Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

Ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic
agneska7
17. črc 2018
@martina1317 jako taky mam pred sebou jeste cca 11 tydnu takze se to muze otocit a hup budu metracek , stejne se s tim neda nic delat , nebo mozna jo tolik nejist sladkeho a hodne zeleniny atd ale na to ja nejsem . tet si to uzivej jes co chces a kdy chces tet to muzes ,, svest,, na tehotenstvi 😃
martina1317
17. črc 2018
@agneska7 no ale kdo to pak bude hubnout ty kila 🤣 zaprisahala jsem se, ze po porodu chci byt hubenour. . .
agneska7
17. črc 2018
@martina1317 jo tak to mam taky v planu , ja teda u male pribrala dalsi kyla i po porodu kdyz jsem kojila .kazdy rika ze kojenim se hubne ha ha ha naopak zenska musi jist poradne jidlo aby mela dobre mliko takze az po porodu a po odkojeni se chci do toho pustit a zhodit to . u male po porodu a po odkojeni se mi podarilo zhodit 14 kg tak snad to pujde i tentokrat 😃
natysnovec
17. črc 2018
@jirinka_118 ja mam 3 roky.
natysnovec
18. črc 2018
Muuzu mit intimni dotaz??
agneska7
18. črc 2018
@natysnovec proc ne zeptej se , snad ti budu moct odpovedet 🙂
natysnovec
18. črc 2018
@agneska7 jjak se holite??Bez manzela tedy a v zrcazku nic nevidim...strasne sem se porezala...😭😭😭
agneska7
18. črc 2018
@natysnovec ha 😃 dobra otazka no nevidim tam ani kousek takze jedu podle pameti a rukou zkousim jestly tam jeste neco neni. Ja se teda neporezala ale jela jsem v klidu a pomalu cca 30 min . no je to fuska ale ja tam chlupy proste nesnenu
hlasimse
19. črc 2018
@natysnovec Teď to řešíme v Zářijovkách. Já si vždy zatlačím na bříško a mrknu kde je co ještě potřeba, a pak podle hmatu opatrně...

Začni psát odpověď...

Odešli