Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

wimisci
24. dub 2014

@ynett to teda je zlatičko 🙂 se nedivim že občas mi příjde kdybych ho citěla, včera jak jsem šla spat tak takové šimrani vedle u pupiku ale rikala jsem si že to neni možne, no a jak jsem ho dneska viděla prdolku malou😀 pochybnosti ustupuji.
Prostě milaček a srandista po tatinkovi :-* ...jen se modlim ať nám nezavolaji ať mame vše v pořádku 🙂

ynett
24. dub 2014

@wimisci neboj bude🙂

pt1981
24. dub 2014

@wimisci jsem ráda, že včerejší dopis nebyl o nezastižení 🙂
no a super, že genetika dopadla dobře, určitě se ti ulevilo 🙂

wimisci
24. dub 2014

@ynett Děkuji za podporu 🙂

ynett
24. dub 2014

@wimisci treba hlavne myslieť pozitívne🙂 i ked je to ťažké, tiež som mala nervy ked som čakala na výsledky z amniocentézy🙂

pt1981
24. dub 2014

Holky, tak dnes začínám šestý měsíc, strašně to letí 🙂. Jsem 2h po snídani a už jsem měla hlavu ve WC. Asi marně jsem doufala, že nevolnosti s přibývajícím těhotenstvím zmizí.... A to jedu odpo za kámoškou do Brna na kafíčko, snad cestu vlakem dám....

wimisci
24. dub 2014

Tady jsme s nataženyma nožičkama :-*

wimisci
24. dub 2014

@ynett snažim se myslet pozitivně co nejvice to jde 🙂 ale občas to nejde, je to těžké ☹

ynett
24. dub 2014

@pt1981 no našťastie ja som s tým už v šiestom mesiaci problém nemala🙂 ale s cestou v autobuse mám problémy stále. vlakom som nešla v čase tehu🙂

ynett
24. dub 2014

@wimisci júúj mimčo🙂 chutné🙂

ynett
24. dub 2014

@wimisci ja viem, je to ťažké

pt1981
24. dub 2014

@ynett tak třeba mi časem bude taky líp 🙂 Pytlík s sebou to dneska jistí 🙂

ynett
24. dub 2014

@pt1981 tak to dúfam, že ti bude lepšie🙂

pt1981
24. dub 2014

@ynett děkuju moc, jsi zlatíčko 🙂. I kdyby nebylo, těch pár měsíců do konce vydržím, malá mi za to stojí 🙂

ynett
24. dub 2014

@pt1981 tak to určite🙂

inngrid
24. dub 2014

@ynett tak ides tam zajtra či ako si sa rozhodla?

inngrid
24. dub 2014

@wimisci krásna fotečka 🙂

ynett
24. dub 2014

@inngrid hej zajtra ráno tam idem aj bez výsledkov krvi. snád ma nezožerú🙂

ined77
24. dub 2014

Dobrý večer maminky 🙂 ,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Nadváha a obezita v těhotenství https://www.modrykonik.cz/nadvaha-a-obezita-v-t....
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i Vy s ostatními maminkami a těhulkami o Vaše příběhy, které můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".
Vaše rady, tipy a zkušenosti jistě ocení i ostatní koníkovky 🙂.

Mockrát Vám děkuji nejen za Váš čas, ale také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat 🙂.
Pěkný večer všem.

Denisa

@evinka @vladkas @evuse @tehulkaxxl @petrach @veruska007 @marrrka @zuzik24 ... a další 🙂 .

inngrid
25. dub 2014

@ynett drým palec 🙂

wimisci
25. dub 2014

@inngrid děkuji 🙂

pt1981
25. dub 2014

Ahoj holky, pěkný pátek. Ráno jsem byla na gyndě, tolik jsem se těšila, že uvidím malou, ale nešel jim proud a tudíž ani UZ ☹, tak jsem utřela nos. Mudr mě tedy jen vyšetřila. Hrozila jsem se vážení, poslední dobou jsem fakt žrala sladké a doma mi ve váze došla baterka... Pchéééenství, kilo dole 🙂, takže super. Mám teda nahoře 1.5kg od začátku těhotenství, tak jsem strašně ráda! Mám jednu sestřenku, která považuje všechny holky, co mají nad 80kg za prasnice. Sama měla 75kg, než otěhotněla a před 14ti dny říkala, že má nahoře 4kg ( je o 14dní později těhotná, ja já ). Za Boha bych jí neřekla, kolik vážím, ale mám dobrej pocit, že přibírám míň, než ona, když je taková zlá.... Pak jsem byla ve zlatnictví, hodila jsem tam nějaké opravy, pak na VZP, kde jsem vyřídila prd, jelikož jim od úterý nejedou počítače!!!! No a pak ještě na socce, žádat o prodloužení na neschopence.... Nakoupila jsem, dojela dom, objednala se na ko těh. cukrovky, jestli ji mám, či né, jdu 12.5. No a pak jsem zas měla nevolnosti, tak teď se chvílu natáhnu a pak uvařím.... Dnes mám nějak narváno 😀

ynett
25. dub 2014

@inngrid tak som tam dnes bola. lekárka aj sestrička boli milé. hned mi vypísali papiere na interné, sono a k anesteziologovi. sono mi aj vybavili aby som nemusela čakať. rovno som sa objednala na interné. sme stále KP takže sekcia je už asi na 100%. malý váži 2890 gramov. o týžden v pondelok by som mala mať v rukách už všetky výsledky a budeme môcť naplánovať sekciu. inak všetko oka, plodovej vody dostatok, prietoky oka, zatvorená na sto západov🙂 preto pevne dúfam, že stihneme naplánovať termín skôr ako sa malý vypýta von🙂 nerada by som išla akútnou sekciou🙂 radšej plánovane🙂

@pt1981 no tuším si ty dnes mala šťastie na elektroniku ked nikomu nič nešlo:-/ tak aspon jedna pozitívna správa🙂 váha nerobí problémy🙂
ja som našťastie varila včera večer, takže si to idem práve zohriať.🙂 držím palce aby tehu cukrovka nebola🙂 je to otrava:-/

pt1981
25. dub 2014

@ynett tak máš dnes samé dobré zprávy, to je dobře. Místo, aby sis mohla ještě doma odpočívat, tak tě honí po všech čertech... :-/ Ale je pravda, že je lepší, když budeš mít vše vyřízené a připravené 🙂. Budeš mít tedy císaře?
Nooo, jen doufám, že za tu elektriku nemůžu já 😀, jelikož teď mi došlo, že jak jsem byla v obchodě, tak jsem prošla kasou, zaplatila, popojela s vozíkem a vypl proud i tam.... ale doma je vše v poho 😀

Teď došli za mnou do patra naši dva pesani, předtím zmokli, to je smrad, no fůůůj. Jdu otevřít okna a chvílu se natáhnu. Zatím pá a opatrujte se!!

inngrid
25. dub 2014

@pt1981 tak to je super - ja som tiez do 23 tt mala tak +2 kg teraz uz mame +4

inngrid
25. dub 2014

@ynett tak super, som zvedavá potom mi dáš referencie

ynett
25. dub 2014

@pt1981 ani nehovor, sa nachodím po doktoroch🙂 ale tak ako hovoríš, radšej to mať všetko pripravené🙂
tak pokiaľ sa nestane zázrak a neotočí sa tak potom ano, pôjdem cisárskym.

noooo nejake tie výboje máš asi v sebe hihihi

to poznám, morký pes je "veľmi príjemná" vôňa😀
pekne odpočívaj🙂 mne tiež nejako oťažievajú viečka hihihi

ynett
25. dub 2014

@inngrid jo jo určite dám vedieť🙂

inngrid
25. dub 2014

@ynett začali mi nohy puchnut trošku sa toho bojím :(

ynett
25. dub 2014

@inngrid uff tak to nezávidím. mna to našťastie obišlo. a piješ dosť vody? či náhodou zbytočne nezadržiavaš vodu v sebe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru