Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martina1317
23. kvě 2018

Holky, tak se pridavam. Otehotnela jsem s 89kg a ted uz mam 92kg (10tt). Merim 165cm a zatim moji vahu nikdo nekomentoval. Tlak a cukr mam v poradku. . .budou me nejak trapit u doktoru kvuli te vaze?

renuliena
23. kvě 2018

@natysnovec ale stejně, placenta vepredu, segra na dvě holky, je silnejsi, a teď u té druhé měla též placentu vepředu a byla pořád nervni jelikož malou malo cítila až do porodu ale mudr ji pořád ujistil že je vše v pořádku, tak se neboj 🍀 🍀 🍀

natysnovec
23. kvě 2018

@renuliena Ja ji potrebuju citit alespon malicko...jinak se zblaznim

monnytka
23. kvě 2018

@natysnovec já patřím mezi velké bacule, jak jsem otěhotněla, měla jsem 118kg, a miminko jsem cítila i s placenou na přední straně až ve 22 týdnu...
Byla jsem plná stresu a všeho a teď? Jsem těsně před porodem, během tehu jsem upravila jídlo, protože trpím nechutenstvím, zhubla jsem zdravě 7 kilo a držím si to a malý mě kope jak o život...
Všechno má prý svůj čas 🙂 🙂

monnytka
23. kvě 2018

Záleží přece na tom, jak se cítíme my, baculky jsou krásné holky, pokud umí svá kila nosit s grácií, jsou bezkonkurenční.
A těhotné baculky taky... Hlavně jsme stále usměvavé a to těm vychrtlým holkám, ženám, doktorkam a bůhví jakým ještě vadí...
Nejdůležitější je zdraví... Ne předsudky ostatních...
Mě třeba ještě nikdy nikdo nic neřekl na moji váhu...stačí když někde přijdu z úsměvem, ať si každý mysli klidně něco o prdeli, já si to myslím taky a život jde krásně dál 😁🌸❤️

kotty
23. kvě 2018

@martina1317 Tak jako moje mi občas řekla, že něco vidí hůř a že nemám ke konci těhu moc cpát sladký aby mimino nebylo veliký... Jinak tlak.. samozřejmě, že váha to zhoršuje, ale problémy s tlakem ,myslím preeklamsii, může mít i normálně vážící žena. Měla jsem to podobně jak vy, a velké uf, že ani v těhu se mi to neztrojčíslilo :D

renuliena
24. kvě 2018

@natysnovec neboj, všechno má svůj cas, dej vedet ☺️🍀

natysnovec
24. kvě 2018

@renuliena jj dekuju...ja po vcerejsim koukani a cteni tady sem klidnejsi ale zase bych rada aby se ta nase cacorka ozvala...

natysnovec
24. kvě 2018

Zafilku se pujdu vypravovat...a pojedu musim jeate podepsat papiry do ms...

adela344
12. čer 2018

Ahojky

adela344
Autor odpověď smazal
Zobraz
adela344
Autor odpověď smazal
Zobraz
adela344
Autor odpověď smazal
Zobraz
adela344
Autor odpověď smazal
Zobraz
misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
domca89
23. čer 2018

@misakri Mimču nebylo pořádně vidět do obličeje, na kontrolu patra, neřekl půl slova a za dva týdny mě objednal na další, mimčo bude větší a bude lépe vidět.

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
domca89
23. čer 2018

@misakri Tak to už je asi na dr. taky chodím na UTZ jinam. Moje doktorka ho nemá a posílá mě do genetického centra.

kristyn.g
23. čer 2018

@misakri ahoj, já myslím že je to tím jaký má utz... mě se zdálo že oproti ostatním co dávají fotky ze screeningů mam zrnité fotky hrozně, nosní kůstku nezjišťovala, to by snad ani nešlo... Mě to vyšlo dobře z krve a toho co naměřila, věk 31let to snížil ale výsledky krve a utz to zlepšily zase. Na utz v 20tt jdu jinam, měly by mít lepší ultrazvuk.

jane085
23. čer 2018

@misakri tak samozřejmě, že tuková vrstva zhoršuje kvalitu UTZ, ale dost záleží na doktorovi,jak moc si s tím chce pohrát. U prvního dítěte jsem z UTZ byla vynervená, vždycky tam napsal "špatná viditelnost" a tím se podle mě i kryl. Teď jsem si UTZ užívala,chodila jsem do stejného centra,ale k doktorce a vždy mi vše krásně popsala,jen průtoky ji občas nešly změřit,ale nikdy nic neřekla. Ale lepší je až 2. a 3. screening. Prostě všechny nemůžeme být jako lunt 😁

jirinka_118
17. črc 2018

Ahoj holky. Dlouho jsem na koníkovi nebyla. Když jsem ale hledala odpovědi a spíš podporu na netu, vyjela mi i tahle stránka. Ráda bych se k vám přidala.
Jsem těhotná teprve 8tt a s výškou 160 cm začínám na váze 75kg...

natysnovec
17. črc 2018

@jirinka_118 Ahooj vytame te...Ja sem 30tt a a mam 172cm a 113kg.

jirinka_118
17. črc 2018

@natysnovec jeee, děkuji 😊 jsem ráda, že jsem konečně našla nějakou skupinku. Manžel je voják, přes týden slouží v Bechyni a my jsme sami doma 😒 ještě mám dceru, v srpnu ji bude 5 let. A jsem nadšená, ze existuje něco i pro nás obyčejný holky 🤓

natysnovec
17. črc 2018

@jirinka_118 jojo...ja sem s Pisku a mam dcerku 3 roky...a ue to peknej dablik...tedkon...tak mam strach jak to bude po porodu.

jirinka_118
17. črc 2018

@natysnovec taky jsem zvědavá jak bude dcera reagovat 🤔 doufám, že to vše bude v pohodě a sourozence přijme. Já zas mám výhodu, že je hodná a docela rozumná. Přece jen ale už jde za rok do školy, tak to bude zase jiné.

agneska7
17. črc 2018

Ahojky ja zacinala tehu na 86kg a 160 cm tet jsem 29 tt a mam 85,5 kg :D

martina1317
17. črc 2018

Ahoj holky, tak ja se stale drzim na 92 kg, jsem 19tt. Doufam, ze to zvladnu udrzet 🙂

martina1317
17. črc 2018

@agneska7 to bych chtela taky! Zacala jsi v tehu jist jinak?

agneska7
17. črc 2018

@martina1317 ano vic cokolad a zakusku :D nedela mi problem sezrat celou cokosku jen tak behem ani ne 10 min proste to ve me nejak mizi a vidim pred sebou jen prazdne obaly :D

martina1317
17. črc 2018

@agneska7 tak to mi ani nerikej!!! :D to mas teda kliku! Ja se ted hoooodne krotim, nechci se dostat na 100kg. . .doufam, ze k tomu nedojde :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru