Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

natysnovec
10. bře 2018

@oveckaluky jojo ma by stacilo i 80kg

zanetanovotna
10. bře 2018

@martinato1989 máme špatnou jednu stranu takže musíme léčit širokým balením-4pleny 😐 ta perinka je taky na prd vid? Ale aspoň že to pomůže. Já jsem byla v jednom kole a úplně jsem zapomněla sem jít spíš jsem zapominala na víc věcí a věnovala jsem se hodně malý.
A jak jde kojení a jiný věci?vše je v pořádku ? 😊 já byla včera u pediatra a nátalka hezký roste 🙂

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna kojeni nám zatím jde, když jsme byly naposledy u doktorky, tak nás taky chvalila. Teď nás čeká očkováni a z toho mám hlavu jak pátrací balon... už si nad tím premyslela? Jinak je u nás vše ok, malá je strašně hodna, někdy nás nechá i celou noc spát 🤗 no hrozne mi vše ulehčuje, jak je v pohodě.jak malá to balení zvládá?

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 tak to je moc dobře 🙂 očkování? To nám říkala doktorka ve 3 měsících. Jsem na to zvědavá. Jinak nátalka teď měla už 4.566g a 55 cm 🙂 vy jste vlastně i starší že?😊😊
To máte fakt stesticko, máš i kvalitní mléko když spí celou noc 🙂 je to dobře některý ženský buděj klidně i každou hodinu a to musí být náročný.
Mě budí 2x v noci takže jsem ráda. Není to zase tak moc.

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna my jsme sice starší, ale menší 😂 Laura má 52,5 cm a 3500g 🤷‍♀️Já bych řekla ze je spis líná se vzbudit 😂 my jdeme už 27.3. na očkováni a to mám budou 2 mesice 🤔 se mi to nějak všechno okolí očkováni nelibi 😳

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 to jste menší no 😁😁😁 je ale moc roztomilá. Koukala jsem že se krásně usmívá.🙂 a co paseni koníčků?
To jdete brzo ne? Já se netěším na to očkování ale vím že je to potřeba. A co přítel/manžel teď nevím .. pomáhá ti s přebalovanim? 🙂

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna díky te dečce ji na bříško tak často dávat nemůžu, jen při prebalovani ji na chvilku otočím a snaží se, hlavičku trosku zvedne ale ne tak pěkně jako vy (viděla jsem na fotce ☺️) mne to taky přijde brzy, četla jsem v diskuzich ze se většinou očkuje od 5 kg, později a postupně... nám chtějí naockovat povinny i nepovinný najednou 😳🤔 přítel mi pomáhá se vším kromě prebalovani 😂 ale zvladnul by to kdyby byla potřeba, jen se mu do toho nechce. A co tvůj? ☺️

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna takhle vypadá ta decka 🤦🏼‍♀️

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 jj tak to chápu já taky ale nemůžu kvůli těm plenám takže to teď dělám taky jen při přebalovani. Ale ono tak stačí nemusíš ji dávat častěji zatím. 😉 a polohuješ ji?Já to moc nedělala a ona má levou stranu hlavy placatejsi 😐 ona se totiž hrozně vztekala když jsem ji otáčela.
Aha tak tomu nerozumím proč to chtěj udělat najednou a i pro malou to bude docela zajímavý. Většinou prej po očkování mají i třeba 3 dny horečky nebo co říkala moje doktorka. Je dobře te ti pomáhá a jasný to by pak zvládnul každej kdyby jim nic jinýho nezbejvalo. Můj pomáhá prej by klidně kojil kdyby to šlo 😃😃😃

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 a ta dečka je fakt velká co mi říkala doktorka. Myslim ze hroší jsou pavlikovy trminky. Snad to nebudete mít tak dlouho

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna teď už ji moc nepolohuji, zase je to omezeny tou dečkou, ale sem tam ji otacim hlavičku...ovšem jestli má nějakou stranu placatejsi, to jsem nezkoumala 🤔 mne sestra do telefonu tvrdila, ze normálně očkuje vše najednou a ze to ty děti zvládají dobre, tak jsem ji řekla ze to ještě probereme toho 27., ze si to ještě promyslim. Tak to mas dobrý ze by i kojil😂

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna se mi to poslalo dřív... můj si minule malou položil bříškem na sebe a byl bez trika a malá začala hledat bradavku a různé se prisavat a moc se mu to nelíbilo 😂 šel se radši obléci, ze to by prý nedal 😂😂 třmínky jsou děsivé 😳 už tu decku jsem obrečela a tohle bych už vůbec nedala. Dřív prý byly nějaký strojky, v tom byla moje mamka když byla mimino a prý si z toho až trvala vlasy 🤭 tak šel děda k doktorce se zeptat co jo hrozí když v tom nebude a usoudil ze nic z toho není tak strašný aby ji v tom nechal se trápit 😔

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 jj tak ono to nevadí když to nebude nějak hodně,hlavička se ještě srovná.. to chápu že si to obracela mě se to stalo jen s těma plinama když jsem se jí tam snažila návrat 4 a nešlo mi to. Aha tak už nevím ale hlavně jde o to aby ste měli klid a vše proběhlo v pořádku. Každopádně mi pak dej vědět jak ste to zvládly spolu. 🙂🙂
😃😃😃 nelíbilo se mu to jo 😃😃😃
Já jsem ráda že můžu kojit. 🙂 snad nám to půjde co nejdyl.
Jo tak to chápu ani se mu nedivím. Co jsem četla tak plno ženských třeba to nedělo s těma trminkama protože nechtěly aby trpěli a nakonec se to spravilo samo třeba ale to je fakt o štěstí.
Já když se na to prej vykašlu tak taky dostanu peřinku

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 jo a chtěla jsem se zeptat.. omezuješ se s jídlem kvůli kojení?

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna jen vynechavam jídlo co nadyma, piju jen vodu a caj a jinak to úplně neřeším. My měly původně 2 pliny navíc a nepomohlo to, tak doufám ze tohle zabere. 10.4. se to dozvíme. Snažím se ji v tom poctivě držet ale na kojeni to musí dolu.

zanetanovotna
11. bře 2018

@martinato1989 jj tak to máme stejně..2 pliny?takže ste je používali nebo vám hned dali tu peřinku.. tak to by bylo blbý pri kojení.. Já ji taky nemám v těch plinkach při kojení
A co ty po porodu .. vše je v pohodě? Už máš určitě po šestinedeli. 😉

martinato1989
11. bře 2018

@zanetanovotna v porodnici měla ty dvě pliny a pak na kontrole ji dali tu decku. Po porodu už teď vše super, zítra jdu na gyndu. Ale hormony mi blaznily cele šestinedeli 😂

natysnovec
10. dub 2018

Ahoj holky mam prozbu

natysnovec
10. dub 2018

Schanim oblec.na silnejsi tehu😊

zanetanovotna
10. dub 2018

@natysnovec jako oblečení po někom nebo nové?

natysnovec
10. dub 2018

@zanetanovotna klidne po nekom

stewiska
28. dub 2018

Dobry den mam dotaz, jelikoz mam nejake to kilo navic a jsem tehotna zajima me jak jste to mely vy s rustem briska. Bricho mi vysi a zajma me zda se v pozdejsim stadiu tehotenstvi bricho zvedne tim jak tam mimi roste, nrbo ne. Dekuji za odpovedi

natysnovec
28. dub 2018

@stewiska Ahojky ja sem zacinala na 98 a ted mam 104 a zacinam 5 mesic.Taky mi brisko vysi...a cekam co bude😀

natysnovec
28. dub 2018

@steviska poslu klido foto....abys vedela jak sem na tom ja

stewiska
28. dub 2018

@natysnovec ja jsem ve 27 tt a bricho mam porad stejny,tak me zajima zda se ted az mala zacne nabirat zda se mi bricho zvedne nebo ne

natysnovec
28. dub 2018

@stewiska ja si myslim,ze jo..mohu se zeptat kolik mas?Pokud to nevadi...

stewiska
28. dub 2018

@natysnovec na zacatku tehotenstvi 113 kg ted mam 115,6kg

natysnovec
28. dub 2018

@stewiska jen dve kila do 26 tt???pekny

stewiska
28. dub 2018

Me sla ze zacatku vaha dolu a pak se to vratilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru