Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
10. bře 2014

@cukrik580 tak ked to svrbí je to super, hojí sa to 😉 treba len vydržať 😀

7danka7
10. bře 2014

@ynett vrakuna. Aj ja chcem dojcit ale to sa nevylucuje so zdravou stravou 🙂

cukrik580
11. bře 2014

@ynett pre to moje drobca tudim zvladnem aj nemozne 😉

cecilka88
11. bře 2014

čáviček kočky , som totálne vyšťavená, akosi nemám chuť na nič a nikoho 😖 dnes má náš malý-veľký chlap 7 rokou a prvé narodeniny bez nás 😖 ,
cez víkend vracal a hnačkoval do toho teplota od nedele večera už bol pokoj , včera že radšej skočíme k lekárke od pol 8 do večera 6-tej sme sa motali po lekároch 😖 , nechali si ho v nemocnicy-dehydratovaný bol takže je na infuzkach, ja som tam s ním nemohla zostať nakolko som tehotná- tak ma tam nechcely ☹ , no plaču bolo
doma večer neskoutočne smutno dcera chodila ako matoha a aj ked sa stal tlčú 😉 , bolo jej neskutočne smutno
aaach jo tak snááád ho yajtra vyzdvihnem a budeme sa ase spolu v posteli večer "kočkovať"

ynett
11. bře 2014

@7danka7 to je pravda 😉

ynett
11. bře 2014

@cukrik580 tomu sa hovorí - matka 🙂

cecilka88
11. bře 2014

aaach tie preklepy prepáčte za chyby no načisto nemožná dnes

ynett
11. bře 2014

@cecilka88 držím palce nech je čo najskôr v poriadku.

inngrid
11. bře 2014

@cecilka88 a 7 rook ver mu on to zvladne trošku plaču musis mu hovoriť aky je on velky chlapec a ty halvne v klude pre dalšie mimi 🙂

cecilka88
11. bře 2014

@inngrid no ved to on je velký chlap ako na čo 🙂 , al eje to maminkin "ceconek" 😀 , predsa len 2 a pol roka kojenia spravý svoje 😀
volala som na výsledy, vraj je to ok bola to len nejaká viróza, ešte má infuzie, a vraj neplače a drží sa dobre -tak snáď nekecali 🙂 aaach ale smutno mi je aj ked ma tie decka občas jedujú 🙂

inngrid
11. bře 2014

@cecilka88 tak verim je to predsa len tvoje dite ine by bolo ak by plakal muzik neho ho uteká pozriet a ty bud radšej doma 🙂 je to tazke ja viem ale neboj zvladneš iné zeny zvladli 🙂 budeš hrdá maminka jeho 🙂

pitryludvikova
11. bře 2014

@lubiken mamina když mě kojila tak přibrala 12 kilo :D :D takže asi jak kdo :D

cecilka88
11. bře 2014

@inngrid radšej za ním nepojdeme nikto , bolo by to pre neho ovela horšie, mám v živej pamaty ako mi ako 6 ročnej vyberali mandle vtedy sa tam bývalo dlho 10 dní som tam bola cez víkend boli za mnou naši s bratmi a dodnes si papatám ako som za nimi revala a okna pozerala ako odchádzajú, normálne úplne živé spomienky, ako náhle yašli ya roh letela som za sestričkami a inými deckami a ni som si nespomenula , a ked som išla s nem. tak som revala že nechcem ísť domou 😀 , mám pocit že Jurko na tom bude rovnako 😀
rád spí tak myslím že teraz to tam doženie 🙂, ked mu tečie infuzia pozera rozpravky, má tak svoju oblúbenú knihu o dinosauroch, autíčka, vanúšik s karvičkou tak má aj kus domova 😀

a už ho vidím v škole ako "machruje" že on mal infúzku v ruke 😀 , najvačší borec v triede bude 😀

ach som sa rozpísala asi sa potrebujem vykecať 😉

inngrid
11. bře 2014

@cecilka88 máš pravdu pre neho to bude asi lepšie tak dobre ste sa rozhodli 🙂 ja sa o nho nebojim hlavne ze to neni nič zle jednu dve infuzie zvladne 🙂

ynett
11. bře 2014

@cecilka88 no tak vidíš, výsledky sú v poriadku 🙂 je to chlapisko predsa 🙂

monik13
11. bře 2014

Ahoj holky... tak jsem doma s cukru.... dalo se to, nejsem žádná cíta,hihi
zeptám se holky kolik jste měli cukr ráno na lačno?

ynett
11. bře 2014

@monik13 už máš aj výsledky?
ja som mala na lačno 4,3, teraz ked si merám často tak mávam tak tesne pod 4 a max 4,6.

ynett
11. bře 2014

Baby dnes som bola konečne u zubára, okrem zubné kamena (čo je u mna štandard) a opuchnutého dasna čo ma trápi od druhého trimestru bolo všetko v poriadku. Zubár povedal, že žiadne odvápnenie nevidí aj sa ma pýtal či užívam nejaké vitamínové doplnky. no a mám sa ukázať po šesťtonedelí. tak som rada, jupíí 😀 na svoje zuby som dosť citlivá 😀

inngrid
11. bře 2014

@ynett a ze normal dobry je do 7 tak je?

mna čaka zubar na konci mesiaca aaaaaaaaaaa

ynett
11. bře 2014

@inngrid myslíš cukor či?

no ja som táááák rada že to mám za sebou. neboj ujde to ako voda 😀

inngrid
11. bře 2014

@ynett ano ano Cukor ze by mal byt do 7 tak je ok či nie?
uz nepôjdeš čo 32tt 🙂 uz musiš byt pekna gulička 🙂

ynett
11. bře 2014

@inngrid hej na lačno je max hodnota 5,6 a po jedle je max hodnota 7,6. tuším tak nejako. možno desatinka hore dole 🙂

no veru už nepôjdem, povedal aj že už netreba až potom po pôrode. no brucho narástlo, ale kedže som váhou hore nešla tak fakt len brucho 😀

1velrybka
13. bře 2014

Ahoj holky, nestíhám to tu všechno pročíst, jen vám chci napsat, že nás dneska propouští domů. Za dvě hodiny odjíždíme 🙂

inngrid
14. bře 2014

@1velrybka jééééééééééééééj to su tak krásne správy očakavame fotečku 🙂

inngrid
14. bře 2014

kočky niekto tu dával link kde si objednaval od niekoho tu na mk podprsenku dojcaciu date mi ten link znovu? 🙂 dakujem

ynett
14. bře 2014

@1velrybka Skvelá správa🙂 už všetko bude len a len lepšie🙂

ynett
14. bře 2014

Caute baby, tak mi dorazili podrpsenky na dojčenie a takisto aj nočná košela. Tá je uplne super, super materiál a obrovská. Aj keby som pribrala 25 kg tak sa do nej zmestím. Som s nou veľmi spokojná. No a ešte mi dorazila aj Manduca. Dnes mám veľký nákupný deň😀 teším sa.

inngrid
14. bře 2014

@ynett a odkial si objednváala daj mi linky pozriem si aj či nemajú niečo pre mňa 🙂 a manducu je dobra aj ked si xxl trošku som sa toho bála aj bojim pre svoje big prsia 🙂 davaj linky chcem všetko vidieť 🙂

ynett
14. bře 2014

@inngrid no ja nemám veľké prsia, takže to pôjde 😉 a pás je tuším do 140 čo nemám😀

manducu som brala tu, majú teraz akciu, len už farby sa im mínajú:

http://www.maderna.sk/katalog/product/9857/

no a podprsenky a nočnú košelu som kúpila tu:

http://www.nika-intima.sk/?tehotenská-bielizeň,8

inngrid
14. bře 2014

@ynett super podprsenky pozriem a manducu poviem mm nech pozrie 🙂 vdaka za typ 🙂

ako inak sa mvate?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru