Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
domca89
21. kvě 2018

@misakri Ahoj a v kolikátém jsi. Jsem na tom stejně. První a druhý u toho to šlo, ale teď je to síla.

natysnovec
21. kvě 2018

@domca89 no tsk parada😊😍😍gratulujii🍀🍀🍀

natysnovec
21. kvě 2018

@misakri sama cekam na zbaveni pneu...jsem 21tt

natysnovec
21. kvě 2018

@darus25 ja nemela menzes,Syndrom polycystických vaječníků,a pk k tomu endometriozu😀

domca89
21. kvě 2018

@natysnovec No jako sama toho mám ještě furt šok a rozporuhodné myšlenky. Takže si nejsem jistá, jestli jsou gratulace na pravém místě.

natysnovec
21. kvě 2018

@domca89 a s ceho???Srdicko krasne bije,mimi prospiva tak copak??

domca89
21. kvě 2018

@natysnovec No nejsem si úplně jistá, zda jsou 3 děti dobrý nápad. Furt to ve mě hlodá, ačkoliv jsme se rozhodli, že si to necháme.

natysnovec
21. kvě 2018

@domca89 nebooj jsou i mamonx ktery maji 4 deti 😀😀A je jich tu hooode.

domca89
21. kvě 2018

@natysnovec To já vím. Ale já jsem na vše celý týden sama. Max o víkendu si na pár chvilek děti přítel vezme a jinak zase na vše sama.

natysnovec
21. kvě 2018

@domca89 Tak to netusim me bude 25 a cekak druhe mini a tim jsme s manzou skoncily.😀😀

domca89
21. kvě 2018

@natysnovec No já toužila po holčičce a když jsme se rozhodli, že zůstaneme u dvou, zjistila jsem, že jsem těhotná.

zuzka3112
21. kvě 2018

Ahoj všem, především vám přeji pohodové a nestresove těhotenství! To moje druhé se blíží do velkého finále. Mám cca 14 dní do cílové rovinky. Díky manzelove vysokému tlaku a zjištění, že má náběh na cukr, cholesterol a jiné neduhy, jsem zakrocila a zatocila se stravou. Do skoro konce 6 měsíce jsem měla nahoře 13 kg, díky pravidelné stravě a hlavně pestré hlásím navíc krásných 6kg. Velice mě překvapilo, jak vlastně dítě prospívá, já shazuji kila a stále jdou dolů. Po porodu určitě pokračujeme dál, mám jich ještě minimálně 40 na rozdávání 😁😁

natysnovec
22. kvě 2018

@domca89 aha to ja cekan druhou slecnu😊

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
darus25
22. kvě 2018

@natysnovec no teda.. A jak se to řešilo? Klidně do sz

natysnovec
22. kvě 2018

@darus25 jezdily jsme do cb do centra...udelaly spermio...to bylo na 1*+ hormonalni profil a genetiku a oba zdravi...pichly ovitrelle a po prvni injekci se zadarilo...a cekame hoolcicku❤

zuzka3112
22. kvě 2018

@misakri ty brdo tak to čumím... Takže hodně zdaru a zdraví a klidu. To sem snad ještě nečetla tady takový příběh.

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
renuliena
22. kvě 2018

@misakri moc drzim palecky 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀

darus25
22. kvě 2018

@natysnovec 😀tak to gratuluji, moc přeji ❤

zuzka3112
22. kvě 2018

@misakri mazec.. Zázraky se přeci jen dějí že? Takže hlavně ať je vše v pořádku!

natysnovec
23. kvě 2018

Holky vy ktere mate okolo 100kg...kfy jste citily pohyby??Mam placentu na predni strane a jsem silna sem 22tt a furt nic...bojim se..jinak vse je ok...bez jakych koliv problemu.

renuliena
23. kvě 2018

@natysnovec neboj se, já jsem taky silná a opravdové pohyby jsem cítila teď už nevím ale až 24-26tt, nyní jsem ve 34 tt a kope dostatecne ☺️

natysnovec
23. kvě 2018

@renuliena obednana na gyndu sem pristi tyden ale ted jsme to prehodily na zitra abych mela klid.Q ty mas taky plqcentu vepredu?

hlasimse
23. kvě 2018

@natysnovec Mám nakonec placentu vzadu a pidi pohyby jsem cítila tak kolem 19-20tt... Teď jsem 24tt a jsou častější, ale nějak extra super silné nejsou. Uvidíš 🙂

zuzka3112
23. kvě 2018

@natysnovec já teda u prvního cítila pohyby docela pozdě, až tak 27 týden jsem něco málo registrovala... Teď u druhého těhotenství jsem cítila pohyby mnohem dříve, kolem 20 týdne simrani a od toho 27 týdne nepřetržitě každý den nějaký pohyb, a cca od 29-30 týdne už fakt intenzivně... Neboj, určitě to bude dobré.

renuliena
23. kvě 2018

@natysnovec ano ano a ke všemu mám ještě placentu vepředu, já takový ty opravdový kopance jakože opravdovy ne nejake simrani jsem měla cca až ve 28tt, mudr tehdy rekla že to je i prvorodicky která je silnejsi a ma placentu vepředu úplně normální 😉

natysnovec
23. kvě 2018

@renuliena ja uz jedno detatko mam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru