Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
4. dub 2014

@anulik88 ani nehovor, mne sa to strašne vlieklo, som doma od 01.10 takže akurát na zimu, kedy furt len bola tma a zima, den sa vliekol, von sa nedalo ísť. no otras. Teraz je to oveľa lepšie, cez den je teplunko, krásne počko tak vždy vybehnem aspon na chvíľu na vzduch a hned ten den vyzerá lepšie😀

marryjanew
4. dub 2014

@ynett jj dneska jsem začala s měřením... sem taky mohla už dávno, ale jestli můžu mít dotaz od zkušených... Co když má člověk noční a nemůže se měřit ráno ve stejnou dobu po spánku? jak to mám dělat? :(

ynett
4. dub 2014

@marryjanew nuž tak v tomto neporadím, ja som si nesledovala ovu🙂 ale skús pohľadať tu na MK témy okolo toho. Tam sú baby skúsené a vedia poradiť🙂

marryjanew
4. dub 2014

jj už jsem tam napsala, tak snad mi někdo odpoví 🙂 díky a doufám že jí nebudu muset měřit dlouho 🙂

wimisci
5. dub 2014

Ahojte tehulky, tak jak se máte?

ynett
5. dub 2014

@marryjanew držím palce aby sa zadarilo čo najskôr🙂

ynett
5. dub 2014

@wimisci ahoj ahoj, v celku fajne sa máme len malý už tlačí ako šlak a to ešte len končím 8 mesiac. Včera prišla sestra z Prahy a hned na mna že ako mi narástlo brucho😀

wimisci
6. dub 2014

@ynett Jen ať roste :p Jen ať maminku zlobinka, ale jen hezký 🙂 Už se taký těším na to jak tam bude mě v bříšku zlobit :D

adamko1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jalucija
7. dub 2014

@adamko1234 pocuj ale kocka odtialto bude najskor tehotna. Nevadi? :D

ejdzi
7. dub 2014

@marryjanew pozeram, ze uz mas dve deticky. Tam s otehotnenim nebol problem?

inngrid
7. dub 2014

@marryjanew neboj nič to date ale je dobre ze si sa objednala k lekárovi aby si mala istotu, že je všetko v poriadku 🙂



@anulik88 práveže baculkam vykukuje neskôr lebo babatko sa najprv schováva do tuku ale počuj ved uz si 16tt o mesiac ti uz začne vykukat uvidiš ja som v 21 alebo v 22tt mala take ze som mala pocit, ze mi narastlo od večera do rána 🙂

inngrid
7. dub 2014

dobré ranko kočky ako po víkende oddychnuté?

wimisci
7. dub 2014

Ahojte kočky, mám takovy dotaz, jak mate z porodnym dostanete? Co to je za blbost že porodne dostanou jen socialně slabi?

ynett
7. dub 2014

@wimisci to mi aj moja mama hovorí, ak fučím alebo sa krpec bolestivo prevracia, že len nech sa mrví, že aspon vieme že je v poriadku🙂

ynett
7. dub 2014

@inngrid bré ráno, tak ja som oddýchnutá stále kedže som PN 😉 ale už len tri dni a idem na materskú, jupíííííííí. žiadne obmedzené vychádzky🙂

ynett
7. dub 2014

@wimisci tak to netuším ako je to u Vás. Na SR dostanú všetky tuším na prvé tri deti. Potom už nie. ak sa nemýlim.🙂 ja s tým dosť rátam🙂

wimisci
7. dub 2014

@ynett jsem nejdříve nechtěla tomu veřít, ale včera jak jsme s přitelem studovali na netu tak u nas minuly rok bylo tak že dostane jen prvni ditě, a tento rok změnili to tak že dostanou jen ti kteri jsou socialně slabi podle vypoctu zivotniho minima, my mame o 2tis. vic nez zivot. min. a na porodne nemame narok:( :/ Takže cikani rodit budou dal, a u nas normalnich se nedvivim ze mlade matky se zbavi ditete kdyz nemaji ho jak uzivit :( :/ a klesa porodnost a stoupa umrtnost!!!

inngrid
7. dub 2014

@ynett sa tešíš čo konečne vychádzky ako budeš chcieť 🙂

@wimisci presne na SVK dostane kazdá ktorej dietatko sa dozije 28 dní a kazdá ktorá absolvuje povinné prehliadky musí ti to gynekolog potom potvrdiť tlačivko z uradu práce 🙂 kde sa o to žiada 🙂

wimisci
7. dub 2014

@inngrid No když na SK to je uplně jine jak tady :( ale pak zazadat muzu zkusit ne?

inngrid
7. dub 2014

@wimisci a u vás je to ako?

wimisci
7. dub 2014

@inngrid Jsme psala viz u ynett ... pry nemame narok no ze u nas se to bere podle prijmu, ajestli mamme vice jak zivotni minimum tak nam nikdo porodne neda a nemame na nej narok :/ takze na porodne maji narok jen socialne slabi.

ynett
7. dub 2014

@wimisci tak to je totálne na prd. namiesto toho aby podporovali normálnych ľudí rozmnožovať sa tak budú podporovať asocialov. no pekne.

ynett
7. dub 2014

@inngrid ani nehovor. už len tri dni🙂

inngrid
7. dub 2014

@wimisci tak to hej naštatie tu mame ale socialne slabši mame hypoteky a potom 200 eur čo to je socialne slabší sa stane kazdý kto ide na matersku 🙂 u vás je to ako materská rodičovská?

inngrid
7. dub 2014

@ynett 🙂 nie ze na nás zabudneš potom !!! 🙂

ynett
7. dub 2014

@inngrid @wimisci presne tak, na RD sa stávame aj my sociálne slabší s hypotékou na krku. budem rada ak budem môcť zostať na RD aspon rok.

wimisci
7. dub 2014

No to mate dobré, Tady v ČR to je zabite =) Materska je sama od sebe pak . Ale porodne to dostanes jak se ti narodi mimi tak by jsi mela od statu dostat nejake ty penizky ;)

ynett
7. dub 2014

@inngrid tak to sa neboj. síce vychádzky budú hocikedy už ale kedže celá rodina je v práci tak určite tu budem oxidovať. a okrem iného viac ako hodku nevydržím vonku. maximálne tak cez víkend😀

anulik88
7. dub 2014

@ynett Mne to ide pomali aj preto ze muzicek je prec v praci a ja som sama celi den kym sa z prace nevrati mama a kedze som dost unavena vela toho nespravim tak sa tie dni tak vlecu ☹
@inngrid No verim ze po tom 20tt naskoci lebo moj muzicek uz teraz stresuje lebo sa u zda ze na tehu mam male brusko... on si asi mysli ze ked som ja s tych vecsich tak aj babo bude valibuk ale ze on ma 65kg aj z topankymi 😉 t mu nevadi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru