Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

agneska7
17. črc 2018

@martina1317 jako taky mam pred sebou jeste cca 11 tydnu takze se to muze otocit a hup budu metracek , stejne se s tim neda nic delat , nebo mozna jo tolik nejist sladkeho a hodne zeleniny atd ale na to ja nejsem . tet si to uzivej jes co chces a kdy chces tet to muzes ,, svest,, na tehotenstvi :D

martina1317
17. črc 2018

@agneska7 no ale kdo to pak bude hubnout ty kila 🤣 zaprisahala jsem se, ze po porodu chci byt hubenour. . .

agneska7
17. črc 2018

@martina1317 jo tak to mam taky v planu , ja teda u male pribrala dalsi kyla i po porodu kdyz jsem kojila .kazdy rika ze kojenim se hubne ha ha ha naopak zenska musi jist poradne jidlo aby mela dobre mliko takze az po porodu a po odkojeni se chci do toho pustit a zhodit to . u male po porodu a po odkojeni se mi podarilo zhodit 14 kg tak snad to pujde i tentokrat :D

natysnovec
17. črc 2018

@jirinka_118 ja mam 3 roky.

natysnovec
18. črc 2018

Muuzu mit intimni dotaz??

agneska7
18. črc 2018

@natysnovec proc ne zeptej se , snad ti budu moct odpovedet 🙂

natysnovec
18. črc 2018

@agneska7 jjak se holite??Bez manzela tedy a v zrcazku nic nevidim...strasne sem se porezala...😭😭😭

agneska7
18. črc 2018

@natysnovec ha :D dobra otazka no nevidim tam ani kousek takze jedu podle pameti a rukou zkousim jestly tam jeste neco neni. Ja se teda neporezala ale jela jsem v klidu a pomalu cca 30 min . no je to fuska ale ja tam chlupy proste nesnenu

hlasimse
19. črc 2018

@natysnovec Teď to řešíme v Zářijovkách. Já si vždy zatlačím na bříško a mrknu kde je co ještě potřeba, a pak podle hmatu opatrně...

misule2016
8. črc 2019

Ahojky všem, jsem 8 měsíců po operaci úplném odstranění štítné žlázy, která mi pomohla nabrat neuvěřitelný 138 kg..... Mám na vás otázku moc toužím po druhém miminku.... Šli byste s takovou váhou do těhotenství ? Nebo byste prostě nejdřív zhubli a pak teprve řešili Mimi..... Váhu řeším, ale kvůli lékům to stále moc nejde než si tělo zvykne..... Děkuji všem za názory.....

hasara33
8. črc 2019

@misule2016 ahojky, no to je hodně těžká otázka, předně záleží na tvém věku, pokud je ti do 35 tak bych klidně počkala a snažila se shodit a pokud už máš po 35 tak to už pak hodně záleží na tom, jak se cítíš, zda máš nějaké jiné zdravotní problémy apod ... 🙂

natysnovec
8. črc 2019

@misule2016 ahojky ja za sebe bych a takovou vahou do tehu nesla.Ja trwba pri prvni nabrala 30kg a u druhe 25kg.Takze za me asi ne.

zikisek
8. črc 2019

Ahoj holky, zeptám se, měly jste nějak problém otěhotnět,když máme to kilčo navíc? Snažíme se už 5. měsíc, začala jsem jezdit na kole, hodili jsme se po úmrtí naší fenky do pohody, užíváme si, ale stále se nevede :(

agneska7
8. črc 2019

@misule2016 a co říká Dr ? Já nevím ale proč by váha měla být problém? Ano říká se že silnější ženy mají větší problém otěhotnět ale jiný důvod ? Máš problémy s tlakem nebo ještě nějakou ,,nemoc,,?

agneska7
8. črc 2019

@zikisek mno nám to trvalo 3 roky ale nemyslím si že by to bylo váhou brala jsem blbou antiko. Neměla jsem pravid. Cyklus atd ...

dadulakk
8. črc 2019

Holky váhou to asi úplně nebude. Já mám taky 30 kg navíc a otehotnela jsem na první dobrou 😏

kompleta
8. črc 2019

@misule2016 ahoj, já otěhotněla po 3 letech snažení, váha 135kg, během těhotenství to nejdřív o 4 kg spadlo a rodila jsem 136,5kg, ale všechny problémy co šly jsem měla- včetně cukrovky, vysokého tlaku, riziková poradna, byla jsem v porodnici za pacientku s červeným puntíkem, fyzicky jsem to dala, ale psychické následky po jednání zdrav. personálu mám dodnes.

hankaviki
8. črc 2019

Taky mám nadváhu, 33 let v době otěhotnění, povedlo se hned na první pokus.

michaelapfeiferova
8. črc 2019

Mam 100kg a miminko se podarilo na prvni pokus. 🙂 mam z te vahy trochu trauma a pokusim se s tim uz kvuli mimunku z lehka neco delat. Abych pak nemusela rodit na zemi 😀

pavlina212
8. črc 2019

@zikisek Ja verim, ze vaha u me vliv mela. Myslim si, ze mam vyssi mnozstvi testosteronu (treba podle chloupku, ktere musim vytrhavat na brade, krku a trochu i prsou), ktery muze blokovat ovulaci. Otehotnela jsem nikoliv po zhubuti, ale kdyz jsem si nasla super praci, ale verim, ze ty dva roky cekani mela na svedomi obezita. Jinak moje sestrenice otehotnela, az kdyz cca 10 kg zhubla.

michaelapfeiferova
8. črc 2019

@pavlina212 mam taky nevyzadane ochlupení, myslis si, ze s tim neco jde delat? A ze s tim i tak trochu muze souviset ta vaha? Ja mam nadmerne ochlupení na obličeji a krku. Vlastne chloupky jsem poseta cela, mam kotlety atd. V otěhotnění jsem ted nemela zadny problém. Jak zahlasila aplikace ze ovuluju tak jsme to zkusili..ale mohla to byt náhoda.

katuskastbk
8. črc 2019

Holky u mě první těhotenství v necelých 37 letech, otěhotnění na první dobrou, přibrala jsem asi 15kg. Druhé těhotenství těsně před 40. Musela jsem přestat kojit a nastartovat ovulaci, ale taky na první dobrou a přibrala jsem nějakých 6kg. Rodila jsem asi se 115kg. Nikdo mi nikdy nic neřekl ani nenaznačil, že bych měla zhubnout. Problémy jsem neměla naprosto žádné, pouze u druhého těhotenství na konci mě šíleně bolela záda, nemohla jsem skoro chodit, ale to pak odeznělo. Takže se toho nebojte, pokud vy se cítíte dobře. Ostatním je po tom houby. 😀

matys13
8. črc 2019

já jsem taky s váhou překročila 100 kg a na mimi jsem čekala 5 let.. normálně nám to nešlo, tak jsme šli na kliniku kde nás oba vyšetřili a řekli nám že jsme zdraví, jen já že mám nejasnou průchodnost 1 vejcovodu.. ale normálně jsem ovulovala a všechno šlo. proběhlo pár vyšetření a nakonec jsme šli i na umělé oplodnění, protože jsem už nechtěla dýl čekat.. první pokud nevyšel, ale druhej se zadařil. tedka jsem ve 33 týdnu a už se na toho prcka hrozně těším..

ani jednou za rok docházení mi doktor ani sestry neřekli že bych měla zhubnout.. ale až se malej narodí a nějak po kojení se na hubnutí vrhnout chci.. momentálně jsem za těhotenství přibrala 4 kg 🙂

enusamt
11. lis 2019

Ahojte tehulky... pridavam sa k vam... mam depku ako hrom.. som v 6 tt, este som u doktora nebola, cize este to nemam oficialne... no ja uz teraz mam vahu aku som este nikdy nemala... desim sa toho, kolko priberem a ako vobec to vsetko zhodim 😩
Meriam 160 cm a vazim 105 kg.. podarilo sa na "prvu supu"..
Pred prvym tehotenstvom som si 5 rokov drzala vahu 70 kg ( z 102 kg vdaka dukanke).. no ako som otehotnela a porodila, tak to slo hore a zas som bola na 100-vke... pokusy na chudnutie boli, no nic z toho..
Ja neviem, mate nejake tipy na stravovanie v tehu zaroven s chudnutim?
Vdaka a pardon za vylev 🙂

zikisek
11. lis 2019

@enusamt nemuzes hubnout v tehotenstvi,s tim se smir...hele,ja ted stoupla v 10tt na vahu a mam i vic..od ty doby co to vim jsem nabrala 100%.minimalne vodu a nikdo mi nic nerekl u doktora.Treba ti bude spatne a budes zvracet a zhubnes,ale nakonec stejne priberes.ja aby mi nebylo spatne jim..jim porad..rano se nasnidam,pak dopoledne chroupu zeleninu nebo ovoce,pak obed a pak zas zeleninu...rozhodne se nepoustej do zadne diety! Pockej az po,pak vse shodis.Dej si a netrap se kily.Nepretlaskavej se ,ikdyz ja vcera snedla tolik veci...😂😅 dej si na co mas chut,netrap se tim,uzivej si...Moje sefka nabrala 35kilo v tehu a jak si to uzivala a ma krasnou spokojenou holku❤

enusamt
11. lis 2019

@zikisek ahoj, vdaka za odpoved... zas aby sme sa chapali, nechcem dietu silou mocou, len ci je mozne vobec "drzat sa na mieste"...
Sak potom na to vhupnem.. no ta predstava - velka s pupkom sa motat okolo 2,5 rocneho rozlietaneho sintera 🙂

fandysek_1
11. lis 2019

@enusamt zkus jídelníček dle tehotenske cukrovky. Www.tehotenskacukrovka.cz u obou těhotenství jsem přibrala do 10 kg. Nejedla jsem tolik sladké a prostě jsem fakt neprasila. Jde to. Hodně zeleniny, maso, ryby.

anakolut
11. lis 2019

@enusamt Já mám třeba zkušenost, že u těhotenství, kde jsem měla na začátku stejnou váhu jako ty, jsem přibrala nejméně (3 kg)a v těhotenství, kde jsem začínala na 67 kilech jsem přibrala 12 kg. Bohužel jsem ale po porodu přibrala 20 kg.

anakolut
11. lis 2019

@enusamt Jo a u všech tří těhotenství jsem jedla jak protržená a přibrala jsem jak málo, tak hodně.

evocka15
8. pro 2019

Ahoj, chtěla bych poprosit o doporučení dobré gynekologie v Praze kde se i k nám boubelkám chovají slušně. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru