkaverca ja mam uz postielku, kociarik, koopu oblecenia a nejake tri hracky, veci do porodnice, mam aj pampersky lebo mali na ne velmi dobru akciu a flasky a dudliky 🙂

monik13
10. únor 2014

Ahoj děvčátka... Jak se máte?? Mě je celkem fájn ,akorád to spaní, to mě teda pěkně se*e. Nemužu usnout a v noci se převaluju a probudím se a třeba dvě hodiny né a né zase zabrat. Jinak já už něco kupuju a hlevně mám toho dost od kamarádek. Jinak jsem si koupila asi 15 bavlněných plínek, jedny pemprsky ..

inngrid
10. únor 2014

@monik13 jéééééééj to sú krásne bodyčka uzasne !!!! super 🙂 treba si urobiť radosť 🙂

velkaverca
10. únor 2014

@monik13 Krásný šmoulí mánie!!! Já jsem byla včera v Tescu a měli tam krásné sady 5 krát body s medvídkem Pú asi za 350 korun, zatím jsem ale odolala, přece je jenom asi brzy, ale až budu mít ve 20 týdnu po velkém ultrazvuku a bude všechno v pořádku, tak vezmu obchody útokem. Jenom nevím, kde na to vezmu 😀

monik13
10. únor 2014

@velkaverca já měla právě po velkým UTZ, který dopadl dobře🙂 tak jsem musela🙂)

ynett
10. únor 2014

@velkaverca no co sa týka oblečenia tak to už mám takmer všetko čo som chcela - bodyčka, dupačky, košielky, polodupačky, ponožky, čiapočky, svetríky, spacie vaky, zavinovačku, deku. 🙂 mne takto šiblo pred dvoma týždnami 🙂

ynett
10. únor 2014

@inngrid držím palčoky.

k zubárovi sa konečne musím aj ja objednať, ešte som tam nebola 😉

ynett
10. únor 2014

@7danka7 fíiíííha to si stihla už poriadne nakúpiť. mna najvačšie nákupy čakajú tak o mesiac, plánujem v marci začať 🙂

inngrid
10. únor 2014

@ynett ani ja nie a to ma tak 2 tyzdne dozadu boleli dasna tak chcem ist pre istotu 🙂

ynett
10. únor 2014

@monik13 júúúj tie sú krásne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru