Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ejdzi
4. čer 2014

@trnafcanka myslim ze 2kg za 4 mesiace su uplne v poriadku. Ako som uz pisala, je to u kazdej ine, takze jedna vec je ako by sme chceli a druha vec ako si to telo zariadi. Hlavne zdravo papat a nehladovat, to nie je dobre pre babo. Ja si obcas dam aj to co by som nemala, ale kila nastastie nepribudaju, tak je to snad v ramci normy. Teraz mam uz druhy tyzden strasnu chut na melon, ale ked som videla, co za to chcu, tak ma chut trocha presla. Dnes rano som sa ale zase zobudila s melonom pred ocami 🙂))) budem musiet asi zainvestovat 😀

cecilka88
4. čer 2014

@ejdzi 🙂 čaká ma to už po tretí krát , vždy som skoro všetko nechala v porodnici aj tých 18 kg 😀 tak snáď to bude aj tentoraz tak ,
ono aj každé teh. mám úplne iné , prvé to som len sladké mohla jesť a hlavne buchty< pri druhom len klobásu a feferonky a teraz po slanom aj trošku sladkého a naopak 😀

cecilka88
4. čer 2014

@ejdzi na melóne fičím už druhý týždeň , cca 4 kilový mám na 2 dni 😀 a vždy hladám nejakú akciu -teraz naštastie boli 😀 za 0.49€ tak to sa dalo

cecilka88
4. čer 2014

@trnafcanka do 25 tt. som pribrala len 3 kg, a potom sa to trošku nakoplo 🙂, ale neviem kde sú lebo nohy a zdnicu 😀 mám ešte menšie ako pred tým -ked oblečiem rifle tak sú na nohách volné aj manžel hodil kompliment že mmm ty si schudla 😀 , potom som sa otočila predkom a povedal že mrňous nám akosi podrástol 🙂 doteraz som nemala žiadne brucho až teraz a hneď je to basketbalová lopta 🙂

ejdzi
4. čer 2014

@cecilka88 kde mali? nech nabehnem :D

cecilka88
4. čer 2014

@ejdzi Kaufland a teraz má aj jednota tuším 0,69 € ale nepoviem ti presne a aj Lídl ked tam idem má každý krát inú cenu, ale ten s Kaufu bol skvelí a navyše som trafila bez zrniečok 😀

ejdzi
4. čer 2014

@cecilka88 super, dnes akurat pojdem nahodou okolo, lebo inak do Kaufl. moc nechodim, kedze u nas nie je, tak tam hned nabehnem, dakujem za info.

cecilka88
4. čer 2014

@ejdzi noo tak teraz roymýšlam že v tom kauflande to bola akcia asi minulý týžden lebo som tam bola v pondelok min.týžden tak aby som ta neprehánala zbytočne 🙂 ufff prestávam mať pojem o čase ked som tak dlho doma 😀 a navyše tehotenstvo mi na rozume niekedy nepridáva 😀 uplne zíram čo niekdy dokážem vyviesť 😀

ejdzi
4. čer 2014

@cecilka88 to nevadi, ja mam cestu zrovna do mesta kde su oproti sebe hypernova a kaufland a do niektoreho z nich som aj tak chcela ist, tak pozriem, mozno nieco bude 🙂

wimisci
4. čer 2014

Ahojte holky. Dneska v noci jsem zažíla něco hrozneho☹ Memu chlapovi se zdalo buh ví co a na jednou jsem ucitěla jeho koleno na bříšku a pak bolest☹ myslite že je vše v pořádku, bolelo mě to jen chviličku, ale stejně mám strach jestli děloha dostatečně chrani mimiško. K Dr. jdu zítra jen něco zařidit, myslite že ji mám to říct?

Děkuji vám za odpověď 🙂

valentina32
4. čer 2014

@wimisci ked mas ten pocit radsej to povedz aby sa mala istotu a aby sa bola spokojna

ejdzi
4. čer 2014

@wimisci pokial mas zly pocit, tak kludne povedz, za to nic nedas. Mne inak syn tiez parkrat narazil do brucha ked sa hral a ani to nebol silny naraz a zabolelo, takze asi je to cele take citlivejsie, ale v kazdom pripade sa neboj opytat. Vsak na to tych nasich doktorov mame nie? 🙂

pt1981
4. čer 2014

@wimisci určitě se na to zeptej! Naši psi mi kolikrát taky vletí na břicho, když jsou rozdivočení nebo já si někde myslím, že projdu a neprojdu 😀. Většinou to zabolí jen trochu, ale i tak. Pro klid na duši se ptej vždy na vše, co tě trápí! Já jsem jednu dobu chodila k doktorce s lístečkem a na něm jsem měla dotazy, co mě napadly 😀

wimisci
4. čer 2014

@ejdzi
Možna jen zbytečně plaším 🙂
@pt1981 asi taký zavedu listeček 😀 neboť jak se znám, mám tolik dotazu a jak tam jsem tak skoro na nic se nezeptam 😀 No teď nedavno mě tak přítel zvednul bříškem k sobě a jsem myslela že pojdu, tak hned jsem ho můsela ponaučit že už mi tak zvedat nesmi 😀 že už ta děložka neni tak mala 🙂 a dneska v noci mi uděla toto. Jsem mu vyhrožovala že k němu budu spat zady a neotočim se 😀 když má tak divoké sny 🙂

ejdzi
4. čer 2014

@wimisci haha mna keby moj manzel dvihol, teda neviem ci by ma vobec udvihol, tak by som mu hned sanitku mohla volat pri mojej vahe 😀 😀 😀

ynett
4. čer 2014

@pt1981 tak snád ti polavia a nebudeš musieť už tak riešiť jedlo ked máš výsledky oka🙂
neboj čoskoro aj ty budeš mať bábatko pri sebe🙂

ynett
4. čer 2014

@cecilka88 ak je lekár s tým spokojný tak si nelám hlavu nad priberaním.🙂 ja som nepribrala nič ale zasa ja som začala s ohodne vyššou váhou ako ty🙂 90 kg🙂 schudla som 3 kg na začiatku a potom som tie 3 kg pomaly pribrala do konca tehu.

ynett
4. čer 2014

@trnafcanka ťažko povedať, u každej je to iné. ale nelám si nad tým hlavu, hlavné je aby si ty a babatko boli v poriadku🙂

ynett
4. čer 2014

@wimisci radšej mu to povedz nech máš istotu🙂 ale myslím si že je to oka, predsa len babatko je chránené aj plodovou vodou aj našimi tukmi😀

wimisci
4. čer 2014

@ejdzi No ten můj nás ještě zvedne taký se divim 😀 ale za chvili si myslím že už nezvedne ☹

@ynett to máš pravdu, jak jsem psala viz že se zbytečně stresuji, a co Adamek? už ses rozkojila?🙂

ynett
4. čer 2014

@wimisci žial nie, stále bojujeme☹

wimisci
4. čer 2014

@ynett Bobanci ☹ tak se hlavně držte, ani ti nepomohlo to pivo? zkoušela jsi ho?

ynett
4. čer 2014

@wimisci hej pila som ho, akurát som z neho bola taká oťapená a chcelo sa mi spať. ale na mlieko to nemalo vplyv. nevadí, skúšame dalej. ešte dávam tomu cca mesiac. ak nič tak zostávame na UM a už to riešiť nebudem🙂

pt1981
4. čer 2014

@ynett slyšela jsem, že ještě pomáhají teplé obklady na prsa si dávat... Za zkoušku nic nedáš. Ale jak jsi psala, pokud nic, nic se neděje a žádné řešení a stresy 😵

ynett
4. čer 2014

@pt1981 ake obklady?

pt1981
4. čer 2014

vyloženě jen namočený hadr do teplé vody. Prý to opakovat a spustí se mlíčko 😕

valentina32
4. čer 2014

@ynett skus vineu moja setra ma s toho mlieka trasne vela a tiez sa jej uz stracalo

ynett
4. čer 2014

@pt1981 oki skusim

ynett
4. čer 2014

@valentina32 tiez som skusala a nic, ale chcem skusit este mušt🙂

valentina32
4. čer 2014

@ynett viem ze by si chcela velmi kojit ale ked to nejde tak sa netrap ani seba ani Adamka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru