Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lubika2
15. dub 2009

Ahojte babulky baculky , tak ja by som sa rada pripojila s mojimi kileckami, 😉 , mam 172 cm , normalne som mavala kedysi 65 kg vzdy tak pri sebe som bola az som sa dostala postupom par rokov na 73 , a potom som po par mes iacoch doma bez prace pribrala na 80 a teda teraz som po 2 spontannych potratoch tehotna v 8+5 tt velmi sa vytesujem aj obavam ale aj ked dorazim na 100 bude mi to jedno pretoze jedna sa mi o jedine nech je babatko a nech je zdrave . som rada ze je tu aj pre bacule debatka . Inak raz som citala , ze viete aj ked je zena pri sebe najviac je nachytane slaninky na brusku? aby ochranila priroda potomkov ja sa tym utesujem a aspon mu nebude zimka 😀 ,zdravim vas vsetky aprajem vsetko dobre v tehulkovani .

macalc
16. dub 2009

Zuzkaaa. No nejak tak to bude velky bracho bude mat po toklych rokoch surodenca zatial to este ani tak nevnima len sa vipytuje ze kedy budem mat velke brucho a tak uz sme si vybrali aj kocik ale este chceme pockat s kupov bo vies v rodine su povercive osoby takze este cakame.

adelinka
16. dub 2009

ahojky holky..
tak ja jsem u mamky a pohodka
petan vcera ujel na motorce snad kilometr..no ze nechodi tak dobre 😅 😕 😀

lubika..ahojky vitam te 😵 😵 😵

zuzkaaaa
16. dub 2009

ahojte babenky....
tak dokina mám za sebou, maličká (dúfam, lebo nám lekár nepotvrdil pohlavie 😠 )má 1710g je všetko ako má, podľa menzesu som 30 týždeň aj 3 dni a podľa veľkosti 31 týždeň, sestrička mi namerala obrovský tlak 150/85 tak mi pohrozili nemocnocou ak sa to do pondelka nezmení, ale ja sa nestresujem lebo viem, že čo mi to spôsobilo, včera sme mali fuj den, boli sme na návšteve u švagrinky a auto sa nám pokazilo tak do 10 večer sme čakali na odťahovku, a potom v noci som ani za svet nevedela zaspať...
takže katckabrcka pohlavie na 100% budem vedieť asi až pri pôrode, jaj a maličká je už otočená smerom dole 😀

kackabrcka
17. dub 2009

zuzkaaaa no ved aj ja az ked porodim ale dufam ze lekar sa nemylil lebo u nas vladne ruzova v skrini.. sa vytesujem lebo som kupila krasne satecky s gatuskami zn. ralph lauren 🙂

jabera
17. dub 2009

ahojte damy a deti!!!
az ododnes mame internet, takze trosku neskor, ale predsa.....
Bart, oficialne Bernard, sa narodil 28. 3. o 3.05 hod., 4210g, 55cm. Bola to rychlovka, aj ked to na moj vkus bolelo trosku viac, nez som si predstavovala.... dufam, ze si niekedy dokazem docitat aspon trosku co sa tu dialo. aspon zakladne info nech mam...

zuzkaaaa
17. dub 2009

ahoj.... gratulujem 😉

kackabrcka
17. dub 2009

jabera gratulujeme .. Bernard bol pekne velky 😉 necha sa vam dari 🤐

jabera
17. dub 2009

dakujem za gratulacie... moc som tu toho nenacitala..... ono to moc to dieta nedovoli.. prave mi chrni na kolenach. kacka, ty uz to mas velmi skoro, ja som rodila na konci 38. tyzdna. citala som, ze si zvazovala, ci mat babo v noci u seba. tam kde som rodila deti na noc brali a mne bolo hrozne bez neho. aj som si to odrevala, ti poviem. poslednu noc som si vybojovala, ze som bola s nim v navstevnej izbe, lebo ho bolelo brusko a ja som si nevedela predstavit ho odlozit... uz som si ho pekne rozmaznala, stale chce byt pri mne..

zuzkaaaa
17. dub 2009

http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-roka?action=p...
baby prosím zahlasujte, toto je náš havo 😉

michala.l
17. dub 2009

zuzkaaa, havinko je zlatunky 🙂 , moj hlas uz ma ...

zuzkaaaa
17. dub 2009

ďakujeme... 😉

juvimail
17. dub 2009

Aj ja sa pridavam k tejto teme, lebo tiez nepatrim k modelkam...brusko som mala aj bez tehotenstva, takze teraz uz len rastie do krasy a konecne ma dovod tam byt 😀 Cakam dvojcatka...ma niektora xxl tehulka skusenost s viacplodovym tehotenstvom a predcasnym porodom, ci donosenim? Dakujem!

michala.l
18. dub 2009

ahoj juvimail, ja sice dvojcata nemam, ale na konci prveho tehu som tak vyzerala :D .... gratulujem, dvojicky su fajn 🙂 ...vies ci budu jednovajecne?

adelinka
18. dub 2009

ahojky jak se mate holky 😵
vidim ze tady mame novou tvar tak ji vitam 😵 😵

kackabrcka
19. dub 2009

vitam juvinail 😉
maminy ako sa mate? aj mne sa to blizi 😀

jabera
19. dub 2009

ahojte baby.

adel ahoj!!! ako petrik, ste zdravi? nestiham vobec docitavat, tak sa pytam...

jaj, dvojicky... vam poviem, teraz mam pocit, ze by som asi uplne padla za vlast, keby som mala bartika dvojmo... chce to moc sil a asi aj pomoci, drzim palce. ale ma to potom aj vyhody, vsetko jednym vrzom a krasne sa spolu vyhraju detuchy... chvilami mam chut odist z domu, hahaha, len mi ho je luto, ze by bol hladny, chudacik.

kacka, pozeram, ze mas problem so spankom, to som aj ja mala, potom som to uz nestihla dospat, jak sa maly narodil. kazdu chvilku ta to caka, drz sa.

kackabrcka
19. dub 2009

ahojte,

jabera no bezne som hore aj od pol 4tej len muzik chrape tak uz nezaspim.. vzdy sa presuniem do detskej a skusam spat ale ked sa nedari vzdam to.. ani to zatial nedospavam cez den lebo sa mi nikdy nechce.. no viem ze ked tu bude sophie tak uz to nedospim asi 😒

marianeta
19. dub 2009

Cavte kocky tehulky a maminky 😀 .

Mam sekundu cas tak vas idem kuk.Citat velmi nemam kedy.
Tak ako sa mi mate?

Zuzi tebe sa to krati uz coskoro budes mamca 😉 .

Jaber gratulujem k synatorovy 🙂 .

Kacka ja som tiez nemohla spavat posledne tyzdne.Ale neriesila som to,aspon som sa tak pripravila na dlhe mesiace nespania 😀 .

Matko uz sam chodi,zboznuje travicku a kazdy den zasa periem lebo sa hoc kde povala no co uz.

Inac Zuzka ten vas havo je zlaty a spava naozaj vsade? Len aby nechodil aj malej do postielky 😉 .Ja som v piatok jedneho z nasich dvoch dala ostrihat,lebo vysavat 10x za den ma uz fakt nebavilo.

Idem este kuk do albumov ako tu uz maminam rastu dietky.
Snad sa sem este dostanem aby sme popisali.Ak nie tak Kacka drzim moc palce aby porod prebehol hladko.

adelinka
19. dub 2009

ahojky..
jareb..no u nas celkem dobre..dala jsem se na dietku s klubem diana a delala jsem si kurz a tak jsem moc nestihala 😕 😕 tak uz trosku delam ale chybi me cas 😀

petan konecne si zacal stoupat u nabytku a pochodovat 😵 ..on je trosku pobrzdeny tou vojtovkou 😀

jinak pekny zbytek nedele 😵 😵

jabera
19. dub 2009

adel fuha, tak drzim palce, at to hubne samo!!!!

zuzkaaaa
19. dub 2009

Ahojte babenky....
uf ale som sa zas napapala ledva funím...

ozaj jaberka no čo kg opadali po pôrode? ja sa ešte stále držím tých plus 10kg ale som si istá teraz to nabehne, budúci týždeň mamka oslavuje 50ku tak sa už neviem dočkať tých dobrôt a zákuskov, mňaaam... 😀

marianeta tak toho sa nebojím, že skočí do postielky, chudák pes má také kratučké nohy, že ani po schodoch dole nevie ísť, len smerom hore a to už ani nehovorím, že ani na pohovku nevyskočí len toľko kňučí, že potom ho mi dáme hore 😅 ozaj s tým strihaním aj mi ho ideme dať teraz vo štvrtok už som zvedavá aký bude a či to vlatne vydrží lebo on je dooosť živý 😠

jabera
19. dub 2009

zuzi, to je uzasne, ako malinko si pribrala!!! dobre sa napraskaj zakuskami, mnam, ani nevies, jak by som si dala... vobec neviem kolko som schudla, zabudla som sa v nemocnici odvazit a doma vahu nemam... ale moc to nebude, vidim to podla oblecenia. nic mi neni, uz som si to odrevala, musim nakupit vsetko nove na leto... je to zufale, ver mi... takze po vyplate si kupujem jedny capri rifle a par triciek a musim proste schudnut, lebo bude zle... ale musim opatrne kvoli mlieku, to je najhlavnejsie, aby bartikovi ostalo. zatial ho mam straaaaasne vela, tak trojicky by som uzivila....

havinovi som hlas poslala, tak na oplatku aspon jednu pochvalu toho mojho chlapa si prosim!!! ci len mne pripada taky krasny? aj to pripustam, ono matky maju ten zrak prisposobeny svojmu miminku asi...

zuzkaaaa
19. dub 2009

tak to hej janka radšej papaj zatial aspoň ušetríš na mliečku, nemusíš kupovať 😉
jasné, že je maličký krááásny také sa pýtať 😀 celý po mamičke 😉

jabera
19. dub 2009

hahaaaaaaaa, zuzi , ale on sa na mna vobec nepodoba....

zuzkaaaa
19. dub 2009

ozaj nemala si problémy s kolenami počas tehu? ja chvala bohu moc neopúcham, klop-klop ale koleno ma riadne pobolieva dokonca sa na to aj v noci zobúdzam 😒

jabera
19. dub 2009

tak to som nemala..... len ruky mi strasne opuchali, nohy menej...

zuzkaaaa
19. dub 2009

asi to robí aj počasie pravda konečne si užívam teplúčko ešte je to faj ale za mesiac to už tak určite nebude hlavne keď bude 30 stupňov 😀
meriam si tlak poctivo doma mám faj tlak neviem ako som mohla mať u dokiho tak vysoký, len trpím lebo mi chýba kávička...
jaberka a aký je maličký? poslucha? 🙂

jabera
19. dub 2009

zuzi moja mamina hovori, ze je velmi dobry, ja by som ocenila, keby bolo viac spanku, alebo ticha aj bez spanku. ale nech ho neohovaram, chudacika..........asi je este malicky na to, ale tesim sa, az dokaze byt hore a pritom neplakat. teraz ho mam na kolenach, prso v puse a kuka na mna. ja uz machersky pisem jednou rukou....

kavicka mi veru tiez chyba.... obcas si dam jednu rano, ale velmi zriedka, bojim sa, co mu urobi, aby hajal...

zuzkaaaa
19. dub 2009

aj to príde janka, za pár mesiacov si zas naopak budeš priať aby konečne spinkal a nevyvádzal 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru