Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

lchuranova
29. říj 2015

@jane085 My měli to samé, na druhém utz nám pomalu ani neřekla jestli je prcek v pořádku. A pohlaví nám řekla jenom na 60%. Tak jsme to s 3D prostě riskly a ono to vyšlo. Posuďte sama, přidám fotky našeho prcka 🙂

mimidaniela
29. říj 2015

Ahoj holky prozatím moje zkušenosti s uz sou v pohodě a že je mě opravdu velká porce mam hrozně fajn dr vždy mi pouze s humorem pobýdne at si břicho podržím a dobrý ale co mě čeká v porodnici mě opravdu dost děsí

rexyi
8. lis 2015

Ahoj. Asi mám problém. Jsem v 15. týdnu a mám nahoře už 9kg!!!! Začínám být z toho na prášky :( Je fakt že 1.trimest mi nebylo špatně a já, i když normálně nemusím, jsem do sebe házela všechno sladké co bylo doma. Máte někdo taky takový velký přírůstek?

markyzka84
8. lis 2015

@rexyi ja byla na rizikovce a pribrala jsem 31 kg za tehu a vetsinu tedy v druhy pulce

markyzka84
8. lis 2015

musim rict ze teda statovni vaha byla 56,5 kg...ale ja mam taky jenom159cm

rexyi
8. lis 2015

@markyzka84 já jsem o 2 cm menší a startovní váha byla o hoooodně větší, 79 kg. Jsem taky na rizikovém a první 3 měsíce jsem jen spala a spala, teď se snažím každý den poctivě alespoň rychlou chůzí chodit alespoň hodinku, někdy se podaří i víc. Sladké už není takový problém, ale i tak si někdy dám.

inngrid
17. lis 2015

ahojte bambulky baculky 🙂 kolko vám trvalo kym ste ostali tehu 🙂

janunulinka
18. lis 2015

Je tady prosím někdo kdo otěhotněl i při hooodně vysoké váze?

mimidaniela
18. lis 2015

@janunulinka ano nam se to povedlo

ivaflo
18. lis 2015

@janunulinka Co znamena hodne vysoka vaha? Ja mam 103kg, jsem 31tt a doposud pribrano za ceou dobu 0,9kg . Jsem spokojena 😀

tomato543
18. lis 2015

@lchuranova klid, rodila jsem v s 98 kily.. tlak byl horší...ale jinak mám nízký, tedy kolísavý...curkovka nic.. nikdo si nic nedovolil..

inngrid
18. lis 2015

@janunulinka čo je to hodne vysoká váha?

inngrid
18. lis 2015

@ivaflo a ako rychlo si ostala tehu?

schellongova
18. lis 2015

Ahoj holky já už mám dvě děti.První těhu jsem začínala s 82 kily a rodit jsem šla se 102kg Kluk se narodil za tři hodiny od první kontrakce bez nástřihu v pohodě.V porodce jsme byly týden kvůli žloutence.Doma jsem měla 90 po konci šestinedělí 82kg.Když byl malému rok začala jsem hubnout podařilo se mi dostat na 67kg v létě dovča váha 73 a zadařilo se podruhé hned druhý měsíc od vysazeni ha, rodit jsem šla s 94kg.Dcera byla poloha kp takže plánovaný císař.Bála jsem se a nakonec pohoda jizvu mám 10cm a druhý den jsem byla fit.Rodila jsem v Podolí a na váhu nebyla nikde narážka .Oba porody byly bezproblémové a děti zdravé.Jen já zase přes 80 kg a vůle do hubnutí žádná ☹

netanel
18. lis 2015

holky, já nejsem úplně xxl, spíš xl, mám na 168 kg 75 kilo, z toho 5 přibylo za měsíc stimulace na IVF. Jsem na konci 16. tt, zatím jsem nic nepřibrala, ale mám z toho docela strach, až to vypukne...

lchuranova
19. lis 2015

@tomato543 já jsem taky až na rh v pořádku cukrovka nic, tlak teda vyšší ale moje váha je o dost větší a teď to letí stašně nahoru jsem v 28tt :(

janunulinka
19. lis 2015

@mimidaniela
@ivaflo
@inngrid
kolem 140kg ☹ dělám co můžu a ani kilo nejde dolů. Snažíme se od ledna, od ledna mám proveru na cyklus a clostylbegyt a zatím nic ☹

anakolut
19. lis 2015

@janunulinka Otěhotněla jsem přirozeně BMI 36.

tomato543
19. lis 2015

@lchuranova to bude dobrý.. neřešit, nestresovat... 🙂 po 6 nedělí můžeš začít řešit.. (z vlastní zkušenosti vím, že to moc nejde.. )ale nezabírej se tím..těš se na prcka. 🙂 je to úžasné. přivést na svět miminko, a jestli budeš mít díky tomu pár kilo navíc??no a?? 🙂

inngrid
19. lis 2015

@janunulinka ja mam cca 100 a čo ti poviem dnes som sa testla a mam ducha na tehu teste snazili sme sa 2-3 mesiace - no snazili skor by som povedala ze sme teda riešili sex bez ochrany - a pri provom to bolo detto tak
ovulku a všetko maš inak v poriadku?

inngrid
19. lis 2015

1 den meškania - tak čo bude z toho niečo?

monik13
19. lis 2015

Ja otehotnela se 119 kg a rodit jsem sla sd 150 kg... tehu bylo v pohode, zadna cukrovka,zadny vysoky tlak... sesla jsem se s vybornymi lekari... nikdy nikdo mi na vahu nic nerek. .
Ted chceme druhy ale zatim nic...... no vaha mi zustala ☹

inngrid
19. lis 2015

@monik13 a vaha ti ostala ako pred porodom či ako po porode
ja som prvé rodila tiez s vahou 100 - pribrala som 8 kg - teraz mam tu istu vahu 100 tak uvidim ako to pôjde ale mala som chlapca to sa tak nepribera

zdenkaj92
19. lis 2015

Ahojky, tak já těhotenství začala na 102kg, zhubla jsem na 92kg ze začátku, rodit jsem šla s 99.5kg. Jsem 5. den po porodu a mám 92.5kg. Rodila jsem dva dny před termínem, porod od prvních kontrakcí pravidelných trval 14 hodin, malého jsem ven tlačila 2 hodiny. Malý se narodil 47cm, 3.25kg.

mimidaniela
19. lis 2015

@monik13 ahoj váhově jsem na tom obdobně tak budu vyzvídat jak si ro měla s ultrazvuky a monitory ja už u prvního těhu dost bojovala stěžovali si že jde mimi špatně vidět a špatně slyšet a to jsem šla rodit se 108kg co mě čeká tet netuším ...docela se bojím co mě čeká tet

inngrid
19. lis 2015

@zdenkaj92 krasa gratulujem lekar ti nehovoril nic nato ze si chudla ?

monik13
19. lis 2015

@mimidaniela no u me fak tvsechno v pohode, na prvni i i druhy genetice ve 20 tt jsembyla v Praze v Gennetu a doktorka mi nic nerikala ze by nevidela, jen se mala nechtela ukazat tak jsem tam ve 20tt delala drepy 😀 😀 ..
No pak ve zprave bylo napsano ze bylo mimi spatne pres bricho videt, ja to cekala, ale jinak vse v pohode a u moji gyndarky taky vzdy vse oki. Mam vybornou doktorku ktera je bozi a ona nikdy nic mi na vahu nerekla... spis me chvalila jak mam fajn vysledky. Cukrovka,tlak...atd

mimidaniela
19. lis 2015

@monik13 tak á mám doktory taky dobrý nikdy taky nepověděli křivé slovo až v porodnici sem si užila na plno to neřekli ale ten přístup byl evidentní :(

nonnni
19. lis 2015

@monik13 v praze v gennetu to pisi kazdemu🙂

koncita
19. lis 2015

@mimidaniela a kde jsi rodila? (pardon, že se vám míchám do diskuze 😉 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru