Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
19. dub 2009

tak som to aj myslela..ved nech spi, alebo aspon neplace......najradsej ma, ked sme zavreti v spalni, uplne potichu a bud pije, alebo hladkam brusko...nema moc rad obyvacku....

zuzkaaaa
19. dub 2009

ozaj ako sa býva v novom? ste stihli všetko presťahovať pred pôrodom?

jabera
19. dub 2009

zuzi skvele sa mi byva. uz aj tie 4 poschodia ako lanka vybieham hahahaha.stihli sme to len vdaka manzelovi, ja som bola uz nemozna. a ku koncu tehotenstva som radsej ani z domu nesla. ale teraz som rada, ze musim povinne chodit. som rada, ze sme tu, neviem si predstavit byt s nim v garsonke...

zuzkaaaa
19. dub 2009

taéraz čítam tvôj príspevok v druhej téme o tej plodovej vode, íha tak to potom budem musieť sledovať

jabera
19. dub 2009

no, to bolo pre mna prekvapko.... nikdy som to nepocula.

zuzkaaaa
19. dub 2009

tak to ani ja, ja som zas počula, že plodová voda neodtečie všetko naraz ale postupne tak som hovorila manželovy, že to bude zaujímavé cestou do nemocnice 😀

jabera
19. dub 2009

ono ti tam vzdy trochu ostane... ale vlozka to udrzi,neboj. niekomu odtecie az v nemocke..

kackabrcka
20. dub 2009

jabera este k 24h. rooamingu ked sme boli v nemocke ohladne porodneho planu pytala som sa tak dieta je pri mamine stale a mozes hodat sestre ked ides do jedalne na ranajky + do sprchy.. takze som aj rada..
pekny dnik vam zelam.. 😉

juvimail
20. dub 2009

Ahojte, dakujem za privitanie, trochu to este nestiham sledovat 😅 S lekarom sme sa este nedohodli, ci su dvoj alebo jednovajecne, lebo sice maju vsetko oddelene a nemaju spolocnu ani placentu ale asi v 30% takychto pripadov to mozu byt aj jednovajecne dvojcata...aj ked v kazdej prirucke pisu ze nie...takze uvidime podla pohlavia...brusko zacina vybiehat tak som zvedava ako budem vyzerat na konci 😀

marianeta
20. dub 2009

Bre ranko damy 🙂

Zuzi Macko ma moj hlas.A co je to za rasu ked ma kratke nozky? Nasi tiez chodili po posteliach a sedacke,ale ked prislo babo striktny zakaz!!!Zvykli si rychlo a konecne nemam chlpy na obleceni a tak.

Jaber maly je moc krasny 😵 😵 😵 .

Vobec nic nestiham Mato je strasne zivy,vsade bordel neupratane, potkynam sa o hracky no hruza

☹ .

Zuzi a kam idete dat strihat hava? U nas je taky salon pre psov a ked sa striha majitel musi prec aby sa za nim netahal a pocuval toho kto striha.Nasa je vyholena na 3mm a je to krasne vyzera ako maly krtko taky hebucky je ten kozusok na dotyk no parada 😵 😵 .

jabera
20. dub 2009

tak clovek si vypyta pochvalu a ma ju!! hahahaha

my mame macku a bala som sa, aby Bartikovi nechodila do postielky. ona sa ho ale tak strasne boji, ze ani nevstupuje do izieb, chudatko... a ked place, zdrha kam sa len da. ale som rada, aspon sa onho nemusim v tomto smere bat...

zuzkaaaa
20. dub 2009

Ahojte babenky....
marianeta pes je westík, ideme ho dať strihať u nás v meste, ešte zatiaľ nebol teraz pôjde prvý krát takže neviem ako to prebieha, ale bere ho manžel ja radšej nie, mne by ho bolo lúto keby tam kňučal 😉

dnes som si zas merala tlak chvala bohu je ok, ale už dopredu som z toho nervozna, že si musím zmeriať a keď si konečne zmeriam hodinu som ešte nervózna, že aké hodnoty som namerala, dúfam, že nebudem musieť ísť do nemocnice...

jabera
20. dub 2009

zuzi , to je blbe.... mavas vysoky tlak bezne? myslela som, ze len raz sa ti to stalo..

zuzkaaaa
20. dub 2009

len teraz, doteraz som mala v pohode vždy tak 130/65 a teraz zas 135/76 ale lekár hovoril nech si dávam pozor na ten dolný ten nemôže skočiť nad 85 a ak áno tak hneď nemocnica, uf tak to nechceeem...

mirunda
20. dub 2009

Jaberko, strašně moc moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka!!!Jak to zvládáš?Přidej nějaký fotečky, ať se podíváme na fešáka..
Musím si vás tady dočíst, jen jsem sem narychlo vběhla, právě jestli nenepsala Jaber - byla jsem hrozně zvědavá 😀 Frčim spát, malá konečně spí.. tak snad bude spinkat dlouho 😎

mirunda
20. dub 2009

Jo, fotečky už jsou 😀 😀 Už jsem asi unavená, vůbec jsem je tam neviděla 😀

mirunda
20. dub 2009

Jéé, Jaberko, ten je hezoučkej.. koukám, že je taky hodně vlasatej, jako naše Lilinka 😀

kackabrcka
21. dub 2009

jabera aj my mame macku no ja ju nemam rada ma respekt a do detskej a obyvky ma zakazane chodit.. ked som sama doma ani hore nepride..

a evuse sa kde stratila?

jabera
22. dub 2009

ahoj mirun!!!!!!
uz som ta tu postradala a evinu som tu tiez este nevidela. no, vlasov ma Bartik teda na rozdavanie a zacal robit taku vec, ze si chyti do ruky hrst vlasov a taha, az kym sa nerozplace. dufam, ze je to len omyl, ze nebude nejaky masochista hahaha.
lilinku uz som tiez ocumovala,je strasne zlata, ake su rozkosne tie holcicky, asi to nevydrzim a pokusime sa poridit Bartikovi sestricku. ja som na tie dievcatka taka zatazena....

kacka, to ja nasu macku mam velmi rada, len teraz mam strach o maleho, ale myslim, ze viac sa boji ona, takze v pohode....

kackabrcka
22. dub 2009

jabera pozeram si zahranicie - ja nemecko. ty?
no nasa macka - ci skor muzova sa boji mna ma taky respekt ze ani hore nepride ked som doma.. ci skor len wc a najest sa ale aj tie casy jej koncia ked tu bude sophie tak vsetko ide dole k babke..
ja sa bojim aby mi neskocila do dcerky lebo do babky zvykne zarypnut a nenavidim ked mame vsade chlpov.. a to nevravim o psoch mojej svokry.. - este horsie 😠 a ze 9mesiac tehu a behaj kvoli jej zvieratkam kazdy den s vysavacom ale nespyta sa ze ci mi netreba pomoct.. 😒

jabera
22. dub 2009

kacka ja som tiez v nemecku....

tak vies, ja som stara mackarka, mam macky od 10. rokov. mam ich fakt rada. neboj, ona babu nic neurobi, co sa tyka skrabnutia, len by si mohla chciet k nemu lahnut a to neni dobre, lebo by ho mohla zalahnut.

jabera
22. dub 2009

ozaj, baby, neviete nieco o petrach??? a o jej malom? nestiham to docitat a neviem ako sa maju...

adelinka
22. dub 2009

ahojky tak ja jsem lepila v loznici tapetu a dopadlo to dobre 😀 😀
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

jinak s tou vodou..me praskla vecer a jak jsem chodila porad tekla..ze jsem do porodky musela met vlozku a rucnik mezi nohama 😀 😀 😀 jinak by bylo cele auto mokre a i v porodce me tekla trosku..dr.me rikal ze pomalu potece az do porodu..no pak uz me tekla aj krev..fuj.. 😝

jabera
22. dub 2009

jeej, adel, ale velice pekne ste to prerobili. a nechas uz maleho spinkat sameho v izbe? alebo je pri vas v spalni?

kackabrcka
22. dub 2009

jabera ja som 20km od kaiserslauternu a 70km od mannheimu..

jabera
22. dub 2009

kacka ja vo vychodnom, kusok od lipska.......

deborah1
22. dub 2009

Ahojte tehulky,chcem sa vás spýtať,kedy sa vám začalo tak ťažšie hýbať?Ja som v 22tt a keď chodím,bolia ma kríže a pichá ma dolu pod podbruškom /tam je lonová kosť,neviete?/,trúfam si iba na krátke trasy,lebo som z chodenia unavená a taká ťažká ☹ ,aj vy ste sa tak cítili?Brucho mám vééliké,lebo ešte pred tehu som mala dosť sadla-všetci si mysleli už vtedy,že som tehu 😅 Je to normálne,aby som už v 6.mesiaci bola takáto ťažkopádna? 😕 Ďakujem za radu.

macalc
22. dub 2009

Ahojte babenky.mnoo dnes som bola na prvom uzv a vsetko je v poriadku len som si zabudla pytat fotku maleho ale pocula som bublinkine srdiecko tak ju volam aj ked neviem co to bude ale velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adelinka
22. dub 2009

ahojky..
jaber..petan uz spinka asi tyden sam ale mam dane chuvy kdyby neco

deborah..ja jsem se hur hybala az tak v pul osmeho pac ja jsem porad zvracela a tak kdyz jsem se vdavala ve 20tt tak na me nic nebylo poznat a byla jsem hubenejsi jak pred tehu..ale teda klobouk dolu.4te dite?,....to me uz prijde moc 😕

marianeta
23. dub 2009

Cavte kocky!

Adel moc peknu izbietku si Petkovy urobila 😵 .

Tak ako sa vam dari s babatkami MIrun ,Jaber,Evuse?
Ja som buvala u mamci bo isla aj so segrou do Polska tak som varovala neter.
Uapt dve decka to bola fuska,lebo neter sama nezaspi iba ak pri nej niekto lezi 😝 ,a Matko tiez sam nezaspi a treba ho hojdat na rukach.
Vobec som sa nevyspala,lebo maly sa furt mrvil a Emma kricala zo sna mama -mama.
No bohova noc,taku som uz davno nemala 😀 .

Debor tiez klobuk dole 4 dieta... 😕 Asi to bude tym,ze mas toho dost,behat okolo troch deti a stvrte nosit ani sa necudujem ze ta vsetko boli.
Hlavu hore, ja som v 6 mesiaci tiez bola ako metrak zemiakov s ktorym sa neda hnut a vsetko ma bolelo. 😀 .

Zuzi potom hod foto Macka ako ho ostrihali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru