Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

katy48
1. únor 2018

@timotek69 nevyhodi jen klid a hlavu vzhuru vse bude v poradku 😉😉😉

hlasimse
1. únor 2018

@timotek69 Držím palce!

timotek69
1. únor 2018

@hlasimse
@katy48 tak holky nic nevidel...je. Vysokou sliznici ccca 12mm...tak nevim, zitra od ery na hcg...po vysetreni jsem trosku spinila...na digitalunmi vyslo 2-3tyden od poceti, myslite ze to bylo tim ze bylo brzy?

katy48
1. únor 2018

@timotek69 urcite to tim muze byt pokid mas vysokou sliznici ja sla v 5tt a byla videt mikrobioticka tecka. A hlavne zalezi kolik mas hcg protoze na utz jde neco videt az od 1000 hcg. Takze klid nozky nahoru a hlavne zadny stres. Vis presne kdy jsi mela ovulaci??

hlasimse
1. únor 2018

@timotek69 Jestli jsi opravdu jen v 2.-3. týdnu, tak to je opravdu strašně brzy na utz. Záleží, jestli ten týden odpovídá tomu, kdy si myslíš, žes měla ovulaci...

timotek69
1. únor 2018

@katy48
@hlasimse od poceti 2-3 tydny odpovida me ovulaci, tudiz jsem 4-5tyden max...no;(tak uvdime;) siky za podporu a vae bude jak ma byt;)

zanetanovotna
1. únor 2018

@martinato1989 ahoj tak co holky 🙂 jak vám to spolu jde?
Mám na tebe menší dotaz ohledně kojení. Budis malou k jídlu? Nebo ji necháváš spinkat dokud se o jídlo nepřihlásí sama..

katy48
1. únor 2018

@timotek69 fakt se niceho neboj a dej tomu tak tyden az dva a uz tam prdelka bude 😉

timotek69
1. únor 2018

@katy48 dekuji❤️

martinato1989
2. únor 2018

@zanetanovotna ahooooj, nejdříve jsem ji budila a teď už se budí sama to těch 3-4hodinach. Ale protože jsem původně měla problém s mlikem a malá byla pod porodní vahou, tak jsem ji budila. Je to věc kterou jsem taky řešila jestli mám nebo nemám budit. Takže za mě pokud nemáš problém s množstvím mléka a malá přibírá, nechala bych to na ni. Jinak u nás vše v pořádku, malá spi s námi v posteli 😂😂🤦🏼‍♀️ Ale jsme tak spokojeni všichni tři ☺️ A co vy? Jak vám to jde doma?

zanetanovotna
2. únor 2018

@martinato1989 jo já právě vůbec nevěděla. Mě to docela dost štvalo ji budit hlavně ona mi hodně přibírá takže mi nemáme právě problém.. teď jsem ji nechala taky tak jak si řekne a taky se budila po 3hod. někdy po 2,5hod.
Spí s vámi ? 🙂 to musí být skvělý ale já bych se bála já spím docela tvrdě a bála bych se že ji zalehnu.
Je důležitý že jste spokojený.. o nic víc přece ani nejde. 🙂
U nás dobrý. Občas jsem ve stresu že ji nerozumím co po mě vyzaduje ale vim ze to nejde poznat hned. Jinak mi věčně spinká 🙂 je to taková šípková růženka

martinato1989
2. únor 2018

@zanetanovotna mne taky pořad spinka 😂 i když poslední dva dny už vydrží po jídle chvilku koukat a pak až odpadne 😂 my ji máme v posteli v hnízdě, taky jsem se bála a máme ji jako u hlavy... bála jsem se ale v postýlce je to na ni asi moc velký a knourala tam, s námi se ji tam líbí a lip usne.
Pokud pribirate dobre, tak to nech fakt na ni. Já ji taky ještě úplně nerozumím, první dny jsem doma probrecela, ze nejsem máma, když nevím co chce a tak. Teď už je to se mnou snad lepší 😂

zanetanovotna
8. únor 2018

@martinato1989 ahoj promiň měla jsem toho neskutečně moc a vůbec jsem nestíhala. Taky jsem ji dřív nakrmila a hned spala a teď ji nakrmim, kouká a pak taky usne 😃 hlavně dřív jedla max 8min a teď už ji nestačí někdy ani 20min 😃 postýlka mi přijde ještě brzo já ji taky nemám 🙂 já teď vůbec nevím zda přibirame pediatricka byla u mě ale nevazila ji. Jinak tohle znám taky jsem zacla jancit že ji chudinku šikanuju tím že nevím co a jak 😃😃 jinak jsem doma týden a už jsem na svoji váze.

martinato1989
9. únor 2018

@zanetanovotna ahojky, tak to my jsme si k doktorce museli dojít sami, ale já ji mám naštěstí před barakem...včera jsme byli na 3 týdenní kontrole a máme konečně aspoň tři kila 🙏🏻🤗 mne na prsu vydrží 15-20min a dyl ne, pak už buď nechce nebo odpadne 😂 jinak s tou vahou ti závidím, já mám z 22kg 10 dole a zbytek bude asi pěkná fuška 😳🙄😫

natysnovec
9. únor 2018

@martinato1989
@zanetanovotna Muzu se zeptat kolik jste meli pred porodem a kolik po porodu?Ja mela pred 98 a kdxz sem odesla s por.tak je mam furt😢😢😢

martinato1989
9. únor 2018

@natysnovec já měla před 74, nabrala jsem na 96 a teď mám 85.

natysnovec
9. únor 2018

@martinato1989 kez bych mela takovou vahu😢😢😢

timotek69
21. únor 2018

Ahoj holky meli jste tehu foceni? Poprosim ty s vahou 110kg a vice? Jak vypadalay fotky?

rexyi
4. bře 2018

Ahoj holky. Jsem ve 25.tt a dneska me prepadly totalni depky z toho meho hrozneho bricha. Zvlast teda z toho spodniho speku. Minule tehotenstvi jsem pribrala 23 kilo a ted jsem se tomu chtela vyhnout, ale uz i tak mam nahore 11. Pripadam si hrozne. Uprimne se tesim, az bude maly na svete a ja budu moct zase se sebou neco delat. I kdyz to spodni bricho uz zustane hnusne. Mate nektera taky takovy previs? Jste s tim srovnane? Vim, ze nejdulezitejsi je ted zdravi mimca, ale tak to nejak na me dopadlo a potrebovala jsem to nekde vybrecet. Diky

zanetanovotna
10. bře 2018

@natysnovec promiň že píšu až teď nem0hla jsem si vzpomenout na heslo 😁😁 já měla 84 a teď mám 82.. 🙂

iveee
Autor odpověď smazal
Zobraz
natysnovec
10. bře 2018

@zanetanovotna jj pekny na uz mam 101 a to jdem v 11 tt

zanetanovotna
10. bře 2018

@natysnovec hlavní je aby jsi byla zdravá.. váha není v tomhle ohledu tak podstatná.
Třeba tolik nepřiberes hlavně se tím nestresuj 🙂

natysnovec
10. bře 2018

@zanetanovotna Ale stve me to...nevypadam na to ze bych mela 100kg to je alespon jedno positivum

martinato1989
10. bře 2018

@zanetanovotna tak jak holky?jak válčite? Moc vám to sluší ❤️

oveckaluky
10. bře 2018

@natysnovec Já když jsem čekala první dceru, začínala jsem na 50, rodit jsem šla se 75 a porodem shodila 11 kg. S druhou dcerou začátek na 64, rodit jsem šla s 89 a porodem jsem ztratila jen 5 kg, a to měla skoro 4 kg. Ted začínám na na 90, jsem v 10.tt a už mám 92...a buď v klidu, fakt na to vypadám :-/ jestli opět naberu 25, to bude terno :-/

zanetanovotna
10. bře 2018

@martinato1989 ahoj 😊 no jo valčík dobře ale teď sní budu chodit na rehabilitace kvůli kyčlým a co vy ? ❤ děkujeme vám to taky sluší. Malá je moc krásná dneska jsem koukala na tvůj profil 🙂

martinato1989
10. bře 2018

@zanetanovotna na rehabilitace? Jakto? Nám dali dečku a nazdar 😂 ale asi jste na tom lip, my máme melky jamky 🤔no tvoje taky, taky jsem vás už okukovala ☺️ Hlavně jsem na vás myslela, dlouho si se tady neozvala.

natysnovec
10. bře 2018

@oveckaluky Kde jsou ty kila co jsme mely pred...😢😢

oveckaluky
10. bře 2018

@natysnovec To mi povídej...aspoň na 75 kdybych se pak dostala...to bude dřina 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru