Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
10. bře 2014

@cukrik580 jééééééééj gratulujeme to su super správy uz ste doma?

inngrid
10. bře 2014

dievčence tak v stredu idem na gyndu tak snad budeme vediet uz pohlavie 🙂

7danka7
10. bře 2014

@inngrid vyzera super asi aj ja ju objednam.. ja som si zatial objednala tuto http://www.jenifer.sk/damska-nocna-kosela-kr-r-...
a
nieco taketo len v inej farbe http://www.jenifer.sk/damsky-zupan-s-nocnou-kos...

7danka7
10. bře 2014

@ynett C&A ma do velkosti 48 🙂

inngrid
10. bře 2014

@7danka7 pekné sú aj tie len sa mi zdajú krátke nad kolená moc brucho prsia mi to ešte zdvihnu a budem mat mini košieločku tato je akurat pod kolena mam ju uz doma a pači sa mi ze v pripade kojenia ma tie kombiky az pod prsia ved uvidíš 🙂 a kolko ich planuejš mat ja som objednala tuto 1 do nemocky a ze to mi stačí či ? 🙂

7danka7
10. bře 2014

@inngrid no ja mam cca 4-5 ale ja v tom v lete aj spavam. Tiez som si objednala aj nejake take ja ich volam gajdaky..to su az 3xl co budem mat na izbe a tuto s tym zupanom som chcela do nemocky ked pridu nejake navstevy 🙂 a tie kolena zakryje ten zupan. Plus ich chcem radsej viac keby som nejaku zakrvavila, aby som nemusela hned letet. Tie krajsie si obleciem len ked pride navsteva a na porod si chcem ist kupit nejake tricko 4xl nech to mam aj jak vreco za par eur len mi v tom je volno a potom to len slahnem do kosa lebo to bude isto od vela krvy a ja to prat nebudem.

ynett
10. bře 2014

@7danka7 fakt? to sú svinuchy, vždy ked som tam bola tak 46 bola najvacsia 😀

ynett
10. bře 2014

@7danka7 zatial tam majú len starý termín. budem to kontrolovať a snád nejaké vystihnem. ak nie tak je tam aj kontakt na tú pani laktačnú poradkynu keby niečo🙂 na mamila.sk som si aj preštudovala rôzne videa takže tesne pred pôrodom to ešte raz naštudujem 🙂

ynett
10. bře 2014

@inngrid držím palce nech sa bábo ukáže 🙂

ynett
10. bře 2014

@7danka7 @inngrid akurát som si balila tašku do nemocky. tak ja mám v pláne zbaliť 3 nočné košele (zatiaľ tam mám dve, čakám na tretiu). Jednu takú starú na pôrod. Jednu mi dala kamoška. Trošku bude obtiahnutá ale kašlem na to lebo mám super župan, schovám ked budem chodiť. No a dalšiu novú som si objednala. Tá by mi mala byť akurát ak nie tak znova zakryjem županom 😀 niekedy totižto XXL je mi oka, a niekedy super malé. Uvidím 😀

7danka7
10. bře 2014

@ynett ja mam jedny rifle 46 a teraz som bola v avione a tam som natrafila na 48 tak som si kupila, ze ked brusko este podrastie tak nech mam aj trosku volnejsie..
Ta laktacna ti poradi aj po telefone a aj dobehne k tebe. Su velmi mile. A presne ako pises niekedy je xxl ok a niekedy som v tom jak jaternicka 😀 no uvidim ako sadnu prinajhorsom mamca je krajcirka tak jej poviem nech mi to nejak upravi

ynett
10. bře 2014

@7danka7 no tie moje 46 nosím už rozopnuté lebo tlačia na podbrušok ked sú zapnuté. ale nechce sa mi kupovať nové na to že raz za mesiac idem k lekárovi, vydržím 😀
super, ešteže niejaká takáto "služba" existuje 🙂
no snád sa do nej nejako narvem. v nemocnici zakryjem a doma mi to vadiť nebude 😉
ja stále dúfam, že už veľmi nepriberiem a po pôrode budem chudšia 😀 😀 zbožné prianie 😀

inngrid
10. bře 2014

@ynett dakujem moja

inngrid
10. bře 2014

@ynett a odkial so si objednala zupan a kosielku ?

7danka7
10. bře 2014

@ynett ja sa zatial vtrepem 🙂 ale este mam pred sebou tri mesiace... a tiez zbozne dufam, ze z porodnice vyjdem chudsia 😀

ynett
10. bře 2014

@inngrid zupan som kúpila v Lidli. 🙂 mali tuším minulý týžden v akcii. no košielku som objednávala z jednej stránky, drahšie ako inde ale objednávala som tam aj kojenecké podprsenky tak sa mi nechcelo platiť poštovné na dvakrát a hladať inde 😀
http://www.nika-intima.sk/index.php?29,tehotens...

ynett
10. bře 2014

@7danka7 😀 tehotenstvo je aká odtučnovacia kúra 😉

7danka7
10. bře 2014

@ynett no pre nas isto.. ale niektore zas krasne priberu.. ja som zhodila 8kg..naspat mam 2,5 a som v 7mom tak dufam, ze to bude uspesne kedze pred tehu som dala 11kg dole tak hadam budem z povodnej vahy dole..a po porode by som rada zacala s cvicenim v ratila sa k mojej salatikovej strave...inak ty si tiez v VK ze?

lubiken
10. bře 2014

kočky som uplne zufala som v 10 tt a pribrala som 6 kg , myslite si ze je to normalne? je to moje prve tehotenstvo.

pitryludvikova
10. bře 2014

@lubiken ahojky no každá to má jinak 🙂 já jsem ve 21 tt a mám nahoře 2 kila a to se neomezuju takže tak 🙂

lubiken
10. bře 2014

ked to takto pojde dalej tak asi prepadnem do depresie :D

vepaga
10. bře 2014

@petrach mala som problémy s vysokým tlakom. A môžem potvrdiť, hlava sa mi točila, nemohla som sa postaviť na nohy, lebo by som spadla. V tehotenstve môžeš užívať magnézium, tak by si si ho mala asi dávať. Len sa treba poradiť s lekárom. Záleží aj od toho aký vysoký tlak máš. Piješ dostatočné množstvo tekutín? Lebo mne sa dvíhal keď som menej pila. Po nasadení magnézia a dostatočného množstvá tekutín mi to ustúpilo.

ynett
10. bře 2014

@7danka7 tak to si parádne zhodila, ja som schudla 3 kg, následne pribrala 3,7 kg a teraz som zasa 2 kg dole. 🙂
no po pôrode by som chcela čo najviac dojčiť tak uvidím ako to bude u mna so stravou. ale určite sa budem krotiť. VK?

ynett
10. bře 2014

@lubiken ahoj, tak každá sme iná. môže byť že zadržiavaš vodu. treba sa poradiť s lekárom, ak on povie, že je to oka, tak by som nejako nestresovala 🙂 po pôrode budeš mať dosť času na chudnutie 🙂

lubiken
10. bře 2014

kočky ked zena koji tak schudne?

cukrik580
10. bře 2014

@ynett dakujem...no ved dufam ze sa to coskoro zrastie :-/

ynett
10. bře 2014

@cukrik580 však keby nie tak šup šup k lekárovi 🙂

ynett
10. bře 2014

@lubiken nie je to pravidlo, môže chudnúť aj nemusí. znova je to individuálne 🙂

cukrik580
10. bře 2014

@inngrid jasneeee od 19.2. 😀
@lubiken nie kazda...ja som v nemocke nechala 7 a do tyzdna doma dalsich 6 a teraz to nejak chce stupat 😀

cukrik580
10. bře 2014

@ynett neboj ja som s tym hned bola na pohotovosti 🙂 k mojmu dokymu mam ist len keby sa mi to zapalo a to nastastie nie len je to neprijemne ze si musim pozor davat inak nic strasne len to svrbiiii jak sa to cele hoji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru